Dlaczego pracownik z Florydy Chick-Fil-A nazywa się bohaterem?

  Pracownik Chick-fil-A za torbą restauracyjną i piciem Facebook Kryształowa Antonace


czy dzwonek taco jest zdrowy?

Kiedy uważasz swój ostatni posiłek od Laska-fil-A , istnieje duże prawdopodobieństwo, że doświadczyłeś więcej niż jednego „proszę” i „dziękuję” od pracowników restauracji przed wyjazdem z tym posiłkiem składającym się z 8 sztuk. Prawdziwy powód, dla którego pracownicy Chick-fil-A są tak przyjaźni? wykracza poza firmę, naprawdę dbając o etykę osobistą swoich przyszłych pracowników — firma jako całość stara się traktować swoich pracowników z takim samym szacunkiem, z jakim traktuje swoich klientów.Popularna sieć nie tylko oferuje swoim pracownikom stypendia edukacyjne, ale wielu początkujących pracowników podejmuje decyzję o rozwoju w firmie i zostaniu operatorzy franczyzowi . Media społecznościowe zapewniają większą jasność, dlaczego ludzie lubią pracować w tej firmie.
Trzy lata temu wątek na subreddicie Chick-fil-A jeden z użytkowników zapytał, jak to jest pracować dla firmy fast food. Wielu poprzednich pracowników Chick-fil-A brało pod uwagę, że większość miała tylko pozytywne rzeczy do powiedzenia. Jeden stwierdził, że ich doświadczenie było wspaniałe dzięki „super elastycznemu harmonogramowi, fantastycznemu wynagrodzeniu i darmowym posiłkom”. Inny twierdził: „Nie jestem pewien, czy istnieje lepsza praca w gastronomii”.

Niektórzy twierdzą, że szczęśliwi pracownicy to zadowoleni klienci, a Chick-fil-A właśnie znów znalazł się na szczycie z najwyższym wynikiem satysfakcji klienta w porównaniu z innymi konkurentami fast foodów (na ACSI ). A wczoraj po południu jeden z pracowników przeniósł obsługę klienta na zupełnie nowy poziom.Zarzucanie kurczaka i ratowanie życia

  Pracownik Chick-fil-A Mykel Gordon ze współpracownikiem Świergot

Teraz, kiedy już wiesz jak to jest pracować w Chick-fil-A , prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że mogą się zdarzyć wypadki, a czasami pracownicy są wzywani do działania. Według Newsweek , wczoraj po południu na parkingu Chick-fil-A w Fort Walton Beach na Florydzie klientka wyjmowała dziecko z samochodu, gdy podszedł mężczyzna i próbował ukraść jej samochód po złapaniu kluczyków kobiety. Najwyraźniej wykracza to daleko poza typowe wpadki polegające na zepsuciu zamówienia na jedzenie lub rozlaniu drinka.Pracownik Mykel Gordon podjął działania, walcząc z potencjalnym porywaczem, William Branch of DeFuniak Springs, na ziemię. Reporterka śledcza Olivia Iverson opublikowała raport wideo z potencjalnym przejęciem na Twitterze i później opublikował zdjęcie Gordona i współpracownika z napisem „To jest HERO!”

Jeden z użytkowników odpowiedział na zdjęcie Gordona słowami „Stypendium dla Mykela Gordona!” Inny stwierdził, że „tak odświeżające było widzieć, jak ktoś spieszy, by pomóc innym”. Chociaż Gordon nie złożył jeszcze oświadczenia, możesz być zaskoczony, że nie jest to pierwszy raz, kiedy młody pracownik przyszedł komuś na ratunek po tym, jak zarejestrował się w Chick-fil-A.

W 2018 roku Gordon pracował w tym samym miejscu w Fort Walton, kiedy pomógł uwolnić dwie nastoletnie dziewczyny z ich pojazdu po tym, jak ciężarówka nie skręciła, wjeżdżając na samochód dziewcząt (poprzez Aktualności NWF ). Gordon przyznał, że czuł się powołany do działania przez swoje silne przekonania religijne i przy pomocy obserwowania, jak jego ojczym, który był w wojsku, prowadzi dobre życie.