Wszystko, co musisz wiedzieć o nowej kanapce z rybą Panko od Wendy

Wendy Alexi Rosenfeld/Getty Images

Jeśli chcesz podkreślić ducha Środy Popielcowej i zrezygnować z mięsa, Wendy's ma twoje plecy. Każdy, kto obserwował dzień w zeszłym roku, mógł wskoczyć do Wendy i złapać popisowa kanapka z dorsza , który zazwyczaj składał się z panierowanego w panko i smażonego fileta z dorsza na opiekanej bułce, podawanego z ogórkiem kiszonym, sałatą i sosem tatarskim (przez Codzienny Posiłek ). Czasy się zmieniły i choć nadal możemy spodziewać się kanapki z rybą na Środę Popielcową lunch (lub obiad) od Wendy's w tym roku, nie oczekuj typowej oferty dorsza w panierce panko.


Według Bum do żucia , sieć fast foodów oferuje teraz kanapkę z Crispy Panko Fish, która zastępuje dorsza dziko złowionym mintajem, podawanym na bułce z koperkowym sosem tatarskim, sałatą, serem i ogórkiem konserwowym. Kanapka ma maślaną i łuszczącą się konsystencję, oprócz nut czosnku i cebuli, dzięki czemu jest idealną alternatywą dla Twojego ulubionego burgera. Możesz kupić jedną z tych kanapek za 4,19 USD w dowolnym uczestniczącym? Restauracja Wendy przez ograniczony czas. Jeśli podobała Ci się oryginalna kanapka z dorszem, ale obawiasz się tej nowej oferty mintaja, poczekaj, aż usłyszysz szczegóły.Nowa kanapka rybna Wendy dla każdego, kto chce powstrzymać się od mięsa

Wendy Joe Raedle/Getty Images

Jeśli lubisz solidną kanapkę ze smażoną rybą, najnowsza oferta Wendy obejmuje wszystkie podstawy. Według Wendy , nowa kanapka z mintaja opiera się na smaku ich oryginalnej kanapki z dorsza panko i świetnie komponuje się z frytkami i kieliszkiem Dr. Pepper. Jeśli pomysł na kanapkę brzmi idealnie, ale chciałbyś zamówić ją bez sera, nie bój się. Możesz kupić kanapkę z dodatkiem lub bez tego dodatku, a ponieważ wczoraj pojawiła się nowa kanapka z rybą panko, możesz udać się do pobliskiego miejsca, aby spróbować.
Jeśli nie masz dość kanapki rybnej Wendy każdego roku, nie przegap tej oferty. Wystarczy jeden kęs, aby wciągnąć się w ten idealny element menu dla każdego, kto chce świętować Środę Popielcową lub po prostu delektować się odrobiną owoców morza. Zobacz, jaki jest dziś szum i zdobądź je, póki możesz. Mając ograniczony czas na zgarnięcie kanapki, nie chcesz pozostać w kurzu podczas tej transakcji!