Wszystko, co musisz wiedzieć o różowym napoju Starbucks

Różowy napój Starbucks Facebook

Starbucks naprawdę nie włożyło wiele wysiłku w wymyślenie nazwy dla swojego Pink Drinka, a mimo to jest bestsellerem, odkąd po raz pierwszy pojawił się w menu w 2016 roku. Co ciekawe, Prawdziwe proste ujawnia, że ​​Pink Drink był pierwotnie tajny element menu . W przeciwieństwie do ciągłego strumienia filmu miesiąca frapy specjalistyczne takie jak niedawna kreacja w stylu Harley Quin, jednak Pink Drink okazał się trwale popularny.


Po roku, kiedy ludzie przychodzili i nagabywali baristów o ten fajny przepis, który właśnie znaleźli w Internecie, Starbucks zdecydował, że równie dobrze mogą się poddać – i zarobić – biorąc kredyt za drinka i ujednolicając przepis, aby każdy pracownik wiedzieć, jak to zrobić. Kolejną zaletą dodania napoju do menu było to, że pozwoliłoby to tym z nas, którzy łatwo się wstydzą (a przynajmniej brakuje im dostatecznej gadusze, by zirytować baristów) zamówić napój bez konieczności robienia z niego dużej produkcji. .Sekret popularności Pink Drinka

Różowy napój Starbucks Instagram

Czy musisz w ogóle zapytać, dlaczego Pink Drink jest tak popularny? Duh, bo tak ładnie wygląda na Instagramie. Ale ma też inne zalety. Według Menu Starbucksa , oficjalna nazwa Pink Drink to Strawberry Açaí Refreshers® Beverage, a oprócz dwóch smaków, które są w jego nazwie, zawiera również „akcenty marakui... połączone z kremowym mlekiem kokosowym”. Wersja Grande ma 140 kalorii i 27 gramów węglowodanów oraz 2,5 grama tłuszczu. Może nie najzdrowszy napój na świecie, ale jest o wiele lepszy niż podobnie ładnypre Truskawkowe Frappuccino , co porównuje się z 370 kaloriami, 53 gramami węglowodanów i 15 gramami tłuszczu.
PopSugar dzieli się nawet sposobem, w jaki możesz sprawić, by Twój Pink Drink był przyjazny dla keto — poproś o zrobioną z pasją tango herbatę, syrop bez cukru, ciężką śmietankę i opcjonalnie Splenda, na drinka o 123 kaloriach, 11 gramach tłuszczu i zaledwie 6 gramy węglowodanów.

Czy warto pić Pink Drink?

Różowy napój Starbucks Instagram

Cóż, musi smakować całkiem nieźle – w końcu ludzie zamawiają je, nawet gdy osiągnęli maksimum na zdjęciach Starbucks. Prawdziwe proste Panel testerów porównał Pink Drink do „smaku truskawkowego w truskawkowym koktajlu mlecznym, ale bardziej orzeźwiającego, ponieważ nie jest gęsty i kremowy” oraz „napoju energetycznego o smaku truskawkowym z odrobiną śmietanki”. Podczas gdy większość przyznała, że ​​nie jest to coś, co prawdopodobnie zamówiliby ponownie, zgodzili się, że napój był „zabawnym, ładnym napojem na lato”.Och, a jeśli róż nie jest twoją rzeczą? W porządku, Starbucks ' paleta pastelowa zawiera również fiolet, zielony i złoty , a także rodzaj przypominającego magenta Dragon Drinka, dzięki czemu możesz wybrać napój, który najlepiej pasuje do Twojego stroju, paznokci lub salonu. Niestety, Starbucks jeszcze nie wymyślił Blue Drinka. Chodźcie, bierzcie się do programu. Jak inaczej zrobimy Starbucks płeć ujawnia rzecz?