Czy Subway pozbywa się ulubionego przez fanów chleba?

 zawijana kanapka z metra? Fotograf brzozy/Shutterstock Jennifer Amos


Niezależnie od tego, czy jest to Big Mac z frytkami z McDonald's, klasyczne chrupiące taco z ostrym sosem z Taco Bell, czy kultowa kanapka z kurczakiem z frytkami waflowymi z Chick-fil-A, każdy fast food ma te pozycje w menu, z których są najbardziej znane. , a większość z nas uwielbia zamawiać. Jednak ze względu na inflację i problemy z łańcuchem dostaw jest tylko kwestią czasu, zanim restauracje zaczną zaprzestać produkcji ulubionych produktów niektórych klientów.Na przykład, Laska-fil-A pozbyłem się płatków owsianych, sałatki azjatyckiej, sałatki coleslaw, klastra cynamonu i klasycznej kanapki z sałatką z kurczakiem (przez Laska-fil-A ). Taco Bell wycofał swoje Double Decker taco, salsę verde, sałatkę z owoców morza, Bell Beefer i taco Black Jack, za Greatist . Według Tak smaczny! , McDonald's pożegnał się z nuggetsami z cebuli, rybnymi McBites, Arch Deluxe i ostrym sosem musztardowym. Wierzcie lub nie, ale Subway może pożegnać się z jedną ze swoich najpopularniejszych opcji chleba.
Wydaje się, że brakuje ziołowej polewy

Stringi Prachana/Shutterstock

Jeden Metro pracownik delegowany dnia Reddit forum r/Subway o tym, jak ich sklep pozbywa się dwóch ulubionych sklepów — piersi z kurczaka i włoskiego chleba ziołowo-serowego. Napisali: „W porządku, więc pracuję w [S]ubway w Kalifornii, a mój menedżer powiedział mi, że zaprzestajemy produkcji włoskiego chleba ziołowo-serowego. Czy dzieje się tak również w sklepach innych osób? najbardziej lubiane rzeczy z [S]ubway. Teraz po prostu jedzie w dół”. Nie ma powodu do paniki, ponieważ wygląda to tylko na problem z zaopatrzeniem, na co zwróciło uwagę kilku Redditorów.Jeden z użytkowników napisał: „Włoski chleb ziołowo-serowy nie jest przerywany. Jednak obecnie brakuje łańcucha dostaw chleba z parmezanem oregano w całym kraju. Oczekują, że jest to tylko tymczasowe, a nie stałe”. Inny komentator potwierdził tę wiadomość i ujawnił, że chociaż włoski chleb ziołowy i serowy jest bezpieczny, pierś kurczaka rzeczywiście żegna się. Powiedzieli: „Istnieje dziwna luka w produkcji ziół i sera. Ale tak. Pierś z kurczaka jest wycofywana”.

Inni cieszyli się, że popularny chleb nie został wycofany, ponieważ sądzili, że spowoduje to utratę wielu lojalnych klientów. Powiedzieli: „Jeśli pozbędą się włoskiego chleba ziołowego i serowego, wielu klientów przestanie jeść [S]ubway. Ponieważ tak popularny jest ten chleb” i „Jestem wdzięczny, że wydaje się [Włoskie] zioła i sery nie zostały jednak wycofane! To jedyny chleb, który lubię, a [S]ubway (na moje zamówienie) jest tańszą stroną jedzenia, które wychodzę”. Firma Subway nie ogłosiła oficjalnego komunikatu w sprawie dostaw ani zaprzestania produkcji piersi z kurczaka, ale miejmy nadzieję, że jest to jedna z Ulubione stacje metra, które wracają .


Kategorie fakty Jak przepisy