Wszystko, co wiemy o śmierci legendarnego Quaker Oats Pitchman Wilford Brimley

Wilford Brimley Bobby Bank/Getty Images

Wilford Brimley był twarzą jednego z ulubionych amerykańskich śniadań: płatków owsianych. 85-latek zmarł, potwierdza Ludzie . Według New York Times Brimley cierpiał na dolegliwości nerek przez ostatnie dwa miesiące. Jego menedżerka Lynda Bensky powiedziała CNN aktor zmarł w sobotę w szpitalu w stanie Utah podczas leczenia z nieokreślonych problemów medycznych i poddawania się dializie. – Wilford Brimley był człowiekiem, któremu można było zaufać. Powiedział, co miał na myśli i miał na myśli to, co powiedział. Miał twardą powierzchowność i czułe serce. Przykro mi, że nie będę już mogła słyszeć cudownych historii mojego przyjaciela. Był jedyny w swoim rodzaju” – powiedział Bensky o swoim kliencie.


Jakby na dowód tego, Brimley powiedział kiedyś w wywiadzie o swoim podejściu do aktorstwa – umiejętności, w której nigdy nie był profesjonalnie wyszkolony: „W zasadzie moją metodą jest szczerość. Aparat fotografuje prawdę — nie to, co chcę zobaczyć, ale to, co widzi. Prawda” (poprzez CBS ).Brimley zostanie zapamiętany z wielu rzeczy, ale przede wszystkim z bycia twarzą Quaker Oats

Wilford Brimley o reklamie Quaker Oats youtube

Czy to hasło brzmi znajomo? „To właściwa rzecz i smaczny sposób na zrobienie tego”. To był słynny slogan Brimleya, kiedy pojawił się w kultowych obecnie reklamach Quaker Oats w latach 80. i 90. XX wieku. Według I , to diagnoza cukrzycy u aktora doprowadziła go do współpracy ze zdrowym producentem śniadań.
W dobrze znanych reklamach zaufaliśmy zdecydowanemu zachowaniu Brimley i kompetentnemu tonu. Zachęcał nas do zjedzenia Quaker Oats, ponieważ były one śniadaniem oszczędnym i zdrowym (przez: youtube ). A kto by nie słuchał tej rady?

W międzyczasie, jeśli nie rozpoznajesz Brimleya z jego kariery w Quaker Oats, być może pamiętasz, jak pojawiał się w filmach takich jak Kokon , Przedsiębiorstwo , i Naturalny . Telewizyjne osiągnięcia Brimley obejmują Nasz dom i Waltonowie . Był także twarzą i głosem reklam Liberty Medical.