Edd Kimber podzielił się tym, czym naprawdę było kręcenie GBBO

  Edd Kimber uśmiechnięty David M. Benett/Getty Images Ashley Steinberg


ryż basmati vs ryż biały

Prawie każdy, kto śledzi telewizję kulinarną, jest prawdopodobnie zaznajomiony z „Wielki brytyjski pokaz pieczenia”. Jakże satysfakcjonująca seria, nazywana również „The Great British Bake Off”, wzbudziła na całym świecie zazdrość sędziów, którzy próbują jednych z najbardziej inspirujących deserów od uczestników, którzy mają wystarczające umiejętności, aby je przygotować. Ale co roku tylko jeden z tych zawodników zdobywa upragniony tytuł mistrza „GBBO”, a spośród tych mistrzów tylko jedna osoba jest znana jako pierwsza. Kiedy serial miał swoją premierę w 2010 roku, Edd Kimber został pierwszym w historii zwycięzcą „GBBO” .Odkąd jego praca w serialu dobiegła końca, Kimber popisał się swoją wiedzą, pisząc kilka książek kucharskich, w tym „Patisserie Made Simple” z 2014 r., „Powiedz to z ciastem” z 2012 r. i „Chłopiec, który piecze” z 2011 r. do jego uchwytu w mediach społecznościowych (przez Edd Kimber's stronie internetowej ). Jest również odpowiedzialny za udział w wielu witrynach kulinarnych jako pisarz gościnny. I kiedy kochamy dobry przepis na ciasteczka czekoladowe od kogoś, kto jest wystarczająco uzdolniony, by wygrać konkurs na pieczywo tak duże jak „GBBO”, jego ostatnia część może zabrać ciasto. Niedawno wprowadzony na rynek Substack Kimbera zawiera bogactwo wiedzy, zarówno z jego doświadczenia kulinarnego, jak i kulisowej akcji „GBBO”.
Jak to się zaczęło

  Miniatura Great British Bake Off JessicaGirvan/Shutterstock

arby's grillowana kanapka z kurczakiem

Nowy Edd Kimber Podstos zawiera mieszankę przepisów, wywiady z autorami książek kucharskich i zaglądanie za kulisy piekarni na całym świecie. Ma już w kolejce mnóstwo świetnych treści, w tym drażniony Wycieczka książkowa po USA , i wydaje się, że z tego zrodziła się seria pocztówek, która zawiera rozważania z wizyt w Nowym Jorku, Seattle i Minneapolis. Ma też kilka świetnie wyglądających przepisów od Ciasto czekoladowe słodowo-marmurowe z lukrem z masła orzechowego do Granola Tahini , obietnica pyszności, która nadejdzie.Ale zdecydowanie najpopularniejszą historią jest ta ze smakowitymi ciekawostkami, które zawarł w swoim doświadczeniu w „The Great British Baking Show”. W swoim artykule opartym na „GBBO” Kimber porusza takie rzeczy, jak podróże do różnych miejsc, w których kręcili film i codzienne rozmowy z sędziami. W jednym ze swoich pierwszych postów w nowo wydanej publikacji Kimber dzieli się szczegółami na temat rzeczywistego procesu pracy z sędziami programu i innymi członkami załogi.

Według Kimber proces pojawiania się w programie faktycznie rozpoczął się od „żmudnego” 4-miesięcznego procesu weryfikacji, który obejmował długą aplikację, długą rozmowę telefoniczną i kilka osobistych testów. Co ciekawe, Kimber przyznał, że większość jego doświadczeń telewizyjnych można zaklasyfikować jako „czekanie”. Wyjaśnia, że ​​kiedy w końcu przeszedł przez proces weryfikacji, każdy uczestnik musiał spotkać się z psychologiem, aby upewnić się, że poradzi sobie psychicznie ze stresem, jaki może ponieść w wyniku pokazu.BTS na planie GBBO

  Wielcy brytyjscy sędziowie Bake Off na planie Komiks Relief/Getty Images

Ponieważ był to pierwszy sezon, Edd Kimber wyjaśnił, że wszystko było procesem uczenia się. Segmenty zostały wycięte, a kawałki zostały sfilmowane dziesięć lub więcej razy, aby uzyskać właściwe rzeczy przed kamerą. Dalej zauważa, że ​​ton programu miał być „pozytywny i podnoszący na duchu, celebrujący umiejętności piekarzy domowych”, ale szybko stało się jasne, że niektórzy próbowali przenieść nacisk na bardziej format reality show przed ich bardzo oczy.

kfc kurczak w garnku kalorie

Ekipa kamerzystów, której powiedziano, że nie wyjdzie za nimi z namiotu, będzie robiła coś przeciwnego i doskonaliła intymne momenty, by uchwycić łzy i dramat, tylko po to, by zostać naprawiona, gdy Sue Perkins i Mel Giedroyc zagrozili opuszczeniem planu. Jeśli chodzi o sędziów, byli oni w większości odizolowani od zawodników, prawdopodobnie w celu zachowania obiektywności, więc zawodnicy poznali ich dopiero po nakręceniu. Podzielił się tym, że Paul Hollywood, którego wielu uważa za przerażającego i surowego, był „właściwie bardzo zachęcający, gdy kamery się nie kręciły”.

Najbardziej soczyste jest jego przedstawienie „oszukiwania” lub użycia „sekretnej pomocnej dłoni” na planie. Jak pamięta Kimber, obsada próbowała rozwiązać techniczne wyzwanie, zbierając wskazówki z naczyń do pieczenia pozostawionych przez załogę lub, czasami, wskazówki od samego członka załogi. Aby zapoznać się z pełną, soczystą historią, sprawdź pierwszy post w Substack Kimber . Mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się bardziej szczegółowe historie o jego doświadczeniach!