Dlaczego Trader Joe nigdy nie będzie sprzedawał niczego online

 Klienci w Trader Joe's line Kristi Błochin/Shutterstock Wosk Milligana


W dzisiejszych czasach możemy kupować prawie wszystko, co można sobie wyobrazić w Internecie: odzież, meble, elektronikę, książki, leki na receptę i artykuły spożywcze. Wystarczy kilka kliknięć, aby ludzie mogli wysłać prawie wszystko, co chcą, prosto do ich domu, docierając w ciągu kilku dni, a w niektórych przypadkach nawet w ciągu kilku godzin lub minut.przystawki do krewetek i kaszy

Firmy takie jak Instacart, Amazon, FreshDirect i Peapod utorowały drogę konsumentom do robienia wszystkich zakupów spożywczych w zaciszu własnego domu lub konfigurowania dostaw w podróży. Zwłaszcza podczas pandemii COVID-19, kiedy ludzie byli zachęcani do pozostania w domu lub znajdowali ograniczenia, gdy wychodzili na zewnątrz, popularność usług dostawy artykułów spożywczych gwałtownie wzrosła. Badanie z Akademicki Oksford odkryli, że 34% gospodarstw domowych robiło więcej zakupów spożywczych online od czasu pandemii, a 60% planuje kontynuować. Dodatkowo, według grupy badawczej Sklep , przewiduje się, że handel elektroniczny będzie stanowić 11% całkowitej sprzedaży artykułów spożywczych w 2022 r. i ponad 20% do 2026 r.
Jest jednak jeden duży detalista, który nie oferuje opcji kupowania swoich produktów przez Internet – i nie planuje zmienić tego w przyszłości. Oto dlaczego sklep spożywczy Handlowiec Joe'a obiecuje nadal przyciągać swoich klientów tylko do swoich fizycznych lokalizacji.

Zakupy w sklepie Trader Joe to część doświadczenia marki

Corinna Haselmayer/ShutterstockTrader Joe's jest znany z szerokiej gamy unikalnych, przystępnych cenowo, godnych uwagi produktów – od zestawów mrożonych posiłków, przez świeże produkty, cukierki, sery rzemieślnicze, po słodkie i słone przekąski. Ale aby zdobyć te upragnione towary, w tym niektóre żywność z własnymi kultowymi zwolennikami , klienci są zobowiązani do podróży do najbliższej lokalizacji. Nawet najbardziej lojalni klienci marki rozumieją, jak ważne jest zanurzenie się w atmosferze sklepu. Trader Joe z tego powodu zobowiązuje się pozostać poza sferą e-commerce. Możesz dowiedzieć się więcej o firmie i różnych produktach znajdujących się na jej półkach w Trader Joe stronie internetowej , ale jednej rzeczy nie znajdziesz podczas przeglądania: opcji dodawania elementów listy zakupów do wirtualnego koszyka dowolnego rodzaju.

jak smakuje ranczo?

Joe Basalone, prezes sklepów firmy, rozmawiał z Kuchnia o tym, dlaczego przeglądanie alejek jest niezbędne do utrzymania tego, o co chodzi w Trader Joe. „Dla nas sklep jest naszą marką, a nasze produkty działają najlepiej, gdy są sprzedawane w ramach ogólnego doświadczenia klienta w sklepie” – wyjaśnił. „Nie jesteśmy gotowi z tego zrezygnować. Dla nas marka jest zbyt ważna, a sklep jest naszą marką”. Jeśli chcesz rozkoszować się magią Trader Joe, jedynym sposobem, aby tego doświadczyć, jest bycie tam.