David Dobrik powiedział nam, dlaczego europejskie hot dogi są wyjątkowe – ekskluzywne

 Uśmiechnięty Dawid Dobrik Jacka Dytrycha Crawforda Smitha


David Dobrik przez większą część swojego życia nie mógł podróżować poza Stany Zjednoczone. Po wyemigrowaniu ze Słowacji do Stanów Zjednoczonych w wieku 6 lat Dobrik mógł pozostać w kraju, ponieważ był chroniony przez DACA , według Wtajemniczony . Nie mógł jednak swobodnie podróżować po świecie i wracać do Ameryki. Wszystko zmieniło się w 2021 roku, kiedy otrzymał zieloną kartę, która umożliwiła mu powrót do USA po wizycie na Słowacji.Nowo odkryta wolność Dobrika skłoniła go do nakręcenia programu podróżniczego dla Discovery pt „Odkrywanie Davida Dobrika”. Zwiedził cały świat, w tym RPA, Dubaj i Europę. Chociaż Dobrik jest wprawdzie wybrednym smakoszem, podczas kręcenia serialu nadal dużo eksplorował gastronomię.
W Ekskluzywny wywiad Tasting Table z Davidem Dobrikiem , byliśmy ciekawi, jakich kulinarnych pyszności próbował Dobrik podczas pobytu za granicą. Jakie były jego ulubione potrawy? Czy może być pizza we Włoszech ? W końcu to świeżo upieczony właściciel pizzerii, który właśnie otworzył restaurację o nazwie Doughbrika . A może byłaby to domowa słowacka kuchnia, z którą dorastał. Ale jego naprawdę ulubionym daniem nie była żadna z tych rzeczy; w rzeczywistości jego odpowiedź może cię zaskoczyć. To nawet nie pochodziło z restauracji.

Najlepszy hot dog kiedykolwiek przyjechał ze stacji benzynowej

 Frankfurterki z musztardą Dmitrij Iwanow/ShutterstockOczywiście Davidowi Dobrikowi trudno było zawęzić jedzenie z jego podróży po świecie do jednego ulubionego dania, ponieważ jadł tak wiele pysznych rzeczy. Wyjaśnił: „Pojechaliśmy do Republiki Południowej Afryki i zatrzymaliśmy się w ośrodku o nazwie Cheetah Plains, gdzie codziennie przygotowywali nam jedzenie. To było najsmaczniejsze doświadczenie, jakie kiedykolwiek widziałem”. Opisał również wspaniałe jedzenie na Bliskim Wschodzie: „A w Dubaju… Ten facet od jedzenia [znany jako] CZN Burak — nazywa się Burak Özdemir i ma te restauracje.… Poszliśmy tam i było pyszne ”.

Ale jego wybór numer jeden padł podczas szybkiego postoju na stacji benzynowej między Austrią a Słowacją, gdzie Dobrik miał wyjątkowy hot dog . „Jest coś wyjątkowego w europejskich hot dogach, ponieważ bułka to prawdziwy bochenek chleba i jest taka przyjemna, ponieważ wycinają środek bochenka chleba i wyciskają hot doga, a następnie wkładają Keczup do dziury” – powiedział Dobrik.Chleb jest nie tylko wysokiej jakości w porównaniu do standardowej amerykańskiej bułki do hot dogów, ale zapewnia również bezproblemowe i uporządkowane jedzenie. Dobrik wyjaśnił: „Możesz owinąć dłonią całego hot doga. Nie ma części, z której wylewa się keczup ani nic”. To brzmi jak pomysł, który spóźnił się z przyjęciem w Ameryce.

Możesz jeść Pizza Doughbrika w swojej lokalizacji przy 8363 Sunset Boulevard w West Hollywood.