Różnica między najtańszą i najdroższą wódką Kirkland

Butelka wódki z kieliszkami

Jeśli masz sympatię do wysokiej klasy marek wódek, takich jak Grey Goose, częste kupowanie takich marek może naprawdę zacząć rozbijać bank. W zależności od tego, gdzie robisz zakupy alkoholi, cena Grey Goose może zacząć wbijać 50 dolarów za butelkę 1,75 litra (przez Ceny kaca ).


Na szczęście istnieją alternatywy. Klub zakupów tylko dla członków Costco oferuje swoim klientom: kilka różnych opcji wódki pod marką Kirkland . Costco Kirkland Signature American Vodka i Costco Kirkland Signature French Vodka są dostępne dla kupujących z kartą Costco.Amerykańska wódka Kirklanda kosztuje około 16,99 USD za 1,75-litrową butelkę i jest 80 dowodem (przez 20 Coś z finansami ). Jak sama nazwa wskazuje, jest produkowany w Stanach Zjednoczonych – a konkretnie w Kalifornii – a nuty degustacyjne Costco dotyczące butelki mówią, że była destylowana sześć razy i „oferuje wyjątkowo gładkie, łagodnie słodkie zakończenie”. Z drugiej strony francuska wódka Kirklanda kosztuje około 24,99 USD za butelkę o pojemności 1,75 litra. Jest produkowany we Francji, w tym samym regionie kraju, w którym produkowana jest Szara Gęś, co może podsycić plotkę, którą omówimy później.
Czy najdroższa wódka Kirklanda jest tego warta?

Nalewanie szotów wódki

Chociaż możesz pokusić się o stwierdzenie, że wódka z wyższą ceną jest wyższej jakości, tańsza amerykańska wódka zyskuje dobre recenzje konsumentów. Zwłaszcza jeśli interesuje Cię używanie swojej wódki do mieszania z mikserami, takimi jak sok owocowy lub napoje gazowane, możesz najpierw wypróbować tańszą opcję, zanim przejdziesz do przysłowiowych rzeczy z najwyższej półki.

Warto jednak spróbować również francuskiej mieszanki. Krążą pogłoski, że francuska wódka marki Kirkland to w rzeczywistości Grey Goose tylko w butelce Kirkland. Plotki rozrosły się do tego stopnia, że ​​producenci Grey Goose posunęli się tak daleko, że zaprzeczyli, jakoby produkowali mieszankę Kirkland (poprzez Insider biznesowy ). I chociaż nie ma nic na poparcie tej teorii poza kubkami smakowymi niektórych pijących, jeśli jest wystarczająco dobry, aby pomylić go z Grey Goose, jest to zdecydowanie zakup za połowę ceny.