Damaris Phillips: Co teraz robi zwycięzca 9. sezonu Food Network Star

Damaris Phillips Neilson Barnard/Getty Images

Zwycięski Gwiazda sieci żywności to wielka sprawa i może katapultować szefa kuchni do królestwa celebrytów. Najbardziej widocznym tego przykładem jest Guy Fieri . megagwiazda Food Network , który wygrał konkurs w 2006 roku. Nie każdy zwycięzca Gwiazda sieci żywności tak właściwie staje się gwiazda Food Network. Podczas gdy wielu zwycięzców konkursu kontynuuje działalność w świecie kulinarnym, po prostu nie pojawiają się przed kamerą tak często, jak Fieri.


Zwycięzca 9 sezonu, Damaris Phillips, może nie ma jeszcze znanego nazwiska Fieri, ale zdecydowanie jest prawdziwą gwiazdą Food Network. Od czasu wygrania konkursu zebrała długą listę występów telewizyjnych i nie wydaje się, aby w najbliższym czasie zwalniała (poprzez IMDb ).Była prezenterką telewizyjną, sędzią i konkurentem

Damaris Phillips gotuje youtube

Phillips uczyła w Community College w Kentucky, kiedy wygrała Gwiazda sieci żywności w 2013 roku, zaraz po zdobyciu tytułu, zaczęła pojawiać się w programach sieci — i od tego czasu nie przestała. W 2014 roku zgłosiła się na ochotnika do kuchennych tortur Altona Browna Kuchnia rzeźnika — została przycięta — a od 2013 do 2015 roku prowadziła 54 odcinki kulinarnego show Południe w sercu (przez Sieć spożywcza ).
Szef kuchni od tego czasu zrobił wszystko, od sędziowania innych szefów kuchni na pokazach takich jak Świąteczne Wyzwanie Ciasteczek i Dziecięce Mistrzostwa w Grillowaniu organizować rundy talk show z pokazami gotowania Dzisiejszy program i Pokaz Wendy Williams . Uczyła nawet Bobby'ego Flay'a w Pokonaj Bobby'ego Flay'a , i nie mniej z zapiekanką z tuńczyka (via Uzależniony od podróży ).

Była też zajęta poza telewizją

Damaris Phillips książka Facebook

Chociaż Phillips była zajęta przed kamerą, pracowała również nad rzeczami spoza świata telewizji. W 2017 roku wydała swoją książkę kucharską Południowa dziewczyna spotyka wegetariańskiego chłopca Vegetarian . Jeśli chodzi o nietypowy tytuł, chodzi o związek Phillipsa jako mięsożercy i modyfikowanie przepisów, z którymi dorastała, gotując dla swojego męża wegetarianina. „Kiedy idziesz do szkoły kulinarnej, nie uczą cię robienia tych przepisów” Phillips powiedział .michelob światło vs ultra

Szefowa kuchni jest również bardzo otwarta na fanów swojego życia poza kuchnią i regularnie publikuje zdjęcia z rodzinnych spotkań za pośrednictwem jej Instagram . Jeśli chodzi o to, czego możemy się spodziewać po Phillips w 2020 roku, ona ogłoszone na Facebooku w grudniu 2019 r. fani z okolic Louisville mogą dołączyć do niej podczas wydarzenia na żywo o nazwie Bluegrass Supper Club w styczniu.

Wygląda na to, że żadne występy telewizyjne nie są jeszcze w jej harmonogramie, ale biorąc pod uwagę, że pojawiła się w trzech różnych programach telewizyjnych w 2019 roku, fani prawdopodobnie nie będą musieli czekać zbyt długo, aby ponownie zobaczyć gwiazdę Food Network.