Szalone rzeczy, których nigdy nie wiedziałeś o Martha Stewart

Marta Stewart Obrazy Getty

Każdy zna prymitywne i właściwe Marta Stewart z jej programów telewizyjnych prezentujących majsterkowanie i pyszne przepisy, ale co jeszcze o niej wiesz? Oczywiście wszyscy wiemy, że jest super odnoszącą sukcesy bizneswoman, maniaczką stylu życia, autorką książek kucharskich, mamą i babcią, kuratorką wszystkich „dobrych rzeczy” i — choć prawdopodobnie nie tak chciałaby być zapamiętany - były więzień . Ale czy wiesz, że ona też jest puma ? Tak, dobrze to słyszałeś. Marta ma słabość do młodszych mężczyzn. A wiesz co jeszcze? Jest przezabawna. Kliknij na dowolny jej wywiad i zaakceptuj dobrą zabawę. Są szanse, że zaskoczy Cię poczuciem humoru, na które nie byłeś zbyt wtajemniczony Pokaz Marthy Stewart . Czy to oznacza, że ​​jest gotowa do zabawy? Kudłać, ożenić się, zabić '? Założę się, że jest. Co powiesz na ' Nigdy nie miałem '? Tak, i to jest tak niesamowite, jak można by się spodziewać.


Więc czego jeszcze nie wiesz o swoim ulubionym zabawnym guru? Zapnij pasy... twoja opinia o Martha Stewart może się zmienić po tych wszystkich nowych informacjach, ale możemy się założyć, że tak będzie na lepsze.Wie, czym jest sexting, i zrobiła to

Martha Stewart o Ellen youtube

Podczas gdy gra w „Nigdy nie miałem” może wydawać się nieco poza normą Marthy Stewart – w końcu jest to zazwyczaj gra polegająca na piciu – nie miała ona problemu z wiosłowaniem „Ja nigdy/nigdy” podczas występu na Pokaz Ellen DeGeneres . Prowadzący talk show zadał Stewart, wraz z Anną Kendrick i Snoop Doggiem, kilka wścibskich pytań, a jej odpowiedzi były zarówno zaskakujące, jak i zabawne.
Wyglądając na zupełnie swobodnie, Stewart podniosła wiosło „Mam”, kiedy grupa została zapytana, czy kiedykolwiek uprawiali seks. Kiedy DeGeneres zapytał, czy naprawdę wie, czym jest sexting, Stewart przewróciła oczami i odpowiedziała: „Używam technologii znacznie dłużej niż ty, Ellen”. Kiedy została poproszona o szczegółowe informacje na temat tego, kogo dokładnie uprawiała, zakręciła wiosłem, mówiąc: „Tu nie jest napisane „nie ma tu nic do rzeczy”.

Czego jeszcze się nauczyliśmy? Nigdy nie była w kajdankach (pomimo tego więzienie Stint), nigdy nie była naćpana w talk show (ale szokujące... Snoop to zrobił), nigdy nie zwróciła niczego do sklepu po tym, jak to założyła (tak, to Martha Stewart), była na plaży nudystów (Sand Beach na St. .Bart, żeby być dokładnym), nigdy nie dzwoniła po pijanemu do byłego (ale może jest z seksem?) i wykorzystała swoją sławę, by wyciągnąć ją z kłopotów (czyż nie?).Jej pies wylądował w szpitalu

Martha Stewart i pies Instagram

Przejrzyj zwój Marthy Stewart Instagram i staje się całkowicie jasne, że kocha zwierzęta. Ona zgromadziła całkiem sporo menażeria : trzy koty, pięć psów, 30 kanarków (które mieszkają w jej jadalni... nic wielkiego), konie, kury i prawdopodobnie kuropatwa na gruszy. Ale, jak dowiedział się Stewart, nawet mając tak duże doświadczenie jako właściciel zwierzęcia, wypadki mogą się zdarzyć.

Wracając do domu z podróży, była podekscytowana, że ​​może powitać swoje francuskie buldogi, zanim ponownie wyruszy - ale jeden z jej śpiących szczeniąt był zaskoczeni . „Moje pieski były na mnie trochę zdenerwowane – były samotne – a w kuchni było ciemno, a one spały i chciałam się z nimi pożegnać” wyjaśnił . - Kiedy pochyliłem się, by pożegnać drzemiącą Francescę, musiałem ją przestraszyć, bo zerwała się z taką siłą, że uderzyła mnie w twarz jak rękawica bokserska w twarz przeciwnika. Auć. Incydent zaowocował wyjazdem na pogotowie i dziewięcioma szwami na wardze Stewarta. Ale jak każda kochająca mama, nie czuła urazy do swojego futrzanego dziecka, tweetowanie , „Tyle świetnych komentarzy na @themartablog pytających, jak się czuję, ale także pytających, jak się czuje Francesca – jest uroczą francuską – zaskoczyłem ją!”czy o doule mają alkohol?

Jej przyjaźń ze Snoop Doggiem sprawi, że będziesz zazdrosny

Martha Stewart i Snoop Obrazy Getty

W 2008 roku Martha Stewart zaprosiła Snoop Dogga na swój pokaz, aby zrobić tłuczone ziemniaki i od razu było oczywiste, że świat potrzebuje więcej dynamicznego duetu. Sama Stewart wydawała się zgadzać podczas niej… 2014 Reddit AMA , mówiąc, że chciałaby, żeby ona i Snoop byli lepszymi przyjaciółmi. Cóż, wszyscy dostaliśmy to, czego chcieliśmy, ponieważ przyjaźń między tymi dwoma jest teraz godna uwagi.

Dzięki VH1 Marta i Snoop's Potluck Dinner Party , mamy dobry wgląd w ich związek i, szczerze, to #squadgoals. Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, ich wzajemna sympatia jest oczywista. Mówiąc do Miasteczko Stewart powiedział o Snoop Doggu: „Ma intensywne poczucie lojalności wobec ludzi, z którymi pracuje, wobec swoich przyjaciół — ma niesamowitą liczbę przyjaciół. Bardzo mocno broni tego, w co wierzy. A Snoop nie ma nic dobrego do powiedzenia na temat Stewarta. Według AARP , powiedział, 'Nigdy nie spotkałem nikogo takiego jak Martha Stewart. Kiedy się spotykamy, to naturalne połączenie miłości, spokoju i harmonii... Jeśli spędzasz z nią czas i odpoczywasz, ona tak jak wszyscy inni”.

Ale nie zakładaj, że tak wszystko razem. Snoop położył te plotki do łóżka, mówiąc: „Nigdy nie paliłem [marihuany] z Martą. Paliłem przy niej, ale ona nie pije. Stewart zgodził się, mówiąc: „W momencie, w którym podpisałem umowę, obiecałem, że nigdy, przenigdy nie wejdę do [jego] przyczepy”.

Ale wie, jak toczyć jointa

Marta Stewart Instagram

Więc może Martha i Snoop nie palą razem trawki, ale to nie znaczy, że nie zna się na skrętach. Pojawiające się na 92. ulica Y , gospodarz Andy Cohen zadał Stewartowi dosadne (rozumiesz?) pytanie. - Wszystko robisz tak dobrze... Zastanawiam się, czy umiesz kręcić skręta? on zapytał. Tak się złożyło, że miała idealną historię na to pytanie, mówiąc: „Nie uwierzysz w to. Kiedy jechałem tu dziś wieczorem, był taki ruch... A przede mną była ta głupia mała ciężarówka z lodami... Zatrzymaliśmy się tuż obok niej i powiedziałem do mojego kierowcy: minąć tego faceta, blokuje ulicę”… A dziewczyna i facet palili jointy… A ja powiedziałem: „Chłopcze, to są niechlujne jointy”. Zrobiłem! Nie żartuje!' Stewart podsumował: „Oczywiście, że wiem, jak rzucić skręta”, dodając: „Nie, żebym kiedykolwiek to robił!”.

Więc to prawda... ona naprawdę wie, jak zrobić wszystko.

ile filiżanek zielonej herbaty

Jej odpowiedzi „Shag, Marry, Kill” cię zaskoczą

Marta Stewart Obrazy Getty

Podczas wywiadów, udowadniając po raz kolejny, że ma ochotę na głupie wybryki, Stewart zgodził się na grę „Shag, Marry, Kill”. 92. ulica Y wygląd. Gospodarz Andy Cohen podał jej trzy nazwiska do współpracy: Michael Bloomberg, Donald Trump i Bill Gates. Szybko odpowiedziała, mówiąc: „Donald Trump, zabij”. Złagodziła nieco cios, dodając: „Jeśli nie ma innej rzeczy, jak „ignoruj”. (Należy zauważyć, że ten wywiad miał miejsce w 2013 roku, na długo przed jego prezydenturą, więc najwyraźniej ona i Donald mają własną historię .) Stewart kontynuowała swoje wybory, mówiąc: „Burmistrz Bloomberg, wyjdź za mąż. Zdecydowanie. Zdecydowanie.' A po tym, jak powiedziała, że ​​wyjdzie za mąż za Billa Gatesa, Cohen wyjaśnił, że musi wybrać jednego do bzykania. – Och, musisz bzykać się z jednym z trzech? zapytała, wyglądając na trochę rozczarowaną. – Chyba przeleciałbym Billa Gatesa. Niezupełnie głośne poparcie, ale lepsze niż wybór „zabicia”, prawda?

Woli młodszych mężczyzn

Marta Stewart Obrazy Getty

Czy przypisałbyś Martę Stewart jako kuguara? Cóż, jest i nie boi się tego przyznać. Stewart odpowiadała na pytania dotyczące jej życia miłosnego na Pokaz Wendy Williams , mówiąc, że umawia się „trochę tu i tam”. Williams zanurkował, pytając, czy woli kogoś starszego czy młodszego. – Och, nie starszy. Zdecydowanie nie starszy. Nie starszy. Młodsza o około 10 lat – odpowiedział z naciskiem Stewart.

Następnie opowiedziała historię chłopaka, który towarzyszył jej w rodzinnej wycieczce do Egiptu. „Podczas podróży dowiedziałem się, że jest młodszy od mojej córki! Nie miałem pojęcia – wyjaśnił Stewart. - Nie wiedziałem... Ponieważ wyglądał na starszego, miał trochę siwizny we włosach. Ale miał jakieś 34 lata czy coś. I bardzo zabawne. Bardzo fajnie – zachichotała. Dla tych, którzy się zastanawiają: Stewart's córka jest o 24 lata młodsza od niej. Kołysaj dalej, Marto.

Jej rada rozwodowa jest surowa

Marta Stewart youtube

W 1990 roku, po 29 latach, małżeństwo Marthy Stewart z wydawcą Andym Stewartem zakończyło się rozwodem. „Życie, które miałem się skończyło. A to, co zajęło jego miejsce, jest lepsze” – powiedziała Ludzie kilka lat po rozłamie. Ale matka Stewarta ujawniła, że ​​jej córka nadal jest ciężko ranna, mówiąc: „Nie sądzę, żeby kiedykolwiek to przezwyciężyła”. Może więc ta rada wcale nie jest taka szokująca...

Podczas występu w talk show Bethenny Frankel, gospodarz zapytał Stewart o jej bardzo publiczny rozwód. „To straszne przeżyć rozwód i niestety nie był to kompromis. Nawiasem mówiąc, to był jego wybór, nie mój… Stewart wyjaśnił , być może w odpowiedzi na przeszłość zarzuty że spowodowała zerwanie przez oszustwo. „Ale najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to myśleć o swoim partnerze jako o kawałku ciebie, wiesz co. I to koniec, idź żyć dalej - zakończyła. Wygląda na to, że po tylu latach Marta wciąż ma niesmak w ustach.

Jej Reddit AMA był bardzo zabawny

Marta Stewart Instagram

Ustaliliśmy już, że Marta udziela świetnego wywiadu, więc nie powinno dziwić, że ona Reddit ALE był pełen bardzo ciekawych rewelacji. Nie stroniła od żadnego tematu, zachwycając innych Redditorów, którzy nie mieli dość szczerości królowej DIY. Czego się nauczyliśmy? Dużo...

  • Czy to prawda, że ​​maluje czerwone podeszwy swoich Louboutinów? 'To prawda.'
  • Czy naprawdę codziennie zmienia pościel? 'Tak. To luksus.
  • Najlepsze wskazówki dotyczące seksu? „Zawsze bierz kąpiel przed i po... i nie zapomnij umyć zębów”.
  • Ulubiona piosenkarka? 'Pharrell Williams. On jest taki uroczy. Właściwie widziałem go osobiście i uwielbiam jego dobry humor.
  • Czy zdobyła jakieś fajne więzienne tatuaże? „Nigdy, NIGDY nie zabrudziłbym swojego ciała tatuażami”.
  • Co by zrobiła z wolnym dniem? 'Obejrzyj całe 13 godzin nowego sezonu Domek z kart '
  • Czy zdoła pokonać Gordona Ramsaya w konkursie gotowania? – Prawdopodobnie mógłbym upiec lepiej niż Gordon Ramsay.
  • Ulubiony film o Jamesie Bondzie? „Najbardziej lubię wcześniejszego Seana Connery'ego Jamesa Bonda”.

Być może najbardziej zaskakująca wymiana? Kiedy zapytano Stewart, jak czyścić pewną zabawkę erotyczną, zapytała: „Co to jest?”. Po tym, jak Redditor wypełnił ją i niewytłumaczalnie kazał zapytać o to Barbarę Walters, Martha chłodno odpowiedziała: „Barbara i ja mamy lepsze rzeczy do omówienia… Kiedy dostanę mój pierwszy [jeden], poszukam informacji .

starsza pani cukierek truskawkowy

Ona NIE podróżuje lekko

Marta Stewart Świergot

Kiedy podróżujesz tak często, jak Stewart, jesteś zawodowcem w pakowaniu światła, prawda? Źle. Przyznała się New York Times „Nie jestem lekkim pakowaczem, więc na pewno zapakuję wystarczająco dużo różnych ubrań, aby poradzić sobie z pogodą, wydarzeniami i niespodziankami. Nie wstydzę się zabrać dwóch walizek. Mój bagaż podręczny jest największy z możliwych, który zmieści się do schowka… Właściwie na Instagramie zrobiłem sobie siedem walizek, kiedy musiałem wyjść i zrobić swoje show ze Snoopem. Miałam 20 zmian w garderobie”.

Więc co dokładnie trafia do tych wszystkich toreb? Trzy iPady — jeden do książek, jeden do filmów i jeden do programów telewizyjnych. „Mam trzy, bo zawsze kończy mi się miejsce. Nie lubię wymazywać wszystkich moich filmów” – wyjaśnia Stewart. I oczywiście kontynuuje jej własne jedzenie , mówiąc: „Przez większość czasu staram się unikać jedzenia z samolotu. Po prostu nie uważam tego za zbyt apetyczne.

Aby zapewnić jej ciepło i przytulność, Stewart polega na shahtoosh. „Zawsze biorę bardzo wygodny szal, [kaszmirowy] shahtoosh. Nie ważą prawie nic i są ciepłe jak puchowa kołdra” – mówi. Jest też sprzęt do ćwiczeń, w tym jej pierścień do pilatesu, pasek do jogi i klocek. A ponieważ jest wybredna w kwestii przyborów toaletowych, mówi: „Przynoszę wszystkie swoje przybory do kąpieli. Wiele hoteli wydaje mydła z tak dużą ilością perfum; są okropne. Dobrze być Martą.

Ma powiązania z Edselem Fordem

Marta Stewart Marta Stewart

Rozległa 63-akrowa posiadłość Stewart w stanie Maine, Skylands, którą określa jako swoje „ulubione miejsce”, była niegdyś domem dla prezesa Ford Motor Company Edsela Forda i jego żony Eleanor. Kiedy w 1997 roku kupiła posiadłość Mount Desert Island, Stewart odziedziczyła również wszystkie jej rzeczy, w tym pokoje pełne mebli i szafki pełne szkła Forda, porcelany i nie tylko. Lubi, aby rzeczy były tradycyjne i autentyczne, mówiące Przegląd architektury „Patrzę na siebie jako dozorcę amerykańskiego skarbu”.

Zgodnie z motywem autentyczności, Stewart jest również dumnym właścicielem 1958 Ford Edsel Roundup . Jaki inny samochód mógłby zmieścić się w dawnej posiadłości Forda? Prezent od jej córki, jasnopomarańczowa, dwudrzwiowa, sześcioosobowa bestia samochodu, jest rzadkością — jest jednym z zaledwie 963 wyprodukowanych. Mówi, że jeździ nim na krótkie przejażdżki i przyciąga „dużo uwagi” w mieście. To nie jest do końca samochód do prowadzenia, jeśli próbujesz pozostać niezauważony, prawda?

Nie zawsze była guru stylu życia

Marta Stewart Instagram

Zanim stała się fenomenalnie odnoszącym sukcesy guru stylu życia, jakiego znamy dzisiaj, Martha Stewart musiała przywieźć do domu bekon, tak jak wszyscy inni, i zrobiła to z dwoma bardzo różnymi karierami.

Pomimo tego, że uczestniczyła Barnard Collegen na stypendium Stewart potrzebowała sposobu na uzupełnienie swoich dochodów. Zrobiła to przez modelowanie i miał kilku imponujących klientów – w tym Chanel. Spacerując po pokazach mody i pozując do magazynów i katalogów, Stewart zarabiał nawet 50 dolarów za godzinę (nie zapominaj... to były lata 60., a 50 dolarów za godzinę było ogromne). Po ukończeniu college'u z dyplomami z historii i historii architektury, udała się na Wall Street, gdzie pracowała jako instytucjonalny makler giełdowy dla małej firma Monness, Hortsman, Williams i Sidel. O jej doświadczeniu, Stewart powiedział na jej temat… Blog , „Praca nauczyła mnie wiele o tym, jak zbudować prawdziwy biznes, prawdziwą firmę — sensowne i użyteczne przedsiębiorstwo”. Wyraźnie.

Była pierwszą miliarderką w Ameryce

Marta Stewart Obrazy Getty

Biorąc pod uwagę sukces, jaki odniosła Martha Stewart — napisała zdumiewającą 90 książek kucharskich a jej magazyn jest w 27. roku publikacji, nie wspominając o liniach produktów z Macy i QVC — nic dziwnego, że zarobiła miliony. Ale w 2000 roku Stewart oficjalnie stała się pierwszą samodzielną kobietą w Ameryce miliarder . Historyczne osiągnięcie zostało osiągnięte po tym, jak upubliczniła Martha Stewart Living Omnimedia, a Stewart wspomina ten dzień, mówiąc Insider biznesowy „To był wspaniały dzień. Po ofercie pojechałem Madison Avenue. Natychmiast stałem się 1,6 miliarderem. To był wspaniały dzień i pomyślałem, hę... Mogę kupić wszystko na tej ulicy! Jechałem Madison Avenue i byłem taki głupi, że piszę swoją autobiografię, a jeden z rozdziałów nosi tytuł „Coulda wasa shoulda”. I powinienem się zatrzymać! Jak w każdej galerii sztuki w drodze na Madison Avenue i kupiłem to, co kochałem. Ale byłem zbyt zajęty pracą.

Dzisiaj, Wartość netto celebrytów informuje, że jest warta *tylko* 300 milionów dolarów, więc są duże szanse, że nadal może kupić wszystko, czego chce...