Ekskluzywna ankieta firmy Mashed ujawnia absolutnie najlepsze wakacje dla jedzenia

 rodzina jedząca posiłek Pixel-Shot/Shutterstock Amberly Mckee


Wiele świąt w USA wiąże się ze zbieraniem się przy stole, aby uczcić tradycyjne potrawy, które pasują do okazji. W wielu rodzinach Boże Narodzenie upamiętnia się dużą ucztą, często zawierającą indyka, sos żurawinowy , warzywa i puree ziemniaczane (per Rynek Mięsa i Spotkań ). Początki tego obfitego posiłku tkwią w jego znaczeniu dla chrześcijaństwa. Obfite posiłki serwowane są 25 grudnia z okazji narodzin Jezusa Chrystusa, podczas gdy w przeszłości dni poprzedzające Boże Narodzenie uważano za „chude dni”.Tradycja grillowania w dniu 4 lipca rozpoczęła się na południu, kiedy miejscowi przygotowali dużą ilość jedzenia, aby zjednoczyć społeczność, za Południowe życie . Spotkanie stało się dość formalne; lokalna milicja prowadziła biesiadników do sali konferencyjnej, aby wyrecytować Deklarację Niepodległości i pokazać swój patriotyzm przed wypuszczeniem na obiad. Dziś początki tych obchodów są w większości nieznane, ale jedzenie w czasie świąt nadal ma swoją mocną pozycję. Aby dowiedzieć się, które święto serwuje najlepsze menu, SN przeprowadziła ekskluzywną ankietę wśród naszych czytelników.
cena wódki kirkland

Jest za co dziękować

 Dziękczynny posiłek JeniFoto/Shutterstock

W ankiecie przeprowadzonej przez SN wśród 582 naszych czytelników dowiedzieliśmy się, które wakacje są najlepsze dla smakoszy. Z 68,21% głosów oczekuje się, że Święto Dziękczynienia zajmuje pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajmują Święta Bożego Narodzenia z 19,93% głosów, a 4 lipca zajmuje trzecie miejsce z 7,04% głosów (co ciekawe, jako że procent odpowiada dacie święta). Ostatnie miejsce zajął Dzień Św. Patryka z zaledwie 2,06% głosów, a Wielkanoc zebrała 2,75% głosów.zamknięcie ogrodu oliwnego 2020

Tradycyjne menu na Święto Dziękczynienia składa się z indyka, farszu, puree ziemniaczanego, zapiekanki z zielonej fasoli, sosu żurawinowego i ciasta dyniowego. Jedne z najlepszych Przystawki na Święto Dziękczynienia to słodkie ziemniaki, bułki, liczne warzywa i inne sezonowe desery.

Być może już znasz powód ucztowania w Święto Dziękczynienia. Według Historia Angielscy osadnicy, którzy znaleźli Plymouth w stanie Massachusetts, nie mieli najłatwiejszego pierwszego roku. Jednak w listopadzie 1621 roku, dzięki pomocy rdzennych Amerykanów, pierwsze zbiory kukurydzy pielgrzymów zakończyły się sukcesem i wydano wielką ucztę jako uroczystość. W ten sposób zaczęło się Święto Dziękczynienia i dlaczego Amerykanie mogą cieszyć się jedzeniem w najbardziej punktowane święto w naszej ankiecie.