Fani tortu Costco Tuxedo nie będą chcieli przegapić tej oferty

Koszto

Dla miłośników Costco i lojalnych zwolenników nie ma nic lepszego niż Piekarnia Costco — miejsce wypełnione wszystkim, od świeżych bajgli po pyszne ciasta. Dla tych, którzy jeszcze nie zostali członkami tego kompleksowego sklepu, dzisiaj może być dzień, w którym jesteś przekonany, że jest inaczej, wszystko dzięki tej niesamowitej ofercie. Według @kosztokupy Na koncie na Instagramie firma Costco wystawiła na sprzedaż swoje pyszne, cieszące tłumy tortem smokingowym wypełnione musem czekoladowym za jedyne 13,99 USD — 2 dolary oszczędności w stosunku do pierwotnej ceny — do 11 kwietnia.


Jeśli przyglądałeś się temu klasykowi Costco, nadszedł czas, aby odejść, ponieważ jesteśmy pewni, że ciasto czekoladowe Tuxedo z pewnością wyprzeda się w mgnieniu oka. W końcu, kto może się oprzeć transakcji, która obejmuje czekoladę, oszczędności i ciasto, które je stworzyło? najlepsza lista deserów Costco ? Co sprawia, że ​​to ciasto jest tak poszukiwane? Pozwól nam z przyjemnością przypomnieć Ci, dlaczego jest to najlepszy deser, jaki możesz zabrać do domu.jaki jest najlepszy napój energetyczny

Deser, który przyciąga kupujących do Costco

Ciasto z musem czekoladowym Costco Tuxedo Instagram

Aby opisać to smaczne ciasto, wypełnione kremową, czekoladową rozkoszą, o którą będziecie prosić o kilka sekund, musimy zacząć od dołu. Za Smak domu , Ciasto czekoladowe Tuxedo firmy Costco ma dolną warstwę pełną ciasta czekoladowego, z kremowym musem czekoladowym i kawałkami brownie tuż nad tym. W cieście pełnym warstw i błogości znajdziesz również kolejną warstwę kremowego musu z lekkim skrętem, ponieważ ta warstwa jest wypełniona białą czekoladą i musem waniliowym. A to tylko wnętrze tego triumfalnego tortu. Na wierzchu zobaczysz, że Ciasto Czekoladowe z Musem Tuxedo pokryte jest gładkim ganache z ciemnej czekolady, uzupełnione spiralnymi dekoracjami z czekolady, które dodają idealnego eleganckiego akcentu.
Możesz mieć swoje ciastko i je zjeść, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się zignorować etykietę informującą o wartości odżywczej, za co nie bylibyśmy winni! Ten ulubieniec tłumu Costco zawiera 370 kalorii w jednym 3,5-uncjowym kawałku, plus 23 gramy tłuszczu, 37 gramów węglowodanów i 24 gramy cukru, zgodnie z pomocnym Reddit użytkownik. Uważamy, że to niewielka cena do zapłacenia. W końcu nie każdego dnia masz kawałek nieba na deser.

czy szczupłe dżemy są zdrowe?Kategorie Nazwy telewizja fakty