Całkowicie wegańskie menu serwowane na weselu Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres pozuje

Planując wesele, należy wziąć pod uwagę wiele czynników: muzyka, rozkład miejsc, sytuacja w barze i być może najważniejsze dla gości, jedzenie . Czy zjesz posiłek na siedząco, przykrytym daniem, czy też bufet jest bardziej w Twoim stylu? Czy zaoferujesz swoim uczestnikom szereg opcji, czy masz bardziej ograniczone menu? Musisz pomyśleć o wielu rzeczach, jeśli chodzi o wybór jedzenia na noc, od budżetu, przez osobiste preferencje, po dietę.


sód w koksie zero

Mówiąc o dietach, była to jedna z głównych rzeczy, które Ellen DeGeneres wzięła pod uwagę, planując swój ślub z Portia de Rossi w 2008 roku. Zarówno prezenterka telewizyjna, jak i jej żona aktorka są wegankami od lat, odmawiając jedzenia produktów pochodzenia zwierzęcego ze względu na zdrowie. i powody etyczne (poprzez Oprah.com ). Nie powinno więc dziwić, że zamiast oferować gościom weselnym wegańskie lub wegetariańskie danie, para serwowała całkowicie wegańskie menu.Wszystko od przystawek po ciasto było wegańskie

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi

Kiedy Ellen DeGeneres i Portia de Rossi zawiązały ślub na swoim ślubie na podwórku w Los Angeles, ich 19 gości zostało poczęstowanych różnorodnymi pysznymi daniami – z których wszystkie były w 100% wegańskie. Według Miłość od pierwszego kęsa , na weselu duetu nie było nic, co zawierałoby nabiał, mięso lub jakikolwiek inny produkt zwierzęcy (nawet kroplę miodu!).
Wśród przystawek znalazły się wegetariańskie sajgonki i wegańskie suwaki „wołowina”, wszystkie przygotowane przez osobistego szefa kuchni Ellen, Davida Silberkleita (przez Ludzie ). Nawet tort weselny był wegański – wkopali się w wysoki wegański czerwony aksamitny tort z piekarni Sweet Lady Jane w Los Angeles po tym, jak powiedzieli: „Tak”.

Ellen i Portia nie są jedynymi znanymi wegankami, którzy świętowali swoje zaślubiny wolne od produktów pochodzenia zwierzęcego. PETA Wielka Brytania donosi, że Chelsea Clinton, Alicia Silverstone, Casey Affleck i Emily Deschanel również miały wegańskie menu na swoich weselach.