Dodatkowe smaki gumy od najgorszego do najlepszego

 Wiele opakowań i smaków dodatkowej gumy Impreza zdjęciowa/Shutterstock Zofia Hart
Jeśli kiedykolwiek spytałeś kogoś, jaki jest jego ulubiony cukierek, a on odpowiedział gumą zamiast czegoś w rodzaju Kit Kat lub Snickers, wtedy prawdopodobnie byś im dziwnie spojrzał. Guma do żucia to całkiem fantastyczny cukierek, ponieważ jeden kawałek odpowiedniej marki może ci wystarczyć na długo. To świetna uczta, jeśli chcesz odświeżyć oddech lub coś przeżuć podczas długiego dnia. Guma świetnie nadaje się do chrupania czegoś aromatycznego. Istnieje również wiele różnych marek i smaków gum do żucia.
Jedną z marek gumy do żucia, którą możesz znać podczas przeglądania małych stoisk z przekąskami i słodyczami w kasach w sklepie spożywczym, jest Dodatkowy . Nazwany na cześć wyjątkowo długiego smaku, który uzyskuje się z każdego kawałka gumy, Extra oferuje szeroki wybór różnych smaków, niektóre świeże, niektóre owocowe i wszystkie słodkie. Chociaż wszystkie smaki zapewniają solidną gumę do żucia, niektóre z nich są zdecydowanie lepsze od innych. Oto smaki gumy Extra uszeregowane od najgorszego do najlepszego.

12. Rockin' Malinowa Limonka

 Paczka Rockin' Raspberry Lime ŚwiergotPierwszym smakiem na tej liście jest Extra's Rockin' Raspberry Lime. To smak z limitowanej edycji (przez Dodatkowy ), ale nawet gdyby nie było to przez cały rok, jest spora liczba osób, które prawdopodobnie nie przegapiłyby tego. Jednak jest równie wielu ludzi, którzy nie byliby smutni, gdyby to zostało przerwane. Niektóre marki są w stanie zrobić fantastyczne gumy owocowe, ale ta guma o smaku malinowym i limonkowym pozostawiła dość kwaśny smak w ustach niektórych z tych, którzy spróbowali tych cukierków.

Pierwszą krytyką, jaką mają ludzie, jest to, że ten smak nie trwa tak długo (poprzez Walmart ) — ale przynajmniej masz nadzieję, że ten smak będzie dobrze smakował, prawda? Nie wszyscy tak myślą. Niektórzy twierdzą, że ten smak gumy nie nadaje się nawet do nierafinowanego podniebienia ich dzieci, opisując ten smak jako dziwny lub nadmiernie kwaśny. Istnieje wiele recenzji, które zgadzają się z tym odczuciem, choć są tacy, którym się to podoba, więc zawsze jest szansa, że ​​spodoba ci się również ten smak – póki wciąż jest w pobliżu. Jednak w większości nie polecamy tej gumy ponad innymi smakami Extra.11. Tropikalne odświeżacze mgły

 Paczka Odświeżaczy Tropikalnej Mgły Świergot

Oprócz zwykłej linii gum Extra sprzedaje małe plastikowe pojemniki wypełnione gumami Refreshers, które są grubszą, kwadratową wersją zwykłej gumy tej marki. Kształt może być inny, ale są pełne smaku, podobnie jak ich inne dziąsła. Wśród odświeżaczy istnieją dwie wyjątkowe oferty smakowe, a także mięta zielona podobna do zwykłej odmiany mięty zielonej Extra. Na pierwszym miejscu wśród odświeżaczy mamy Tropikalna mgła smak, który wykorzystuje smaki słodkich, soczystych owoców tropikalnych i wykorzystuje je do inspirowania gumy o chrupiącej kryształowej powierzchni zewnętrznej i owocowym, ciągliwym środku.

Trzeba przyznać, że nie jest to najpopularniejszy smak, nawet jeśli chodzi o odświeżacze. Nie jest to najłatwiejsze do znalezienia, a nawet jeśli dostaniesz paczkę Tropical Mist, nie jest to najbardziej aromatyczna guma na rynku. Jasne, to, co może być, jest dobre — ale jeśli smak ma pozostać tylko przez pięć minut po żuciu po raz pierwszy, czy naprawdę możesz uznać to za dobrą gumę? Wiele recenzji potwierdza ten sentyment (przez Amazonka ), więc jeśli planujesz skorzystać z Extra Refresher następnym razem, gdy wyjdziesz, możesz wybrać jeden z innych smaków gumy, który będzie trwał nieco dłużej.

10. Klasyczna bańka

 Ludzie rozdający sobie gumę do żucia Świergot

Wiele osób, które lubią gumę do żucia i lubią słodkie rzeczy, uwielbia klasyczny smak gumy do żucia. Słodka, ciągnąca i pełna smaku guma do żucia to świetna rzecz na mecz baseballowy, wędrówkę lub gdziekolwiek uważasz, że guma do żucia jest potrzebna. Marka gumy nie jest kompletna bez guma balonowa smaku wśród swoich produktów, ale jeśli kupujesz gumę do żucia pod nazwą Extra, prawdopodobnie uzyskasz mieszane wyniki.

Nie zrozum nas źle, guma jest w porządku, ale nawet jeśli naprawdę lubisz gumę do żucia, możesz lub nie lubić ten produkt. Zdecydowanie jest rynek na tę gumę, ponieważ liczne recenzje twierdzą, że jest pełna smaku, który utrzymuje się przez chwilę (za Walmart ). Jednak jest też przyzwoita liczba osób, które nie lubią tej gumy do żucia. Czują się tak, jakby smak faktycznie nie trwał zbyt długo, a odczucie w ustach jest twardy i gumowaty . Jeśli kochasz wszystkie rzeczy związane z gumą do żucia, nie odwracaj się zbyt szybko od tej marki, ale uważaj, że będzie szansa, że ​​Extra Classic Bubble nie spełni twoich słodkich standardów.

9. Cynamon

 Pudełko gumy cynamonowej Dodatkowy

Porozmawiajmy przez chwilę o cynamonie. To świetna przyprawa do pieczenia, a także świetna przyprawa do potraw mięsnych. Jednak jeśli chodzi o gumę, albo ją kochasz, albo nienawidzisz. Smak może nie być tak kuszący dla niektórych, ale inni uwielbiają smak dobrej gumy cynamonowej. Marka gum Extra zawiera gumę o smaku cynamonu wśród pozostałych swoich produktów, a ponieważ jest, jest dobra, ale zdecydowanie nie jest najlepszą gumą cynamonową na rynku.

Pomijając fakt, że guma cynamonowa jest generalnie hitem lub brakiem wśród żujących gumy, ogólna opinia o tym smaku wydaje się być rozpowszechniona. Niektórzy go uwielbiają, chwaląc jego ' cynamon-wielkość ”, podczas gdy inni zdają się myśleć, że produkt może zawierać trochę więcej cynamonu (przez Amazonka ). Jeśli jesteś super w cynamonowej stronie gum do żucia, wiele osób wydaje się zgadzać, chociaż nie jest to zbyt cynamonowe, ta guma smakuje całkiem nieźle (na Walmart ). Gdybyśmy byli bardziej w gumie cynamonowej jako całości, moglibyśmy umieścić to wyżej.

8. Słodki arbuz

 Paczka gumy arbuzowej Extra Świergot

Kiedy nadchodzi lato i chcesz czegoś słodkiego, nie ma nic lepszego niż świeży, aromatyczny arbuz. Nie trzeba jednak czekać na lato, aby skosztować fantastycznych owoców. Jest mnóstwo napojów o smaku arbuzowym, smakołyków i oczywiście gum, które możesz mieć, jeśli nie możesz znaleźć żadnych świeżych owoców w lokalnym sklepie spożywczym. Dodatkowe Słodki Arbuz Guma aromatyzowana próbuje wykorzystać słodki, soczysty i niesamowity smak owoców i zamienić je w gumę. Wielu faktycznie uważa tę próbę za udaną.

Jest wiele osób, które uwielbiają smak wydobywający się z każdego kawałka tej gumy (per Amazonka ). Jednak ludzie wydają się być dość mieszani, jeśli chodzi o to, jak długo utrzymuje się smak. Niektórzy żujący gumę myślą, że to nie trwa tak długo (jak na Grypa ), podczas gdy inni czują, że rzeczywiście trwa długo i smakuje zdumiewający . Jeśli lubisz smak arbuzowego cukierka, na pewno polubisz tę gumę, chociaż zalecamy, aby w nią zaczekać, spodziewając się, że smak nie będzie trwał tak długo – więc nawet jeśli potrwa trochę, nie będziesz rozczarowany, jeśli nie.

7. Zimowa świeżość

 Trochę gumy Extra Winterfresh. Świergot

Wiele dziąseł jest o smaku miętowym, ponieważ wiele osób używa cukierków, aby utrzymać świeży oddech — a kto nie lubi, gdy ich oddech jest miętowo czysty? Gumy o smaku jak pozwalają na powstrzymanie nieświeżego oddechu, więc naturalne jest, że marki takie jak Extra oferują dużą liczbę gum o smaku miętowym do sprzedania swoim klientom. Oferowanie zbyt wielu gum miętowych do wyboru sprawia jednak, że wybór jednej z nich jest przytłaczająco trudny, ponieważ wszystkie mogą smakować tak samo — jak więc wybrać ulubioną? Extra ma wiele miętowych smaków, a pierwszym z nich na tej liście jest jego Zimowa świeża smakowa guma do żucia.

Guma Winterfresh nie jest w żaden sposób zła. Jest miętowa, chrupiąca i ma świeży smak, tak jak powinna być każda dobra guma miętowa. Jednak nie jest tak łatwo znaleźć, jak inne smaki gumy Extra (przez Amazonka ), a ponieważ inne smaki miętowe są nieco bardziej dostępne, po co stresować się szukaniem tego przy następnych zakupach? Prawdopodobnie nie jest też tak dobry jak inne smaki miętowe , więc nie sugerujemy wychodzenia z siebie, aby to wypróbować. Winterfresh w żadnym wypadku nie jest straszny — jest całkiem niezły. Jednak zdecydowanie wybralibyśmy inne smaki gumy Extra niż ten.

6. Mieszanka jagodowa (odświeżająca)

 Otwarte opakowanie odświeżaczy Berry Mix Świergot

Podczas gdy poprzedni smak Extra Refresher nie radził sobie tak dobrze, a większość pozostałych to tylko odświeżenie wcześniej istniejących smaków, kolejna pozycja, którą mamy na tej liście, jest znacznie lepsza niż poprzedni wpis i jest czymś, czego nie należy pomijać się, jeśli lubisz gumy o smaku owocowym. Extra's Berry Mix zawiera nie jeden, nie dwa, ale trzy różne smaki gumy jagodowej: Strawberry Freeze, Blueberry Blast i Raspberry Rush (poprzez Dodatkowy ). Są one wykonane tak, jak każda guma Extra Refresher — z krystaliczną, cukrową powłoką zewnętrzną i wnętrzem wypełnionym bogatym, wspaniałym smakiem, który z pewnością spodoba ci się chrupanie.

Podobnie jak inne gumy Refreshers, Berry Mix wprawdzie nie trwa zbyt długo i będziesz musiał żuć więcej niż jedną, aby naprawdę uzyskać długotrwały smak jagód (poprzez Amazonka ). Wygląda jednak na to, że trochę trwa dłużej niż Tropikalna Mgła, a jej smak jest owocowy, świeży i fantastyczny. Wprawdzie możesz polubić jeden lub dwa smaki gumy z opakowania i nie będziesz podekscytowany pozostałymi, ale to wszystko zależy od osobistego gustu (na Amazonka ). Ta guma jest zdecydowanie jednym z tych smaków hit-or-miss, ale mamy wrażenie, że będzie częściej przyjmowana.

5. Miętowe wiórki czekoladowe

 Miętowa guma z kawałkami czekolady Świergot

herbata chai vs zielona herbata

Czekolada i guma do żucia to nie dwa słowa, które zwykle chciałbyś zobaczyć w jednym zdaniu. Czekolada ma bogaty, niepowtarzalny smak, a gumy są zazwyczaj owocowe lub miętowe pod względem smaku. Żywność o smaku miętowej czekolady jest rzeczą, ale nie spodziewałbyś się, że zobaczysz to jako gumę, prawda? Cóż, wbrew oczekiwaniom, Extra faktycznie ma Deser Delights Mint Chocolate Chip Guma . Zgadza się: bezcukrowa guma o smaku miętowej czekolady. Może to nie być jednym z najlepszych pomysłów, ale będziesz zszokowany, gdy dowiesz się, że ta guma naprawdę smakuje cholernie dobrze.

Trzeba przyznać, że smak nie trwa długo (poprzez Grypa ). Nie jest też łatwo dobrze odtworzyć smak czekolady w gumie, więc miętowy aspekt tej gumy jest bardziej oczywisty. Smakuje dość słodko, a smak miętowy jest dobrze zbalansowany, ale najbardziej zaskakującą częścią tej gumy jest to, że można wyczuć lekką nutę smaku czekoladowego. Czekolada nie jest przytłaczająca i wspaniale komponuje się ze słodką miętową częścią smaku gumy. Jeśli lubisz lody z kawałkami miętowej czekolady, możemy łatwo zobaczyć, że chcesz wypróbować tę gumę – i zasugerujmy, że to zrobisz.

4. Mięta pieprzowa

 Trochę dodatkowej gumy miętowej Dodatkowy

Boże Narodzenie to cudowna pora roku — światła, spotkania z rodziną i oczywiście słodkie smakołyki, które pojawiają się w tym sezonie, są ekscytujące i kuszące. Jednym z aspektów wakacji, które ludzie bardzo lubią, są cukierki miętowe . Mocny, miętowo-słodki smak to fajna rzecz w połączeniu z chłodną pogodą, chociaż nie musisz czekać na święta, aby mieć miętę. Dodatkowo, wśród wszystkich gum o smaku miętowym, które produkuje, jest guma o smaku mięty pieprzowej, która choć nie wydaje się zbyt świąteczna, sprawi, że Twój oddech i kubki smakowe poczują się, jakby miały coś do świętowania.

Podobnie jak większość smaków miętowych, które ma Extra, smak mięty pieprzowej jest niesamowity. Smak miętowy jest mocny, ale nie za mocny, dzięki czemu otrzymujesz przyjemny, słodki i orzeźwiający smak. Recenzje zauważają również, że smak jest również długotrwały (poprzez Amazonka ), aby niesamowity smak pozostał w Tobie na dłuższą chwilę. Nawet bez cukru, słodycz mięty naprawdę przebija się, dając w efekcie jedną wyjątkową gumę. Jeśli lubisz smak mięty pieprzowej, z pewnością polubisz tę gumę i sugerujemy, abyś kupiła ją następnym razem, gdy będziesz w sklepie spożywczym lub na stacji benzynowej.

3. Gładka mięta

 Dwie paczki gładkiej gumy miętowej. Świergot

Następny jest kolejny miętowy smak gumy i jak każdy jedzenie o smaku miętowym , pojawia się obietnica chłodnego, świeżego smaku, który sprawi, że Twoje usta będą nieco czystsze. Dodatkowe Gładka Mięta jest zapakowany w jasnoniebieskie pudełko z chłodnymi niebieskimi liśćmi jako grafiką, co prowadzi do oczekiwania równie chłodnego, wyrazistego smaku podczas żucia cukierków. Na szczęście Extra trafia w dziesiątkę dzięki odmianom zorientowanym na miętę, a Smooth Mint to zdecydowanie smak, którego nie będziesz chciał pominąć, jeśli lubisz rzeczy, które smakują trochę bardziej chłodno, świeżo i słodko.

Ludzie uwielbiają ten smak, powołując się na wspaniały smak, który pozostawia uczucie czystości w ustach (per Grypa ), więc wykonuje swoją pracę i szczerze, o co więcej można prosić w gumie? Jest fajny, świetnie smakuje i ma smak, który utrzymuje się przez dłuższą chwilę. Może również wyglądać na silniejszy miętowy smak niż inne odmiany (przez Grypa ). Jeśli masz ważne spotkanie biznesowe, test lub cokolwiek, co wymaga świeżego oddechu, Smooth Mint Cię nie zawiedzie.

2. Mięta

 Guma miętowa. Świergot

Jeśli wszedłeś do dowolnego sklepu spożywczego, stacji benzynowej lub naprawdę wszędzie, gdzie możesz znaleźć gumę do żucia, jest jeden dodatkowy smak, który wydaje się pojawiać wszędzie . Kiedy myślisz o marce Extra, prawdopodobnie wyobrażasz sobie jasnozieloną paczkę cukierków wypełnioną mocną, miętową i czystą w smaku gumą. To jest Mięta guma, która jest prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych produktów marki — nie bez powodu wydaje się, że jest wszędzie. Chociaż może cię to zaszokować, że nie jest to na szczycie naszej listy, nie powinno dziwić, że Extra Spearmint jest spektakularna.

Co można powiedzieć o gumie miętowej, poza tym, że jest w zasadzie idealna? Wygląda na to, że ta guma sprawi, że ludzie zaniemówią swoim niesamowitym smakiem (poprzez Amazonka ). Utrzymuje się przez długi czas, ma fantastyczny smak i sprawi, że oddech będzie czysty jak świeżo umyty komplet naczyń. Możesz go kupić w formie odświeżającej, możesz kupić hurtowo lub po prostu kupić pojedyncze opakowania, jeśli tak naprawdę nie potrzebujesz tyle gumy — ale z Extra Spearmint możesz chcieć więcej, niż myślisz.

1. Polarny lód

 Guma Polar Ice na śniegu. Świergot

Na szczycie tej listy gum do żucia mamy gumę, którą jeśli jesteś fanem produktów Extra, prawdopodobnie miałeś więcej niż raz w życiu. To nic innego jak smak Polar Ice Extra. Jeśli podekscytowaliśmy smak Spearmint, który ta marka niesie ze sobą, to powinno to powiedzieć, jak wyjątkowy jest naprawdę Polar Ice. Tak, to kolejna guma na bazie mięty, ale to najlepsze, co ma Extra, więc jeśli masz ochotę coś przeżuć lub potrzebujesz świeżego smaku w ustach, żaden inny smak nie jest tak wyposażony zrobić to jako Lód polarny

Dla wielu Polar Ice to szczyt doskonałości o smaku miętowym. To ulubieniec dla osób, które uwielbiają długotrwały smak — a nawet myślą, że może trwać najdłużej ze wszystkich dziąseł Extra (na Amazonka ). To świetna uczta, aby utrzymać świeży oddech w zabawny, aromatyczny sposób. Jest również dość popularny, więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem go w sklepach. Spośród wszystkich smaków Extra – a jest kilka całkiem niesamowitych – Polar Ice stoi na szczycie i naszym zdaniem jest zdecydowanie jedną z najlepszych gum Extra, jakie możesz zdobyć.