Ekskluzywna ankieta Mashed odkryła najlepszy sposób na zjedzenie resztek z Święta Dziękczynienia

 Jedzenie na Święto Dziękczynienia na stole Oksana Mizina/Shutterstock Katie Kanada


Jest listopad, a jedzenie jest w mózgu. Kulinarni ostrzą noże, planują użycie piekarnika i przygotowują mise en place na ten świąteczny sezon jedzenia. Ulubieńcy Święta Dziękczynienia — indyk, farsz, tłuczone ziemniaki — są synonimem sezonu zakorzenionego w tradycji, według Kliknięcia restauracji . Może być też zakorzeniony w choćby odrobinie nadmiaru: gdy nadchodzi czwartek 24 listopada i wspólnie z rodziną i przyjaciółmi zajadamy się tymi tradycyjnymi potrawami, trudno liczyć z tym, że ten święty posiłek będzie prawdopodobnie utrzyma się w przyszłym tygodniu.jak zrobić frytki mcdonalda

Jeden 20-funtowy indyk może nakarmić około 14 osób na osobę Dolina Leigh na żywo. Nawet jeśli masz 14 lub więcej osób na swoim spotkaniu, indyk stanowi tylko jedną porcję posiłku, co oznacza, że ​​resztki są nieuniknione. Przemiał poinformował, że Amerykanie marnują około 200 milionów funtów indyka, 48 milionów funtów słodkich ziemniaków i 45 milionów funtów zielonej fasoli każdego roku podczas tego święta.
Pojemniki Tupperware pełne resztek mięsa i zapiekanek, które gromadzą się w naszych lodówkach o tej porze roku, mogą być mniej atrakcyjne niż obfite smarowanie, które po raz pierwszy pojawiło się na stole Dziękczynienia. Ale ekskluzywna ankieta SN ujawniła najlepszy sposób na ponowne wykorzystanie tego, co pozostało z świątecznego posiłku.

Resztki opierają się na bezpłatnych smakach

 Kanapka z resztkami jedzenia z Święta Dziękczynienia Brenta Hofackera/ShutterstockJeśli nudzi cię myślenie o tym, jak ożywić resztki ze Święta Dziękczynienia, wyniki ekskluzywnej ankiety SN mogą pomóc ci dowiedzieć się, jak zdjąć pozostałego indyka i farsz. Według ankiety najpopularniejszym sposobem ponownego wykorzystania resztek jest przygotowanie kanapki na Święto Dziękczynienia. Spośród 622 ankietowanych osób 37,14% stwierdziło, że króluje kanapka.

Według naukowców kanapka z resztkami Święta Dziękczynienia może nawet przyćmić sam świąteczny posiłek NY Times Gotowanie . I Dzień Kobiet sugeruje, że świąteczne smaki potraw z okazji Święta Dziękczynienia są komplementarne w połączeniu z kanapką, tworząc idealny kęs.Jeśli kanapka nie sprawia, że ​​ci ślinka cieknie, są inne dania do stworzenia z resztek z Święta Dziękczynienia . Jeśli nie chcesz, nie musisz nawet robić żadnego dodatkowego gotowania ani kreatywnej burzy mózgów — prawie 26% osób stwierdziło, że ich pierwszym wyborem byłoby ponowne odegranie posiłku na Święto Dziękczynienia. Trzecią najpopularniejszą opcją, wybraną przez 17,68% ankietowanych, było zmieszanie wszystkich pozostałych dań w jedno naczynie złożone. Hej, cokolwiek pomoże ci wyjąć całe to Tupperware z twojej lodówki.
Kategorie Fakty Wskazówki Jak