Darmowe wtorki z kawą w Wawie wracają do 2022 roku

 4 filiżanki gorącej kawy wawa Wawa/Facebook Amandę Tarlton


frytki w stylu pięciu facetów

Wszyscy wiemy, że parzenie kawy w domu to jeden z najłatwiejszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy (a jest ich tak wiele porządnych markowe kawy kupowane w sklepach tam w tych dniach!). Ale czasami po prostu nie masz czasu rano, kiedy próbujesz dostać się do pracy, albo jesteś już poza domem i potrzebujesz zastrzyku kofeiny, albo po prostu nie możesz się oprzeć syrenie wzywającej Mokka z białą czekoladą Starbucks . W takich chwilach jesteś zmuszony (och, walka) kupić kawę z dowolnego miejsca w pobliżu.Oczywiście możesz iść do Starbucks lub Dunkin'. Ale jeśli nie ma takiego w pobliżu miejsca, w którym się znajdujesz, lub jeśli potrzebujesz również benzyny, być może będziesz musiał zadowolić się kawą na stacji benzynowej. Na szczęście wiele stacji benzynowych — takich jak 7-11, Shell i Circle K — jest znanych z posiadania całkiem przyzwoita kawa . Co więcej, w Wawie możesz obecnie dostać darmową kawę w każdy wtorek. Tak naprawdę. Od teraz do 27 grudnia 2022 r. członkowie Wawa Rewards mogą cieszyć się darmową filiżanką joe we wtorki w ramach powrotu ukochanego programu stacji benzynowej „Free Coffee Tuesdays” (przez Chew Boom ). Oznacza to, że następnym razem, gdy będziesz tankować, możesz dostać w domu gorącą lub mrożoną kawę dowolnego rozmiaru.
Kawa Wawa jest wysoko oceniana przez klientów

 gorąca i mrożona kawa Wawa Instagram

Chociaż można by pomyśleć, że kawa na stacji benzynowej jest „mniejsza niż” droga java, którą można dostać w Starbucks lub specjalistycznej kawiarni, kawa Wawa otrzymała zaskakująco pozytywne recenzje od klientów. W rzeczywistości wykazało to badanie przeprowadzone w 2019 roku wśród ponad 2 milionów Amerykanów Wawa to najwyżej oceniana kawa na stacji benzynowej w wielu stanach wschodniego wybrzeża, w których znajduje się sieć (via Wiadomości CBS ). Istnieje mnóstwo odmian, od klasycznych, takich jak zwykłe, kubańskie i kolumbijskie, po smaki, takie jak francuska wanilia, orzech laskowy i szewc jagodowy. „Kawa jest nie tylko aromatyczna i świeża, a towarzyszy jej prawdziwy szwedzki stół ze śmietaną i opcjami smakowymi, ale jest cholernie tania do rozruchu”, recenzent z Zbieracz groszy — który nazwał Wawę najlepszą kawą na stacji benzynowej — zachwycał się.jak długo utrzymuje się olej kokosowy

Psst: Jeśli nie jesteś obecnie członkiem Wawa Rewards, ale chcesz wziąć udział we wtorki z bezpłatną kawą, możesz zarejestrować się za darmo za pośrednictwem aplikacji mobilnej Wawa lub online na stronie WawaRewards.com (przez Chew Boom ).