Fani IHOP powinni wiedzieć o ograniczonym czasie śniadaniowym

 Naleśniki IHOP, jajka i bekon Bill Tompkins/Getty Images Amberly Mckee


Nic nie przebije posiłku złożonego, gdy jesteś głodny i szukasz urozmaicenia, a RAZEM nigdy nie był obcy w ich oferowaniu. Zaledwie w zeszłym miesiącu marka ogłosiła menu wyboru, które pomaga klientom uzyskać dokładnie to, czego potrzebują z ich kombinacji, per Forbes . „Dzięki ponad 20 smakom grilla w naszym menu, nasi goście mają do wyboru mnóstwo, w tym nasze słynne na całym świecie naleśniki z maślanką, naleśniki i francuskie tosty, aby stworzyć kombinację według własnych upodobań” – powiedział Kieran Donahue, dyrektor ds. marketingu IHOP. menu wyboru w momencie wydania.wendy pieczony ziemniak cena

Według danych Revenue Management Solutions chęć wyboru posiłku złożonego nie należy do rzadkości (poprzez QSRweb.com ). Statystyki wykazały, że spośród 800 amerykańskich gości, 65% z nich zamówiło posiłek łączony w ciągu miesiąca przed przeprowadzeniem ankiety. Odkryto również, że największą grupą demograficzną, która zamawia te posiłki, są millenialsi z rodzinami. Mamy nadzieję, że milenialsi czytają to teraz, ponieważ IHOP właśnie wypuścił nową ukochaną opcję combo.
Kosztuje tylko 5 USD

Alexander Oganezov/Shutterstock

Przez ograniczony czas IHOP będzie oferować zestaw śniadaniowy 2x2x2 za jedyne 5 USD w uczestniczących lokalizacjach, zgodnie z Jedzenie marki . Ta oferta tylko z jedzeniem na miejscu obejmuje dwa naleśniki z maślanki, dwa jajka i dwa kawałki wędzonego hikory boczek . Według IHOP stronie internetowej , naleśniki można zastąpić odmianą smakową za dodatkową opłatą. Jajka można przygotować na sześć sposobów: jajecznica, jajecznica, jajecznica, średnia, twarda, słoneczna do góry lub w postaci białek. Dodatkowo, boczek można zamienić na kiełbaski lub odmianę indyka w obu opcjach. Za Thriller , oferta ograniczona czasowo jest obecnie w ofercie, ale wygaśnie 2 października.Tydzień temu, a Redditor napisał o posiłku 2x2x2 IHOP. „2x2x2 w moim lokalnym IHOP to 10 USD, więc to ogromna obniżka ceny” – napisał jeden z podekscytowanych komentatorów. Inny użytkownik Reddita powtarza, że ​​przed zamówieniem posiłku należy skontaktować się z lokalnym IHOP. „Tylko jedna lokalizacja w mojej okolicy [oferuje te oferty]” – napisali. Aby sprawdzić, czy lokalny IHOP honoruje umowę, możesz odwiedzić świetne znaleziska i zadzwoń do nich.

airheads cukierkowy biały tajemniczy smakKategorie jak Wskazówki recenzje