Różnica między najzdrowszą i najmniej zdrową kanapką śniadaniową Starbucks

Starbucks Bekon, Gouda i Kanapka z Jajkiem z kawą Facebook

Wiele osób dorasta, słysząc zdanie „śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia”, ale według BBC , prawie jedna czwarta wszystkich Amerykanów i jedna trzecia dorosłych mieszkających w Wielkiej Brytanii całkowicie pomija ten posiłek. Nie jest to korzystne dla naszego zdrowia, ponieważ dietetyk Sarah Elder wyjaśnia, że ​​zdrowe, zbilansowane śniadanie pomaga organizmowi odzyskać energię, białko i wapń utracone w nocy.


Jednak bardzo ważną rzeczą, którą należy odsunąć od tego przesłania, jest to, że musisz jeść a zdrowy śniadanie, aby zobaczyć prawdziwe korzyści z jedzenia o poranku. Zjedzenie zdrowego śniadania może pomóc uniknąć późniejszego przejadania się i pobudzić metabolizm na cały dzień. Reader's Digest zauważa, że ​​jednym z powodów, dla których wiele osób pomija śniadanie, jest to, że po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu rano, a w pośpiechu zapominają o jedzeniu lub nie ustalają priorytetów posiłków.czy najlepsze koktajle proteinowe są dla Ciebie dobre

To tutaj where Starbucks Dla wielu z nas w grę wchodzi menu śniadaniowe. Nurkowanie w restauracji twierdzi, że w ciągu ostatnich pięciu lat zakupy śniadań i porannych przekąsek wzrosły o 5 proc.
Którą kanapkę śniadaniową wybrać podczas porannego biegu Starbucks, aby osiągnąć to „zdrowe, zbilansowane śniadanie” zalecane przez ekspertów?

Najzdrowsze i najmniej zdrowe kanapki śniadaniowe Starbucks

Kanapka Starbucks o obniżonej zawartości tłuszczu z indyka z bekonem i białkiem jajecznym Instagram

W zestawieniu informacji o wartościach odżywczych kanapek śniadaniowych Starbucks według PopSugar jasne jest, że niektóre z tych wyborów są znacznie zdrowsze niż inne. Kanapka o zdecydowanie najmniejszej zawartości kalorii i sodu to kanapka z indyka o obniżonej zawartości tłuszczu i kanapka z białkiem jaja. Ta oferta ma tylko 230 kalorii i 550 miligramów sodu. Strona internetowa Starbucks wymienia niskotłuszczowy boczek z indyka i kanapkę z białkiem jaja jako składającą się z bekonu z indyka o obniżonej zawartości tłuszczu, białek jaj i sera cheddar o obniżonej zawartości tłuszczu na angielskiej bułce pełnoziarnistej.jajka w piekarniku

Najmniej zdrowym produktem jest opakowanie z bekonem, kiełbasą i jajkiem lub opakowanie z warzywami południowo-zachodnimi — w zależności od tego, czego unikasz. Opakowanie z bekonem, kiełbasą i jajkiem ma najwięcej kalorii, 650 i jest wykonane z podwójnie wędzonego bekonu, kiełbasy i jajek bez klatek (i nie tylko) zawiniętych w tortillę z mąki, zgodnie z Strona internetowa Starbucks .

The Southwest Veggie Wrap ma najwięcej sodu ze wszystkich kanapek śniadaniowych Starbucks, zawierających 1340 miligramów. Ten wrap na śniadanie jest opisany przez Strona internetowa Starbucks jako śniadaniowa jajecznica z jajek, czarnej fasoli, ziemniaków sous vide, sera Cotija, pico de gallo i serka jalapeno, otoczona salsą tortillą.


Kategorie Zabawa porady Opinie