Disney właśnie umieścił upiorny skręt na swoim kultowym biczu dole

 Bicz zasiłku Facebook Chase Shustack


Czy słyszałeś kiedyś te historie o ludziach odbywających coroczne pielgrzymki do Disney World i pomyślałeś: „Co sprawia, że ​​Disney jest tak wyjątkowy?” Czy to dlatego, że ludzie naprawdę lubią Space Mountain czy Big Thunder Railroad? Czy to dlatego, że są ludzie, którzy są zagorzałymi fanami Disneya, którzy uwielbiają oglądać każdy centymetr kwadratowy parku? Czy to dlatego, że Disney ma potężny psychologiczny uścisk na tych, którzy go odwiedzają? Chociaż są to bardzo dobre domysły, z pewnością być może pomijaną częścią doświadczenia Disneya dla większości jest jedzenie. W szczególności jest jeden bardzo wyselekcjonowany rodzaj jedzenia, który zdobył swoje miejsce w Disney Hall of Fame: bicz zasiłku .Według SFGate , Dole Whip to skrzyżowanie owoców i lodów, które przypominają miękką porcję o smaku owocowym. Został wprowadzony w Disney World w 1984 roku w Magic Kingdom, chociaż wcześniej Dole Company serwowała lody z ananasami w Disneyu. Popularność deseru tłumaczy: Wtajemniczony jako dzięki lekkiemu i słodkiemu smakowi, faktowi, że jest wegański i że można go dostosować na wiele różnych sposobów – na przykład poprzez dodanie alkoholu do miksu.
Wygląda na to, że Disney eksperymentuje z nowym „upiornym” smakiem Dole Whip, aby uczcić nadchodzący sezon Halloween. Gdzie dokładnie można uzyskać ten zwrot w tym ukochanym jedzeniu w parku Disneya?

Co jest w środku nowego pływaka Jack-o'-Lantern?

 Disney's Jack-o'-Lantern Float InstagramWedług Smak domu , nowy Halloweenowy Bat Dole, odpowiednio nazwany „Spływ Jack-o'-Lantern”, jest dostępny w Disney World od 16 września. of Dole Whip pomarańczowy soft-serwe zmieszany z waniliowym soft-serwe, pomarańczową fantą i bitą śmietaną z brązowym cukrem i posypaną kruszonką graham. konto na Instagramie, Smakosze z parku rozrywki , opublikowano, że specjalną platformę można znaleźć na słonecznym tarasie drzew w sekcji Magic Kingdom w parku. Mówią nam również, że pływak jest przeznaczony wyłącznie na coroczne obchody „Nie tak straszne Halloweenowe przyjęcie Mickeya”.

Według Blog o parkach Disneya W okresie Halloween w całym parku można znaleźć różnorodne desery i przekąski. Mogą to być koktajle mleczne z bitą śmietaną z zielonych jabłek, hot dogi zwieńczone pikantną musztardą siracha i cebulką, ciastka w kształcie kolb kukurydzy i churros wypełnione M&Ms i masłem orzechowym. Te smakołyki, obok pływaka Jack-o'-Lantern, to tylko kilka z wielu dziwnych i dzikich przekąsek podczas imprezy.Jeśli nie możesz zjechać do Disney World, aby uczcić tę uroczystość, nadal możesz zrobić wiele ulubionych przysmaków o tematyce Disneya w domu z niedawno wydane, nigdy wcześniej nie widziane przepisy prosto od samej Myszki Miki, w tym twój własny bicz Dole .