Dlaczego TikTok wezwał Dunkin' Out w związku z podziałem pracowników

  Osoba siedząca przez telefon z Dunkin' coffee in mug sepcjańska armia dyscypliny/Shutterstock Kryształowa Antonace


Z ponad 11 000 lokalizacji w całym kraju Dunkin' jest częstym tematem rozmów wśród klientów i pracowników w mediach społecznościowych. Jednak nie cała masowa uwaga poświęcana niedrogiej firmie kawowej jest pozytywna. Media społecznościowe coraz częściej stają się miejscem, w którym ludzie mogą się wyładować i wykrzyczeć osobom związanym z Dunkin' za ich czasami nieetyczne zachowanie. Teraz, gdy TikTok został oznaczony jako najczęściej pobierana aplikacja do tej pory w 2022 r. nie jest zaskoczeniem, że większość z tych skarg jest emitowana przez budzącą podziw platformę.Dunkin' wypadł z łask TikTokers, gdy pracownicy byli rejestrowani wyrzucanie dziesiątki pączków pod koniec ich zmiany. Jakby tego było mało, użytkownicy mediów społecznościowych również mieli mieszane uczucia w związku z tym dlaczego pracownik Dunkin' dał klientowi 1 .
biały tajemniczy smak airhead

Jednak możesz chcieć dać pracownikom Dunkin' trochę luzu, ponieważ praca w mega-sieci nie jest dla osób o cienkiej skórze. Zapytany o swoje najbardziej szalone doświadczenie zawodowe, jeden użytkownik Reddit twierdził, że był narażony na kradzież, przemoc i irytację klientów jako nocny pracownik Dunkin' (za Reddit ). Jeśli trudno ci w to uwierzyć, wystarczy, że obejrzysz wirusowe wideo tiktok (zalecana dyskrecja widza) rozwścieczona Karen, która grozi nieprawdopodobnymi groźbami pod adresem pracowników Dunkina . Można śmiało powiedzieć, że pracownicy Dunkin' mają wiele do żonglowania, a ostatnie nagranie jednego z pracowników może spowodować zmianę poglądów na temat konglomeratu kawy i pączków.

Pracownicy Dunkin' są słabo opłacani i przepracowani

TIK TokPoza dziwne zasady, których muszą przestrzegać pracownicy Dunkin , pracownicy mają czym żonglować. Kilka miesięcy temu jeden z pracowników Dunkin' przesłał wideo tik tok kolega płacze z napisem „gdy otrzymujesz 3 wezwania i 2 osoby rezygnują ze wszystkich w tym samym dniu”. Dzięki ponad 4000 komentarzy większość użytkowników TikTok sympatyzowała z postem.

Wielu z tych, którzy komentowali, było byłymi lub obecnymi pracownikami sieci, jak stwierdził jeden z nich: „Dunkin' to najgorsza firma, w jakiej kiedykolwiek pracowałem”, podczas gdy inny stanowczo komentował, „nigdy nie wróci”. Większość komentarzy koncentrowała się jednak na braku wynagrodzeń dla pracowników io tym, że „branża usługowa wymaga restrukturyzacji”.Pandemia COVID-19 bardzo zmieniła się dla personelu restauracji, ale głównie pracownicy ponownie rozważyli swoje miejsca pracy w usługach pod koniec 2021 r., ponieważ chcieli nie tylko ogólnie otrzymywać wyższe wynagrodzenie, ale także chcieli lepszego planowania i większych możliwości awansu (zgodnie z raportem z Black Box Inteligencja i Snagajob przez Nurkowanie w restauracji ). Pracownicy Dunkin' ujawnili swoje wieloletnie niezadowolenie Reddit a wielu pracowników zgadza się, że otrzymują zaniżone wynagrodzenie.

Z pracownicy ujawniają, jak to jest naprawdę pracować w Dunkin' , następnym razem, gdy zatrzymasz się na małą kawę i glazurowanego pączka, może poświęć dodatkową sekundę, aby się uśmiechnąć i być szczerym wobec tych, którzy ci służą: te małe dodatkowe akty życzliwości przydają się w branży usługowej.