Nowa Krwawa Mary w Puszkach Costco skłania ludzi do gadania

costco konserwa krwawa mary Instagram

Krwawa Marys mogą być pyszne, ale czasami przy tych wszystkich składnikach możesz nie mieć pewności, czy są warte wysiłku zrobić sobie . Z sokiem pomidorowym, chrzanem, sosem Worcestershire, selerem, wódką i wszystkimi przyprawami i dodatkami, to strasznie dużo składników na jeden koktajl. Dzięki Costco możesz kupić gotowe do picia Bloody Marys dla całego smaku, całego brunchowego pijaństwa i bez wysiłku.


Premiksowana Bloody Mary od Blue Marble jest gotowa do wypicia. Tak jak @kosztokupy , Instagrammer, który ma „misję, aby pokazać światu, jak niesamowity jest @Costco”, wyjaśnia w tym, co wydaje się być post partnerski Zasponsorowany przez hurtownika ośmiopak tych koktajli kosztuje 19,59 USD, co daje 2,45 USD za każdą puszkę. Z każdym 6,8-uncjowym puszkiem przy 15% ABV, jest to całkiem dobra cena za tanie picie w ciągu dnia.czy piekielna kuchnia jest napisana?

- Nie ma nic lepszego niż pikantny smak Krwawej Mary. Ale powodzenia w zbieraniu wszystkich składników i każeniu, że wszyscy narzekają, że „nie jest to zgodne z ich standardami”, wyjaśnia opis produktu (poprzez Bustera ). „Stworzyliśmy idealną mieszankę ultra-premium wódki, całkowicie naturalnego soku pomidorowego i odrobiny pikanterii, aby zaspokoić wszelkie potrzeby Bloody Mary”.
Recenzje mówią same za siebie

cholerna mary

Tylko w zeszłym roku Krwawa Mary Blue Marble zdobyła siedem nagród Niebieski marmur ). Jego zwycięstwa obejmowały miano najlepszego koktajlu premiksowanego na World Premix Awards 2019 oraz zdobycie nagrody „Double Gold” w konkursie Wine and Spirits Wholesaler of America Spirit Tasting Competition, gdzie otrzymał tytuł „Najlepszego koktajlu premiksowanego” (poprzez WSWA ).

Nie tylko koneserzy — klienci też je uwielbiają. Recenzent na Razem Wino i Więcej mówi: „Ogólnie nie lubię gotowej Krwawej Mary z oczywistych powodów: sok pomidorowy nie jest naturalny i zawiera za dużo konserwantów. Jednak Blue Marble zaskoczył mnie [sic] świeżym smakiem prawdziwych składników. Kocham to!' Inny zgadza się: „Najlepsza Krwawa Mary: uwielbiam to, że było ostre. Świetny smak i rumoooo!'Więc jeśli planujesz w ten weekend pijany brunch, wpadnij do lokalnego Costco, aby zobaczyć, czy możesz odebrać paczkę tych niezwykle popularnych gotowych do spożycia Krwawych Mary.