Dziwne połączenie między „Rickiem i Morty” a najnowszą promocją Wendy

  Rick i Morty na iPhonie nikkimeel/Shutterstock Kryształowa Antonace


najlepsze fast foody do pracy?

Popularny program pływania dla dorosłych ” Rick i Morty „ wykroczył poza ekscentryczne podróże szalonego naukowca i jego wnuka, aby wejść w nowy wymiar: promocję produktu. Chociaż program zyskał kult już po 11 odcinkach (poprzez Toczący Kamień ), „Rick and Morty” zaczął robić ruchy w świecie fast foodów w 2015 roku, zaczynając od reklamy Carl's Jr. QSR ).Nikt nie mógł przewidzieć oburzenia fanów po obejrzeniu, jak Rick cofa się w czasie podczas sezonu 3 i zamawia McNuggets z dużą ilością Sos syczuański McDonald's (za Youtube ). Notatka mogła, ale nie musi, zachęcić odsprzedaż antycznego sosu syczuańskiego za ponad 14 000 USD w serwisie eBay, ale przekonał McDonald's do przywrócenia wycofanej z użytku przyprawy na ograniczony czas (za Restauracja Biznes ).
Wendy ma również pewne doświadczenie w promowaniu swoich produktów w budzącej podziw serii Adult Swim. „Rick and Morty” nie tylko promował nowe produkty śniadaniowe sieci fast foodów w 2020 r Youtube ), ale tylko w zeszłym roku wybrane lokalizacje Wendy oferowały ograniczony czasowo wybór kolorowych napojów gazowanych w połączeniu z 5. sezonem programu (za CNET ). Z okazji szóstego sezonu program ponownie połączył się z Wendy's, aby rozpowszechniać informacje o najnowszych ofertach marki.

Nowy sezon „Rick and Morty” robi miejsce na więcej reklam Wendy

WendyW dniu premiery 6. sezonu serialu „Rick and Morty” tweetował reklama dla Zatwierdzone przez Twittera francuskie tosty Wendy z hasłem „Wybierz mądrze, wybierz śniadanie Wendy”. W ogłoszeniu Morty zostaje oszukany, by promować nową opcję śniadaniową sieci fast foodów, po tym, jak widzi swoich rodziców spacerujących po okolicy przebranych za kanapkę z kurczakiem i burgera z bekonem. Post otrzymał mieszane recenzje od użytkowników mediów społecznościowych. Podczas gdy niektórzy poparli promocję śniadaniową, inni szybko nazwali twórców serialu „wyprzedaży” jednym ostrym tweetem: „Wszystko, co robisz, to robisz reklamy, teraz jesteś do niczego”.

Promocja trwała dalej — Wendy's oferuje teraz fanom szansę na wygranie gadżetów „Rick and Morty”, zamawiając jedną z kilku opcji posiłków o ograniczonym czasie od teraz do 11 września za pośrednictwem UberEats (za pośrednictwem UberEats). QSR ). Posiłki obejmują Hot Honey NOT Birdperson Combo lub pikantną kanapkę z kurczakiem z frytkami oraz Riggity Riggity Wrecked Combo, który obejmuje cheeseburgera z bekonem z sosem bourbon i frytkami. Wraca również popularny zeszłoroczny Coca-Cola Freestyle Portal Time Lemon Lime, a także nowy smak o nazwie Froopyland Froopunch. Fani mogą wygrać gadżety, takie jak czapki, spodnie dresowe i bluzy z kapturem.Oprócz współpracy w fast foodach pojawiła się nowa Cukierki „Rick and Morty”, które pojawiają się w samą porę na nowy sezon również.