Dlaczego „Tak, szefie!” Był ważny dla zespołu kulinarnego Niedźwiedzia

 Niedźwiedź's Jeremy Allen White Eugene Powers/Shutterstock Ree Winter


„Niedźwiedź” FX był wielkim hitem, gdy został wydany w czerwcu 2022 roku. Był popularny nie tylko wśród ludzi, którzy nigdy nie byli w komercyjnej kuchni, ale także wśród tych, którzy pracowali w branży tak, jak to czuli. realistycznie przedstawione operacje zaplecza. Program otrzymał ocenę 8,5 na IMDb , i wydawało się to tak realne, że wiele osób było ciekawych, czy główna bohaterka, Carmen (Jeremy Allen White), była oparty na prawdziwej postaci .sernik oreo sernik fabryka kalorie

Według Ludzie serial odzwierciedla historię rodziny pisarza Christophera Storera, ale możesz być zaskoczony słysząc, że jedynym osobistym doświadczeniem kulinarnym Storer w kuchni był jego własny dom. Los Angeles Times . Jednak jego siostra, Courtney Storer, jest byłym szefem kuchni i służyła jako producent kulinarny serialu. To dzięki niej serial ma tak autentyczny charakter. W rzeczywistości zdecydowała się wykorzystać elementy z jej prawdziwego doświadczenia, w którym wszyscy krzyczeli „tak, szefie kuchni!” kiedy otrzymali instrukcje.
Wszyscy pracownicy kuchni są ważni

 niektórzy z obsady i ekipy The Bear Amy Sussman/Getty Images

W większości większych kuchni restauracyjnych zwykle panuje hierarchia. Od szefa kuchni lub szefa kuchni, który nadzoruje pracę kuchni, po młodszego, który zajmuje się przygotowaniem warzyw, każdego rola w kuchni jest integralną częścią końcowego rezultatu dostarczenia klientowi wysokiej jakości posiłku. Courtney Storer podkreśliła ten punkt, mówiąc dalej: Ludzie , „Praca każdego jest integralna. Tak więc „Tak, szef kuchni” to jakby stwierdzenie, że wszyscy są ważni. Jesteś tak samo ważny jak ja”.Szef kuchni Nick Fisell poparł punkt Storera, gdy powiedział: Smak Harmonii , „Kiedy pracujesz w kuchni, to jest to merytokracja. Nie ma znaczenia, skąd pochodzisz, ważne jest, czy potrafisz wykonać tę pracę”. Z podobnych powodów Courtney Storer wybrała pseudonim „kucharz”, który ma być używany przez i dla wszystkich pracowników kuchni w „ Niedźwiedź Storer kontynuował, dodając: „Powodem, dla którego uważam, że jest to pomocne, jest to, że nie jest binarny. Każdego można nazwać kucharzem”.
Kategorie Telewizja drink Opinie