Czy maślane deski są następną deską do wędlin?

 Dobrze zaopatrzona deska do wędlin Netrun78/Shutterstock Prawa Kimberley


W ciągu ostatnich kilku lat stawanie się „gospodynią z najmłodszą” ma wiele wspólnego z kulinarnymi umiejętnościami na desce z wędlinami. Czy Twoja oferta jest estetyczna? Czy mają odpowiednią proporcję sera do mięsa? Czy są sery zarówno twarde, jak i miękkie? Tak, urządzanie udanego wieczoru oznacza opanowanie sztuki układania asortymentu delikatesów na drewnianej płycie w przyjemny sposób. To wszystko brzmi bardzo dziwnie, zwłaszcza gdy weźmiesz pod uwagę, że istnieją zasady, których należy przestrzegać przy opracowywaniu jednego z tych bloków pokrytych jedzeniem.Na przykład, jak duża powinna być Twoja deska do wędlin? MasterClass akcji, że „tablica 24 na 24 cale będzie obsługiwała około 25 osób”. Jakie składniki powinieneś uwzględnić? Poprawka mówi, że twoja tablica powinna pochwalić się czymś, co jest już pokrojone, czymś, co imprezowicz musi pokroić i czymś, co można łatwo rozłożyć. Jak już wybierzesz gwiazdy swojego arcydzieła wędliniarstwa, jak je zaaranżujesz? Lepszy dom i ogrody zaleca najpierw umieszczanie małych naczyń z przyprawami, następnie dodawanie dużych produktów spożywczych, a następnie zmniejszanie ich rozmiaru. Dodaj trochę krakersów, owoców, warzyw i wszelkich innych smakołyków, które chcesz dołączyć, a – ta-da – masz kolekcję przystawek godną nawet najbardziej ekskluzywnego shindiga.
Jeśli znajdziesz tworzenie idealna deska do wędlin trochę onieśmielający, nie martw się. Poznaj tabliczkę masła, prostszego kuzyna deski do wędlin.

Deska maślana jest łatwiejsza i tańsza

 Obrazy obok siebie maślanych desek Instagramczy hot dogi są już ugotowane?

Kiedy TIK Tok Użytkownik Justine Doiron opublikowała nagranie wideo swojej wspaniałej tablicy z masłem, na które napłynęły odpowiedzi. Podczas gdy wielu wyrażało zaniepokojenie wspólnymi potrawami podczas pandemii, niektórzy uważali, że pomysł jest genialny. Czym dokładnie jest „ maślana deska ?' Na jej blog Doiron wyjaśnia, że ​​to wyjątkowe podejście do „miękkiego masła i ciepłego chleba” jest tańsze niż deska do wędlin. I na pewno łatwiej to skonstruować. Mówi, żeby zacząć od rozsmarowania masła na desce jak płótna. Następnie dodaj swój aromat. Podczas gdy jej podstawowe składniki pozostają łuszczącą się solą, skórką z cytryny i jadalne kwiaty , możesz użyć dowolnej mieszanki ziół, przypraw, orzechów lub przypraw, które lubisz. Tylko upewnij się, że smaki dobrze ze sobą współgrają.

Więc jaki jest sens deski z masłem? Pomyśl o tym jak o gigantycznej porcji dipu na bazie masła, w którym Twoi goście mogą maczać chleb. I w zależności od tego, jak ułożysz swoje składniki, nie ma dwóch takich samych nasadzeń. Możliwości smakowe są ograniczone jedynie tym, co masz w spiżarni. Jedna z odpowiedzi TikTok sugerowała zrobienie jednego „ze słodką posypką do naleśników”, podczas gdy inna powiedziała, że ​​wybiera „pistacjowe lub posiekany orzech pekan”. Inny kreatywny plakat zasugerował zrobienie „prażonej na cukierkach dyni z jesiennymi/ostrymi przyprawami, prażonymi orzechami i cytrusami”. Inni zachwycali się deską w kształcie chleba Doiron, co jest całkiem fajne.Przesuń się, deska wędlin z drogimi mięsami i serami. Zrób miejsce na chleb z masłem — najnowsze niezbędniki imprezowe.