Czy poszedłbyś na indeksowanie pubów, aby pobić światowy rekord Guinnessa?

 Logo Księgi Rekordów Guinnessa Ken Wolter/Shutterstock Prawa Kimberley


Istnieje wiele dziwnych rekordów Guinnessa, które tylko czekają na pobicie. Poważnie, jeśli sam chciałbyś zostać rekordzistą świata, mógłbyś spróbować wypchać więcej niż 692 słomki w ustach , wyhoduj swoją włosy w uszach do zdumiewającej długości 18,2 centymetra lub możesz zbudować Q-wskazówka który przekracza 18 stóp i 8,3 cala długości. Możesz spróbować układać cukierki M&M, próbując zabezpieczyć rekord, który ciągle się psuje . Możesz też wymyślić zupełnie nowy wyczyn podnoszący brwi.Inną możliwością jest rozpoczęcie całodniowego pełzania po pubie, skakanie od jednego baru do drugiego, aż wypijesz tyle płynu, że zamieszkasz na stałe w kabinie łazienkowej. Według HuffPost , każdy, kto chce zabezpieczyć tytuł większości pubów odwiedzanych w ciągu 24 godzin, musi mieć co najmniej jeden napój w każdej lokalizacji, odebrać paragony za zakupy i zabezpieczyć „podpisy świadków”. USA dziś ujawnia, że ​​obecny rekord należy do Garetha Murphy'ego z Walii po tym, jak udało mu się odwiedzić imponujące 56 pubów.
Okazuje się, że ten konkretny rekord został pobity po raz kolejny. Liczba odwiedzin w pubach osiągnięta tym razem z pewnością cię zaskoczy i wywoła pytanie: „Czy poddałbyś swój pęcherz całodziennemu pełzaniu po pubach, aby ustanowić rekord świata?” A może wolisz wpychać sobie do ust słomki?

Czy mógłbyś wypić w 67 pubach w jeden dzień?

 Nathan Cripps uśmiechający się na motocyklu FacebookChociaż ten rekord nie został oficjalnie zweryfikowany przez ludzi z Guinnessa, Nathan Crimp z Brighton w Wielkiej Brytanii zdołał podeptać poprzedni rekord, odwiedzając oszałamiające 67 lokali alkoholowych w zaledwie 17 godzin. Echo Liverpoolu wyjaśnia, że ​​podjął tę misję, aby zebrać pieniądze na 'Dog's Trust', schronisko, które rozpaczliwie potrzebuje funduszy i miejsca, w którym adoptował swojego ukochanego Staffordshire Bull Terriera przed jej śmiercią.

Jak to było odwiedzić tak wiele pubów w tak krótkim czasie? Według Codzienna poczta Crimp miał nadzieję odwiedzić 75 placówek, ale odkrył, że 15 z nich zostało zamkniętych lub zarezerwowanych z różnych powodów. Mimo to udało mu się wcześnie pobić rekord, ale postanowił trafić do 10 kolejnych pubów na dokładkę. Ten Wyczyn pubu Rekord Guinnessa okazało się trudne, gdy Crimp przyznał się do Echo: „To była najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem”. Planował zrezygnować z alkoholu przez pierwsze 25 wizyt, ale poddał się po 15. Picie tak dużej ilości alkoholu stwarza własne problemy. Crimp przyznaje, że „najtrudniejszą częścią było ciągłe chodzenie do toalety, co zajmowało większość czasu”.Jeśli masz wyjątkowo mocny pęcherz, mieszkasz w okolicy z ponad 67 pubami i masz pełne 24 godziny wolnego, może to być rekord, który możesz pobić. Nie jest jednak dla tych, którzy mają awersję do publicznych toalet.