Deser z płatkami kukurydzianymi Poppy O'Toole nadaje TikTok słodkich wibracji

 Mak O'Toole cutting a green pepper Antony Jones/Getty Images Mikala Lugen


Jeśli chodzi o nowe i innowacyjne hacki żywnościowe, Poppy O'Toole zdobyła sławę w tym sektorze. Po przeszkoleniu zawodowym w restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, ale później zwolnionym podczas pandemii, brytyjski szef kuchni zabrał się do TikTok, aby nawiązać kontakt z ludźmi z całego świata na temat najnowszych i najlepszych hacków kulinarnych (poprzez Wtajemniczony ). Po tym, jak nieformalnie nazwała się Królową Ziemniaków po wirusowym włamaniu do przepisu na ziemniaki, O'Toole została uznana za wpływowy głos w branży hakowania żywności TikTok, która obecnie ma ponad 2,7 miliona obserwujących na platformach i zdobywa ponad 45 milionów polubień w swoich filmach (poprzez TIK Tok ).Podczas gdy niektóre Trendy kulinarne TikTok mogą całkowicie zmienić Twoje życie , takie jak chleb chmurki, sałatka z zielonej bogini, pieczony owies i inne, inne mogą być totalna klapa i może być naprawdę niebezpieczna . Jednak nie dla Poppy O'Toole. W jednym z jej ostatnich filmów widzimy, jak O'Toole robi przepysznie wyglądający kremowy deser na zimno, który zmiata nas z nóg.
Najlepszy koktajl mleczny z płatków kukurydzianych z płatków śniadaniowych?

 Mak O'Toole sipping her Cereal Killer milkshake TIK Tok

Królowa Ziemniaków wymienia swoje ziemniaczane potrawy na słodki koktajl mleczny. W ostatnim filmie zamieszczone na TikTok , Poppy O'Toole przedstawia widzom coś, co nazywa Zabójcą zbóż. Tak, chcemy poznać wszystkie szczegóły! O'Toole pokazuje fanom, jak zrobić ten ostateczny koktajl mleczny, stwierdzając najpierw: „Ten koktajl mleczny ukształtował mój dzień, tydzień, cały rok. To wspaniały deser z mleka i płatków kukurydzianych zrobiony przy użyciu mojego Ninja CREAMi”.Najpierw O'Toole pokazuje widzom, jak zrobić prostą bazę kremu waniliowego, a następnie przepis dołączony do CREAMi. Następnie podaje mleko i śmietankę płatkami kukurydzianymi w cukrze, a następnie płatkami kukurydzianymi z marshmallow. Po zamrożeniu lodów na jeden dzień, a następnie połączeniu ich z większą ilością mleka w CREAMi, układa wszystko razem, aby uzyskać pyszny, kremowy, słodzony mleczny koktajl z płatków kukurydzianych.

Film zyskał sporą popularność na TikTok, zdobywając ponad 25 000 wyświetleń i przenosząc zachcianki miłośników słodyczy na wyższy poziom. „To wygląda bardzo dobrze” – skomentował jeden z TikToker. „To wygląda SZALEŃSTWO” – napisała inna osoba. „To daje zatykanie serca. Uwielbiam to” – skomentował inny fan.


Kategorie Jak porady Zabawa