Wszystko, co musisz wiedzieć o nowych napojach Starbucks na wiosnę 2020 r.

Dwóch Starbucksów Starbucks

Każdego roku wydaje się, że wiosna nigdy nie nadejdzie wystarczająco szybko. Ciepła pogoda, słoneczne niebo i rozkwitające wiosenne kwiaty wystarczą, aby przegonić szare niebo. Z pewną pomocą od Starbucks , wiosna nadchodzi w tym roku nieco wcześnie, dzięki trzem nowym napojom, które kawiarnia wprowadza w tym miesiącu (przez Thriller ).


Gdy Starbucks przeprowadza wiosenne porządki w swoim menu, trzy nowe drinki, które debiutują, są inspirowane tymi kolorowymi kwiatami, które powinny pojawić się lada chwila. Nowe opcje zimnych napojów obejmują mrożony napój matcha ananasowy, mrożony złoty napój imbirowy oraz zimny napar nitro z zimną pianką z solonego miodu. Teraz dostępny w całym kraju, możesz wybierać spośród wiosenno-zielonego napoju matcha, żonkilowo-żółtego, złotego imbiru lub słono-słodkiego zimnego naparu, który zawiera ciepłe subtelności swojej tostowanej polewy miodowej (poprzez Thriller ).Również matcha ananasowa i złote imbirowe napoje są bez nabiału, dołączając do kilku nowych drinków, które zadebiutowały kilka miesięcy temu i użyj mleka kokosowego. Połączenie mleka kokosowego odpowiednio z ananasem lub imbirem nadaje napojom świeży, tropikalny akcent – ​​wraz z dużymi nadziejami na tropikalną pogodę.
przepis na stek i sos frisco shake

Inne dodatki do polecanego menu Starbucks

Napoje kawowe Starbucks

Oprócz matchy ananasowej i złocisto-imbirowego mleka kokosowego oraz zimnego naparu nitro z zimną pianką z solonego miodu, w menu Starbucks pojawiło się kilka innych napojów. Pierwszy to nitro zimny napar , który jest podstawą dla wszystkich tych, którzy chcą niebanalnego stylu cold brew. Mrożony karmelowy macchiato i mrożony kakao macchiato są również odświeżane przez wybuch puszystych chmur zimnej piany, które zamieniają mrożoną kawę w lekką i przewiewną ucztę (poprzez Starbucks ).

Oprócz zupełnie nowych ofert (i nowych zwrotów akcji dotyczących ulubionych napojów), które znajdują się w nowym wiosennym menu, Starbucks dodał również kilka nowych wyborów żywieniowych na nowy sezon. Oba to wrapy śniadaniowe, choć jeden to klasyczne połączenie bekonu, jajka i kiełbasy, podczas gdy drugi to wrap wegetariański z pikantnym serkiem jalepeño.Więc podekscytuj się tymi nowymi opcjami, gdy kontynuujemy spacer opatuleni od stóp do głów przez śnieg, gdy niezbyt cierpliwie czekamy na wiosnę.
Kategorie restauracje porady Jak