Dlaczego ludzie wolą Costco niż Sam's Club, według Reddit

 produkować na wystawie w Costco Graham Drew Fotografia/Shutterstock Matt Byrne


Lata temu może być trudno przekonać kogoś, że w przyszłości ludzie będą chcieli wędrować po magazynie i kupować trzyletnią chusteczkę toaletową tak bardzo, że zapłaciliby za to składkę członkowską. To już wiek hurtowni magazynowych, takich jak Costco i klub Sama , gdzie zakupy hurtowe to duży biznes i Hot dogi 1,50 USD z lodowatą sodą jest tak blisko, jak ludzie mogą osiągnąć czystą błogość.W tej chwili Sam's Club i Costco to największe hurtownie w grze. Inwestopedia stwierdza, że ​​Costco ma ponad 800 sklepów na całym świecie, a tuż za nim Sam's Club z około 600 sklepami na całym świecie. Na pierwszy rzut oka te dwie rzeczy są bardzo podobne. Każdy z nich oferuje członkostwo za opłatą, dzięki czemu klienci mogą kupować produkty hurtowe.
Smaki mrożonej kawy Dunkin

Chociaż obie sieci mieszczą się w tej samej niszy, gdy ich klienci przenoszą się do mediów społecznościowych, jasne jest, że istnieje ulubieniec fanów. (Klub Sama, jeśli myślisz, że to ty, lepiej wróć do klasy, ponieważ musisz się wiele nauczyć.)

Ludzie ogłosili Costco byłym i przyszłym królem

Jonathan Weiss i Ken Wolter/ShutterstockNa r/Oszczędny subreddit , jeden z plakatów chciał się dowiedzieć: „Dlaczego tak wiele osób robi zakupy w Costco over Sam's Club?” Wyjaśnili, że mieszkają w Teksasie, który jest jednym z niewielu stanów z większą liczbą lokalizacji Sam's Club niż Costcos, według Inwestopedia . Plakat napisał: „North Texas (DFW) Costco jest zawsze zatłoczone i zakorkowane. Podczas gdy bardziej oszczędny Sam's Club jest w połowie pusty”. Reddit odpowiedział energicznie.

' Koszto ma reputację jakości, której nie ma Walmart/Sam's Club” – powiedział najwyżej oceniony komentarz. Następnie opisali, jak ich mąż miał wewnętrzne doświadczenie z „produkcją żywności” i że Costco badał fabrykę, w której pracował. , mieli rygorystyczne standardy dotyczące tego, co było konieczne, aby dołączyć do rodziny Costco.Ten sentyment podzielali wszyscy, od kierowców ciężarówek po drukarzy, którzy powiedzieli, że Costco ceni jakość i nie ustalił.Niektórzy komentatorzy byli lojalni z innych powodów. Jeden z nich sugerował, że bardziej lubili Costco, „ponieważ Waltonowie to okropni ludzie, którzy biorą udział w płacenie niemożliwych do utrzymania pensji ”. Inny lubił łatwość odebrania rzeczy, stwierdzając: „ Costco ma najlepszą politykę zwrotów dowolnego sprzedawcy.'

przepisy na hash brown patties

Przy ponad tysiącu komentarzy do wątku, po obu stronach pojawiło się wiele punktów. W końcu oryginalny plakat ustąpił, mówiąc: „Teraz rozumiem, dlaczego ludzie to wolą”. Zdobądź jeden wynik dla zespołu Costco.