Fani handlarza Joe mają kreatywne pomysły na nowy ser Cheddar Spread

 łyżka serka śmietankowego MaraZe/Shutterstock Zofio Lo


Nawet jeśli nie jesteś zwykłym klientem Trader Joe, prawdopodobnie słyszałeś, jak ludzie zachwycają się przekąskami i zamrażarkami w sklepie. Ale to nie jedyna rzecz, którą klienci uwielbiają w TJ's. Sklep spożywczy to także miejsce, do którego można kupić ser, a nawet mozzarella z Trader Joe's, którą niektórzy kupujący mówią, że jedzą codziennie . Sieć ma również uczynił brie bardziej dostępnym w Stanach Zjednoczonych i wprowadził wiele nietradycyjnych serów, takich jak „zielona bogini” gouda . Biorąc pod uwagę te ukochane produkty, nie jest niespodzianką, że najnowszy produkt serowy tej sieci wzbudza spore zainteresowanie w mediach społecznościowych.Użytkownik Instagram @traderjoeslist opublikował zdjęcie jednej z ostatnich jesiennych premier marki: Nieoczekiwany Cheddar Cheese Spread za 4,39 USD za 9-uncjową tubkę. Nieoczekiwany Cheddar znalazł się na liście najpopularniejsze sery Trader Joe w 2020 roku , a ulubieniec klientów jest już w bloku i rozdrobniony. W podpisie posta @traderjoeslist zapytał obserwujących, jak podoba im się ten produkt do smarowania, który jest „podobny do serka śmietankowego pod względem smarowności i grubości”. Plakat uznał, że może pasować do precli, a komentatorzy szybko zaproponowali inne sugestie i ulubione sposoby na zjedzenie pasty z cheddarem.
Krakersy, pieczywo czosnkowe, dipy i nie tylko

 osoba ze złotym pierścieniem i beżowymi paznokciami trzymająca Tradera Joe's Unexpected Cheddar Cheese Spread Instagram

W sekcji komentarzy @traderjoeslist's Post na Instagramie , kupujący dzielili się swoimi pomysłami na wykorzystanie pasty serowej Unexpected Cheddar, od nakładania jej na steki po użycie jako bazy do dipu ze szpinaku i karczocha. To nawet coś, co dzieci uwielbiają jeść, na podstawie jednej osoby, która powiedziała: „Moja córka cieszyła się tym z wieloziarnistymi krakersami. Jak o wiele lepsza wersja handisnaków”, odnosząc się do starej szkoły. Przekąska Ritza .Ktoś inny był entuzjastycznie nastawiony do robienia 'serowego chleba czosnkowego!!!' z dipem, podczas gdy kilka podzieliło się innymi przyprawami i serami, które łączyły z pastą. Jedna osoba napisała: 'Skropiłam trochę ostrą i słodką galaretką paprykową z pastą do krakersa. Pyszne!' Inny fan Trader Joe zjada to pastę z nowym dżemem jabłkowym i krakersami naan, podczas gdy ktoś inny naprawdę dzwoni jesienią z chipsami z dyni i żurawiny. W związku z tym, dla każdego, kto organizuje przyjęcie, pasta z sera Nieoczekiwany Cheddar będzie bardziej kremowym dodatkiem do idealna deska do wędlin .

W innych tandetnych, jesiennych wiadomościach kulinarnych klienci również są podekscytowani Powracający makowiec z serem Trader Joes's dynia piżmowa , prawie na pewno zabraknie Ci w zamrażarce w Twojej okolicy.