Wszystko, co musisz wiedzieć o Zrób to dzisiaj

Szef kuchni Make This Tonight Jamie Lauren Instagram

Co mają wspólnego Ree Drummond, Guy Fieri, Bobby Flay i Giada De Laurentiis? Oczywistą odpowiedzią jest to, że wszyscy są sławnymi szefami kuchni z wieloma a Sieć spożywcza pokaż tytuły na ich koncie. Inną wspólną cechą tych czterech osób jest to, że wszyscy są po pięćdziesiątce, co stawia ich na granicy pomiędzy Boomerami a Generacją X. Musisz zagłębić się w listę Food Network, aby znaleźć osobowość, którą Millennialsi mogą uznać za odpowiednią.


Na szczęście nowe pokolenie kucharzy i ich młodsza publiczność ma swoją własną platformę, jedną z tych Los Angeles Times określany w 2015 r. jako Food Network for the digital age. W tamtym czasie ta cyfrowa sieć o nazwie Tastemade zdecydowanie przyciągała młodszą grupę demograficzną. Około 60% aktywnych użytkowników było w wieku od 18 do 34 lat. Obecnie wielu z tych użytkowników ogląda „Make This Tonight”, program kulinarny, którego celem jest nie tylko zadowolenie najtrudniejszych do zaspokojenia, ale także poprawa umiejętności kulinarnych wszystkich.Prowadzący „Make This Tonight” prawie nie przejmują się przepisami

Andre Boyer w studiu Make This Tonight Instagram

Najlepsze podsumowanie „Make This Tonight” może pochodzić od: Opis na YouTube : „To przedstawia prawdziwych ludzi tworzących prawdziwe przepisy w czasie rzeczywistym”, z obietnicą, że będziesz w stanie zrobić abobo z kurczaka gospodarza w 30 minut. Nieprzypadkowo każdy pokaz też trwa około pół godziny. „Make This Tonight” wyróżnia się spośród innych pokazów kulinarnych, pokazując, jak kucharze przygotowują posiłek od początku do końca, bez żadnych cięć i poprawek.
Ani „Make This Tonight” nie ma intensywnego, podobnego do Gordona Ramsaya nastawienia „zrób to po swojemu albo wcale nie rób tego”. Nowa fala szefów kuchni nie dba zbytnio o to, jak przygotowujesz ich danie. Gospodarze szybko i luźno bawią się swoimi przepisami, co sprawia, że ​​można się zastanawiać, czy w ogóle mają przepis. (The Smakowita strona internetowa zawiera przepisy do każdego odcinka).

Na przykład w ostatnim odcinku szef kuchni Andre Boyer dorzucał składniki do lumpia, filipińskiej sajgonki (poprzez youtube ). — Przyjrzyj się temu — powiedział. „W kuchni filipińskiej nigdy nie można dodać za dużo”. Inny gospodarz „Make This Tonight”, szef kuchni Alex Williams, woli gotować według smaku od gotowania według zaleceń. „Jeśli po prostu kierujesz się instrukcją, to się nie skończy” – przerwał, nie mogąc dokończyć myśli o tym, dlaczego korzystanie z instrukcji, czyli książki kucharskiej, jest takie złe. Skończył mówiąc: „Musisz gotować z wyczuciem i smakować swoje jedzenie” (przez youtube ).Jak możesz oglądać „Make This Tonight”

Młoda osoba oglądająca treści na smartfonie

„Make This Tonight” jest dostępne w wielu serwisach streamingowych i telewizyjnych, więc z pewnością znajdziesz sposób na oglądanie, który Ci odpowiada. Za Różnorodność , „Make This Tonight” i reszta oferty Tastemade są dostępne w Hulu, Amazon Prime Video, Xfinity X1, Xumo, AT&T TV, Vizio, Sling, YouTube TV, Roku, Apple TV i Samsung TV Plus. A to częściowa lista. Możesz również przejść bezpośrednio do to Smakowita strona internetowa i uzyskaj Tastemade+ bez reklam za 2,99 USD miesięcznie. I trzymaj się swoich kapeluszy, zgodnie z Przewód biznesowy , możesz nawet oglądać „Make This Tonight” na ekranie lodówek Samsung Family Hub.

Chociaż pandemia COVID-19 była złą wiadomością dla wielu osób, była pozytywna dla firmy, która tworzy treści cyfrowe o gotowaniu w domu. Programy takie jak „Make This Tonight”, a zwłaszcza „Walka z posiłkami”, zwiększyły oglądalność, a więcej osób gotowało podczas pandemii (poprzez Los Angeles Times ). Po tym sukcesie „Make This Tonight” stanie się międzynarodowy w 2021 roku, a nawet ta decyzja została podjęta z myślą o demografii Tastemade. „Nasza publiczność, milenialsi i pokolenie Z, są o wiele bardziej otwarci i podekscytowani, gdy dowiadują się o rzeczach z całego świata” – powiedział LA Times współzałożyciel Tastemade, Steven Kydd.Kim są szefowie kuchni w „Make This Tonight”?

Szef kuchni w studiu Make This Tonight Instagram

Nie znajdziesz Gordon Ramsay lub Alton Brązowy na „Make This Tonight”, więc kim są ci szefowie kuchni, którzy są tak dobrzy w radzeniu sobie z sajgonki i tajskiego kurczaka? PIĘTRO 2 w Portland w stanie Oregon ogłosiło skład gospodarzy sezonu 9 „Make This Tonight” w marcu, ale nie jest on już w 100% aktualny. Jesteśmy już do sezonu 11, który rozpocznie się 15 czerwca, według Smakowane . Po pierwsze, popularny szef kuchni „Make This Tonight” i były zawodowy piłkarz Derrell Smith ma teraz swój własny program Tastemade „Mad Good Food” (poprzez AMNY ). Inni niedawni szefowie kuchni „Make This Tonight” to Daisy Ryan, która była Jedzenie i wino „najlepszy nowy szef kuchni” w 2020 roku; Charles Olalia, który prowadził popularną filipińską restaurację w Los Angeles, aż pandemia zmusiła ją do trwałego zamknięcia (poprzez Los Angeles Times ); i urodzony we Włoszech Daniele Uditi, mistrz pizzy, który jest szefem kuchni w Pizzana w Los Angeles (przez Tylko smak ). Szef kuchni Andre, twórca filipińskiego lumpia, to Andre Boyer, którego życiorys aktorski jest dłuższy niż jego życiorys kulinarny, według jego stronie internetowej . Szefem kuchni Alex, gospodarzem „kucharza z wyczuciem”, jest Alex Williams, były szef kuchni gwiazd, który obecnie jest szefem kuchni w Z gwiazdką Michelin Trzy koleś, per Strona Williamsa .

Obsada postaci „Make This Tonight” tworzy odpowiednią atmosferę dla pokolenia umiejącego korzystać z technologii cyfrowych, które ogląda swoje treści na tabletach, telefonach i drzwiach lodówki. Alex Williams nadał właściwy ton już na początku jednego koncertu (przez youtube ): 'Jestem bardzo podekscytowany gotowaniem z wami dzisiaj wieczorem.'