Nie kupuj członkostwa w Klubie Sama, dopóki tego nie przeczytasz

sam klub Sama

Jeśli myślisz o członkostwie w jednej z dużych hurtowni, takich jak Sam's Club, to gratulacje, oficjalnie jesteś osobą dorosłą! Poważnie, są świetne. Gdzie indziej można dostać wszystko, czego potrzebujesz na imprezę, za ułamek ceny, którą wydasz w zwykłym sklepie spożywczym? I bądźmy szczerzy, wszyscy mamy te obsesje, które są trochę niewytłumaczalne dla innych, a jeśli jesteś typem, który z radością przejdzie na precla przez całą serię na Netflix, wszystkie twoje potrzeby związane z przekąskami są zaspokojone .


Ale który magazyn wybrać? W wiadomościach i mediach społecznościowych jest dużo zamieszania Koszto ... a potem jest Klub Sama. Walmart może mieć reputację trochę zacieniony , ale drastyczne czasy wymagają drastycznych środków. Czy warto? Czy to twój najlepszy wybór? Czy powinieneś zaryzykować i zdobyć członkostwo? Oto, co musisz wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję, aby wydać trochę gotówki na członkostwo w Sam's Club.Możesz robić zakupy w Sam's Club online bez członkostwa

zamawianie online klub Sama

Jeśli nie masz pewności, jak często zamierzasz wchodzić do sklepu, aby zrobić zakupy, powinieneś wiedzieć, że inna opcja dostępny. klub Sama ma stronę internetową i możesz tam robić zakupy, nawet jeśli nie jesteś członkiem. Będziesz musiał zarejestrować się, aby uzyskać członkostwo gościnne, a zasadniczo jest to konto aktywne przez 24 godziny i umożliwiające składanie zamówień za pośrednictwem witryny.

Jest oczywiście pewien haczyk. Jeśli zalogujesz się za pomocą członkostwa gościnnego zamiast zwykłego członkostwa, będziesz płacić 10-procentową opłatę za usługę od wszystkiego, co kupisz. Ale jeśli mieszkasz w Kalifornii w Południowej Karolinie lub Elmsford w Nowym Jorku, jesteś zwolniony z opłaty. A to oznacza, że ​​wszyscy szczęśliwi ludzie nie potrzebują członkostwa, aby uzyskać takie same wspaniałe ceny jak wszyscy inni... jeśli zamawiasz online.

błyskawiczna wieprzowina i kapusta kiszona

Członkowie-goście nie mogą jednak zorganizować odbioru swoich przedmiotów w lokalnych sklepach, więc jeśli potrzebujesz czegoś JAK NAJSZYBCIEJ, nie masz szczęścia. Co jest dla Ciebie najlepsze? Tylko Ty możesz zdecydować.

Możesz znaleźć świetne oferty na członkostwo w Sam's Club

sam Scott Olson/Getty Images

Zanim udasz się do Sam's Club i oddasz część ciężko zarobionej gotówki na prawo do robienia zakupów w ich sklepie, zdecydowanie powinieneś rozejrzeć się, aby zobaczyć, gdzie jeszcze możesz kupić członkostwo w klubie magazynowym, ponieważ jest ich wiele wspaniałych ofert.

Na przykład w marcu 2019 r. ogłosili umowę, która umożliwia pobranie ich aplikacji Scan & Go i wykorzystanie jej do zakupu podstawowego członkostwa za standardowe 45 USD. Ale jeśli poszedłeś do sklepu i użyłeś aplikacji do zakupów powyżej 45 USD, kwota ta została natychmiast odjęta od Twojego rachunku. To w zasadzie bezpłatne członkostwo (przez CNET )! Ta umowa była ograniczona czasowo, ale klub Sama często prowadzi podobne transakcje.

W czerwcu 2019 Sam's Club zaoferował kolejną ofertę na SpecialClubOffer.com i było jeszcze lepiej. Zarejestruj się, aby otrzymać kod promocyjny, a następnie użyj go, aby kupić członkostwo w sklepie lub online, opłacić członkostwo za 45 USD i otrzymać kartę podarunkową o wartości 20 USD i kupony o wartości 30 USD na takie rzeczy, jak hot dogi, hamburgery, bułki i ciasteczka. Innymi słowy, rzeczy, które prawdopodobnie i tak zamierzałeś kupić.

Groupon regularnie oferuje oferty dotyczące członkostwa, podobnie jak Życie społeczne . Jeśli się nie spieszysz, warto to sprawdzić — możesz absolutnie zdobyć bezpłatne członkostwo lub inne świetne oferty, jeśli to zrobisz.

Nie możesz udostępnić swojej karty Sam's Club

sam Kat Wade/Getty Images

To potencjalnie wielka sprawa, zwłaszcza jeśli Ty i inne osoby w Twoim gospodarstwie domowym dzielicie obowiązki związane z zakupami. Gdy ktoś zapisuje się do Klubu Sama członkostwo , ich nazwa jest na karcie i tylko oni mogą z niej korzystać. klub Sama określa, że ​​ich członkostwo obejmuje również kartę dla jeszcze jednego członka w twoim gospodarstwie domowym... i to wszystko.

Powiedzmy, że Ty i Twoja druga połówka chcecie otrzymać kartę dla swoich dorosłych dzieci. Technicznie możesz umieścić je w swoim planie, ale to będzie kosztować — prawie tak samo, jak uzyskanie dla nich własnego członkostwa. Jeśli zapłaciłeś 45 dolarów za standardowe członkostwo, możesz dodać osiem innych osób do swojego konta... po 40 dolarów każda. Jeśli wybrałeś członkostwo Plus, możesz dodać do 16 innych osób... również za dodatkowe 40 USD za każdą. A te 16 osób nie dostanie członkostwa Plus, dostaną zwykłe, które kosztowałoby ich 45 dolarów, gdyby sami je kupili. Ich członkostwo zakończy się w tym samym czasie, co podstawowy członek i chociaż mogą płacić mniej, jeśli pozostanie tylko kilka miesięcy, czy naprawdę warto?

Możesz kupować artykuły spożywcze z Sam's Club przez Instacart bez członkostwa

sam Kat Wade/Getty Images

Jeśli interesuje Cię przede wszystkim członkostwo w Sam's Club dla Artykuły spożywcze , jest coś, o czym powinieneś wiedzieć: możesz zamawiać u nich przez Instacart, z członkostwem lub bez, i — zgodnie z TechCrunch — będziesz mieć swoje przedmioty tego samego dnia lub za godzinę. Kiedy ostatnio zakupy zajęły Ci godzinę?

Sam's Club najpierw rozpoczął współpracę z Instacart w Dallas-Fort Worth, St. Louis i Austin, zanim rozszerzył działalność na Los Angeles i San Diego. To był taki sukces, że ogłosili, że zamierzają rozszerzyć działalność na prawie 1000 kodów pocztowych i 350 lokalizacji Sam's Club.

z czego robi się białe mięso zamkowe

Instacart pobiera opłaty za indywidualne dostawy lub możesz tam również uzyskać członkostwo. Według Nurkowanie w sklepie spożywczym , roczne członkostwo (to, które zapewnia bezpłatne dostawy) spadło do 99 USD pod koniec 2018 r. – ale ta opłata członkowska oznacza, że ​​możesz jej również używać dla każdego z ponad 300 partnerów spożywczych, nie tylko Sam's Club. To kolejna z tych rzeczy, które musisz rozważyć, jeśli chcesz dowiedzieć się, czy jest to warte dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zniżki w aptece w Sam's Club mogą sprawić, że warto

Apteka klub Sama

Rachunki za leczenie i wizyty w aptece szybko się sumują, a jeśli ktoś z Twojej rodziny potrzebuje często recept, zniżki w Klubie Sama mogą sprawić, że członkostwo będzie bardzo opłacalne. Najlepszy ze wszystkich? Nie ogranicza się to tylko do ludzkich członków twojej rodziny.

Jeśli zdecydujesz się na Członkostwo Sam's Club Plus Plus — to jest 100 USD rocznie — która obejmuje opcję uzyskania bezpłatnych leków na receptę, takich jak Donepezil (który jest stosowany w leczeniu demencji) i Escitalopram (co jest przepisane dla obu) depresja i niepokój). Istnieje również lista ponad 600 leków generycznych, które możesz otrzymać za cenę 10 USD lub mniej, a także są dość duże oszczędności na lekach markowych.

Tam też mogą dostać lekarstwa członkowie twojej owłosionej rodziny. Apteki Sam's Club oferują oferty na wszystko od codzienne leki na środki zapobiegawcze, takie jak pigułki heartworm , a jeśli masz więcej niż jednego kota lub psa? Wszyscy wiemy, jak szybko sumuje się koszt ich leków.

Konkluzja? Jeśli ktoś z twojej rodziny bierze cokolwiek na stany takie jak wysoki cholesterol, zapalenie stawów, cukrzyca, osteoporoza lub tuzin innych, uzyskanie członkostwa w Klubie Sama i uzyskanie tam recept może potencjalnie zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Niektóre z tych masowych ofert w Sam's Club nie są tak wspaniałe

magazyn w hurtowni! klub Sama

Jeśli zastanawiasz się nad uzyskaniem członkostwa w Sam's Club, myślisz również o zakupie hurtowym. A to jest bardzo trudne.

Jest mnóstwo dobre oferty do zjedzenia w Sam's Club — takie rzeczy jak makaron, przekąski i słodycze — ale jest też wiele pułapek. Rzeczy takie jak produkty w puszkach i napoje gazowane będą tańsze gdzie indziej, a następnie musimy porozmawiać o rzeczach, które się zepsują, zanim ich użyjesz. Wiesz, że gigantyczne pudełko płatków śniadaniowych zwietrzeje, zanim je skończysz, ale są też inne, mniej oczywiste, złe zakupy.

Czy wiedziałeś o tym krem do opalania działa tylko przez około rok po zakupie? Jeśli kupiłeś czteropak trzy lata temu, te rzeczy, które nakładasz na skórę, tak naprawdę nie pomagają. A inne produkty do pielęgnacji skóry — takie jak kremy do twarzy — zachowują maksymalną skuteczność przez okres od trzech do sześciu miesięcy. Ściągawka mówi, że są też inne podstępne problemy: detergenty, płyny do zmiękczania tkanin i środki czyszczące będą działać tylko przez sześć miesięcy do roku po otwarciu, chusteczki dla niemowląt wyschną, a ta gigantyczna butelka syropu na kaszel, którą jesteś na wszelki wypadek też straci moc.

Jeśli więc Twoim celem jest kupowanie hurtowe, spójrz, ile z tych przedmiotów przechodzisz w swoim gospodarstwie domowym. W niektórych przypadkach możesz być zaskoczony, gdy zdasz sobie sprawę, że to nie jest tego warte.

Produkty Member's Mark z Sam's Club mogą być twoją nową ulubioną rzeczą

sam Scott Olson/Getty Images

W 2017 roku Aktualności z supermarketów poinformował o ostatniej fazie remontu klubu Sama. Wcześniej prowadzili produkty marek własnych pod aż 21 różnymi nazwami, a wszystkie te produkty były konsolidowane w jeden: Znak Członka .

I to była wielka sprawa. Jednocześnie dodali około 300 nowych produktów i podkreślili, że każdy element Znaku Członka ma coś — na przykład składnik lub przepis — co odróżnia go od wszystkich innych produktów dostępnych na rynku. A to oznacza, że ​​jeśli nie bierzesz pod uwagę marek własnych Sam's Club, gdy próbujesz zdecydować, czy chcesz uzyskać członkostwo, przeoczasz coś wielkiego.

Kuchnia mówi, że pod nazwą Member's Mark jest w sprzedaży mnóstwo wspaniałych produktów i nie wszystkie z nich to żywność. Są takie rzeczy, jak patelnie, pojemniki do przechowywania i plastikowe talerze, a także – oczywiście – takie rzeczy, jak przekąski marki własnej, mrożonki i wszystko, czego potrzebujesz, aby urządzić zabójczą imprezę. A ponieważ nie możesz dostać dokładnie tych przedmiotów nigdzie indziej, cóż, oznacza to po prostu, że członkostwo w Sam's Club ma dużą korzyść.

Jeśli szukasz okazji, Sam's Club ma sekret

sam Scott Olson/Getty Images

Częścią zabawy z pójścia do Klubu Sama jest przejrzenie środkowej sekcji, aby zobaczyć, co tam jest. Znasz tę sekcję, w której znajdują się wszystkie najnowsze i najlepsze książki, filmy i gry wideo, ubrania i wszystkie sezonowe gadżety, które znajdziesz w swoim koszyku, zanim zorientujesz się, co się stało. Sam's Club ma coś jeszcze lepszego: aukcje.

bez rezerwacji anthony bourdain streaming

Nie musisz nawet zakładać spodni, ale potrzebujesz członkostwa. Sam's Club wystawia na aukcjach wiele przedmiotów z wyprzedaży online i nie wiadomo, co tam znajdziesz. Jest elektronika, artykuły biurowe i meble, artykuły domowe i kuchenne... wszystko, co można znaleźć w sklepie Sam's Club, i masz szansę kupić je w śmiesznie niskich cenach. Nie musisz nawet siedzieć przy komputerze, aby patrzeć, jak zegar tyka: po prostu wpisz ofertę zastępczą określającą, ile chcesz wydać, a jeśli aukcja zakończy się przedmiotem po niższej cenie niż ta, którą wylicytowałeś, automatycznie wygrasz dzięki stawce o 1 USD wyższej niż ostatnia osoba.

Ale aby skorzystać z tego, potrzebujesz zarówno członkostwa, jak i zatwierdzonej karty kredytowej, zapisanej w Sam's Club.

Jest łatwy sposób na uniknięcie tłumów w Sam's Club

sam Kat Wade/Getty Images

Szybko, co jest najgorsze w zakupach? Gdybyś powiedział, że ludzie i tłumy, miałbyś rację. (Bliska sekunda jest wtedy, gdy ci ludzie uderzają w twój samochód swoimi wózkami na zakupy.)

Jeśli się zgodzisz, oto trochę do myślenia. Wybierz droższą opcję członkostwa w Klubie Sama (koszt 100 USD zamiast 45 USD), a będziesz mógł wejść, zrobić zakupy i wyjść w godzinach, zanim pojawią się wszyscy inni członkowie posiadający karty. Wiele (ale nie wszystkie) lokalizacji jest otwieranych o 7 rano dla nich Członkowie Plus , a to może być tego warte, prawda?

To nie jedyny bonus, jaki otrzymasz, jeśli pójdziesz w ten sposób — otrzymasz również nagrody w postaci zwrotu gotówki, bezpłatną wysyłkę, lepsze oferty w aptece i zniżki na okulary. To oczywiście wszystko oprócz wszystkich korzyści płynących z regularnego członkostwa, a to, czy jest to warte, zależy od Ciebie, Twojej rodziny i tego, czy chcesz wstać tak wcześnie.

Sam's Club zamyka sklepy

sam Scott Olson/Getty Images

Oto trochę do myślenia: w 2018 roku cała gromada członków Sam's Club była zszokowana, gdy pojawili się w swoim sklepie, aby go znaleźć Zamknięte . Powodów tej decyzji biznesowej było wiele, ale jedną z rzeczy, która nie podobała się wielu ludziom, był fakt, że nie dali nikomu — nawet swoim obecnie bezrobotnym pracownikom — ostrzeżenia .

Około 63 sklepów zostało zamkniętych i był to znak, że nadchodzą zmiany. Wśród nich była zmiana nakierowania na rodziny o wyższych dochodach, odejście od cateringu do małych firm, przekształcenie niektórych z tych lokalizacji w internetowe centra realizacji zamówień i przebudowa ich biznesu spożywczego. W zależności od tego, gdzie mieszkasz i czego szukasz w hurtowni, mogą to być dobre lub złe wieści.

A w niektórych przypadkach mógł podjąć za Ciebie decyzję. Większość sklepów, które zostały zamknięte, znajdowała się w promieniu 10 mil od Koszto , bo to była po prostu poważna konkurencja, z którą nie chcieli sobie radzić.

Czy Costco jest lepsze niż Sam's Club?

koszt co Scott Olson/Getty Images

Bez wątpienia słyszałeś o Costco, a ludzie, którzy tam chodzą, to zazwyczaj naprawdę oddani fani. Czy tracisz, jeśli zamiast tego zdecydujesz się na Sam's Club? Na szczęście dokonano porównań.

Gordon Ramsay sr.

Taniizm przyjrzeliśmy się bliżej tym dwóm i okazało się, że podczas gdy Klub Sama miał więcej opcji płatności, Costco miał nieco lepsze ceny (chociaż w przypadku wielu przedmiotów uznano go za remis). Zauważyli również, że Sam's Club ma pasy do samodzielnej kasy i bezpłatną usługę odbioru, również tam bonus.

A co mają do powiedzenia prawdziwi klienci? Według Amerykański wskaźnik zadowolenia klientów , Costco ma ogólny wskaźnik zadowolenia na poziomie 83 procent. Klub Sama jest poniżej nich, ale zaledwie z 80-procentową oceną zadowolenia. Jeśli chodzi o to, wszystko zależy od tego, z jakich usług będziesz korzystać najbardziej, które marki własne lubisz najbardziej i co jest Ci bliższe.

Nie masz nic do stracenia

sam Scott Olson/Getty Images

Więc nadal nie zdecydowałeś, czy Klub Sama jest dla ciebie odpowiedni, i to w porządku. Czasami trudno jest powiedzieć, jak użyteczny będzie sklep, i bądźmy szczerzy: jest po prostu coś dziwnego w płaceniu za przywilej robienia zakupów w sklepie. To trochę jak płacenie za przywilej pójścia do czyjegoś domu, gotowania dla niego, a potem zmywania naczyń. To dziwne!

Oto dobra wiadomość: uzyskanie członkostwa jest w rzeczywistości tak niskim ryzykiem, że można to nazwać brakiem ryzyka. Przesiać przez Zasady i warunki Sam's Club i ich program członkowski, a przekonasz się, że mają oni 100% Gwarancję Satysfakcji z członkostwa.

Oznacza to, że jeśli zdecydujesz – w dowolnym momencie w ciągu roku – że nie jesteś zadowolony ze swojego członkostwa, możesz anulować, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Nie wierzysz w to? Mówią dokładnie: „Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy Ci pełną kwotę, jaką zapłaciłeś za obecne roczne członkostwo w dowolnym momencie roku członkowskiego”.

Więc masz to. Śmiało i wypróbuj to członkostwo — możesz po prostu znaleźć mnóstwo rzeczy w szalenie niskich cenach i całą masę rzeczy, o których nawet nie wiedziałeś, że potrzebujesz.
Kategorie Fakty Jak Wskazówki