Wszystko, co musisz wiedzieć o nowych butelkowych smakach Frappuccino Starbucks

Starbucks butelkowane Frappuccino nowe smaki Instagram

Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa utrudniła podróżowanie. Jeśli tęsknisz za doświadczeniem podróżowania do nowego miejsca i uczuciem przeniesienia przez jedzenie i smaki tam znalezione, być może? Starbucks może pomóc. Tak jak Delikatny niedawno doniesiono, że kawowy gigant planuje wprowadzić trzy nowe smaki swoich charakterystycznych butelek Frappuccino napój z międzynarodowym akcentem.


Miłośnicy deserów ucieszą się, że nowe smaki Frappuccino w butelkach Starbucks to karmelowy flan, czekoladowe churro i orzechowe tiramisu. Napoje są częścią inspirowanej deserami linii produktów o nazwie Passport Series i zostały zauważone przez konto na Instagramie @Candyhunting.Nie ekscytuj się jeszcze zbytnio, ponieważ te napoje nie zostały jeszcze wydane. Starbucks mówi Delikatny ma na celu wprowadzenie na rynek słodkich napojów na początku 2021 roku, gdzie można je znaleźć w sklepach spożywczych obok klasycznych butelkowanych smaków Frappuccino, takich jak mokka, wanilia i kawa.
Międzynarodowe drinki Starbucks, które możesz wypróbować już teraz

Starbucks churro Frappuccino i churro Instagram

Jeśli nie chcesz czekać, aż ukaże się seria butelkowanych napojów Starbucks Passport, masz szczęście. W ich kawiarniach na całym świecie znajdziesz szeroką gamę wyjątkowe drinki , w tym pyszne zmiksowane Frappuccino. Niektóre z tych napojów, jak Hongkong i malezyjskie Ruby Red Grape Frappuccino, są dostępne tylko w Starbucks poza Stanami Zjednoczonymi. Ale inne można stworzyć w Twoim lokalnym sklepie!

Międzynarodowy napój Starbucks, który jest najbliższy smakom nowej serii Passport, to Churro Frappuccino. Napój sprzedawany jest tylko w Ameryce Łacińskiej, per Witam chichocze , ale ci, którzy mają odpowiednie informacje, mogą cieszyć się tą cynamonową, słodką dobrocią w stanach.Delikatny sugeruje poproszenie o Frappuccino z fasoli waniliowej z syropem cynamonowym dolce, syropem z białej mokki i sproszkowanym cynamonem. Następnie ulepsz polewę z bitej śmietany karmelem i cynamonem. Jeśli chcesz jeszcze silniejszego smaku karmelu, Smak domu zaleca rozpoczęcie od Caramel Frappuccino, dodanie syropu cynamonowego dolce, zamianę mleka na ciężką śmietanę i dodanie do bitej śmietany większej ilości karmelu i cynamonowego dolce.

Ale jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy takim zadaniem baristy, lepiej poczekaj na przybycie butelkowanych napojów.