Fast Food Hot dogi, w rankingu od najgorszego do najlepszego

najlepsze hot dogi typu fast food w rankingu Facebook

Hot dogi są gwiazdą pokazu na podwórkowych gotowaniach, letnich spotkaniach i prawie za każdym razem, gdy wyciąga się grilla. Po prostu nie ma to jak ugryźć psa, który jest naładowany wszystkimi ulubionymi dodatkami, bez względu na to, czy lubisz trzymać go na podstawowym poziomie z ketchupem i musztardą, czy masz ochotę na całkowicie wypełnionego psa z Chicago. Jeśli chodzi o krajowe sieci fast foodów, hot dog może czasem przyjść jako cień w porównaniu do kanapek z kurczakiem, hamburgery i tajne zamówienia menu. Jednak prawdziwi fani fast foodów wiedzą, że hot dogów nie należy zostawiać na uboczu.


Chociaż hot dogi nie są wszechobecnym elementem menu, tak jak burgery, istnieje wiele szanowanych opcji hot dogów ze słynnych, słynnych tanich restauracji, takich jak Costco i Sonic. W wielu przypadkach fast foodów hot dog jest zwieńczone chili . Dostępne wariacje są częścią zabawy. Hot dogi typu fast food są konfigurowalne i mogą zadowolić wiele apetytów — jeśli zamówisz we właściwym miejscu. Są to najlepsze wybory uszeregowane od najgorszego do najlepszego, z supermarket wrzucono również opcje food court, ponieważ są rzeczywiście szybkie (a także pyszne).11. Hot dog Dairy Queen

Hot dog Dairy Queen Facebook

Pogłoski o niskiej jakości hot dogów w Dairy Queen krążyły w Internecie od co najmniej dekady. W 2010, ma komentarz Reddit który twierdził, że pracuje w Dairy Queen, powiedział, że hot dogi były odgrzewane i ponownie używane dzień po dniu, dopóki nie zostały sprzedane. Inny komentator powiedział, że nie zdarzyło się to w DQ, w którym pracowali, ale inni, którzy twierdzą, że pracowali w Dairy Queen wysłana na Quora że ludzie powinni „unikać hot dogów” i że sposób przygotowania chili dla psów z serem chili jest „naprawdę obrzydliwy”.
zamawianie niebieskiego steku

Według komunikat prasowy , Dairy Queen używa hot doga w całości wołowego od 2007 roku (chociaż recenzent dla Zjadacz odnotowany w 2016 roku franki są odmiany „bez skóry”, bez chrupiącej osłonki, która wyskakuje, gdy się w nie wgryzie). Okazuje się, że nie są zbyt popularne. ZA Insider biznesowy recenzent fast foodów o imieniu Marina Nazario napisał w 2016 roku że chili dog Dairy Queen był najgorszą pozycją w menu, jaką jadła w jakiejkolwiek restauracji typu fast food.

A potem jest recenzent ze strony Ceny menu fast food . W przeglądzie stwierdzono, że parówka z serem chili „nie jest porównywalna do grilla na podwórku lub imprezy sportowej”, ale zamiast tego „smakuje jak niskogatunkowe mięso”. W dziale hot dogów Dairy Queen niewiele się dzieje. Nawet dodanie na wierzchu sera chili nie uratuje psów. Najlepiej trzymać się tego śnieżyce i frytki w Dairy Queen.10. Hot dog Pięciu Facetów Gu

Ranking pięciu hot dogów Facebook

Pełna nazwa tej sieci to Five Guys Burgers and Fries. „I hot dogi” nie znajduje się w oficjalnym tytule, ale Five Guys wciąż wystawia bardzo smacznego psa. Hebrajski narodowy hotdog to pokrojone wzdłuż (znany również jako butterflied) i ugotowany na patelni, dzięki czemu jest chrupiący na zewnątrz i wewnątrz. Jeśli chodzi o topping, to musztarda i może trochę smakołyku to droga, chociaż surowa cebula i ser Kraft American są dopuszczalnymi dodatkami do serowego psa, jeśli to jest coś, co cię interesuje. Jest nawet opcja dla psa z bekonem i psa z bekonem. Wszystko to są opcje napełniania i delikatnego degustacji.

Ten rodzaj pochwał nie jest zwykle hojny dla produktu spożywczego, który zajmuje ostatnie miejsce w rankingu. Ale jest punkt sporny: Five Guys wycenia swoje hot dogi za ponad 5 USD za najbardziej podstawową wersję w wielu lokalizacjach i stojaki do 7 USD lub więcej za dodatki, takie jak bekon i ser.Pojedynczy hebrajski narodowy hotdog z podstawowymi przyprawami i podstawową bułką nie powinien kosztować 5 USD lub więcej. Patrząc z perspektywy, paczka siedmiu hebrajskich obywateli może kosztować mniej niż 4 USD w Walmart . Hot dogi są tanim i szybkim lekarstwem na głód, nawet jak na standardy fast foodów. Tak więc, podczas gdy Five Guys zasługuje na wyższą pozycję z punktu widzenia czystego smaku, tylko najbardziej udekorowane i rzemieślnicze hot dogi powinny osiągać ceny, które robi Five Guys.

9. Hot dog w warcaby

Ranking hot dogów w warcaby Facebook

Na świecie jest wiele dobrych hot dogów, a także wiele złych hot dogów. Ale jest też wiele hot dogów, które są w porządku. Ta ostatnia kategoria to miejsce, w którym lądują warcaby (lub rajdy, w zależności od części kraju, w którym się znajdujesz). Cena jest w sam raz na około 1 zł dla podstawowego psa, a opcja chili dla psa kiedy chcesz czegoś bardziej bałaganu. Jednak nie ma nic, co naprawdę czyni Warcaby mocny hot dog na opiekanej bułce wyróżniać się.

To jednak nie powstrzymało Checkers od odczuwania dumy z hot dogów. W 2016 roku Checkers wydało serię reklam o Burger King krótkotrwała faza sprzedaży hot dogów. Kampania była wypełniona wywołującymi dreszcz wersami, takimi jak: „Czas porównać parówki” i „Ktoś nadmiernie rekompensuje?”. Jakby tego było mało, w reklamie żartowano, że sieć promuje swoje psy, ponieważ Burger King po raz pierwszy pokazał swoją parówkę publicznie. Strona nieprzyzwoitych żartów nie sprawia, że ​​przeciętny hot dog smakuje lepiej, niezależnie od tego, że Checkers serwuje hot dogi całkowicie wołowe od ponad 30 lat, wynika z publikacji branży spożywczej Magazyn QSR .

8. Hot dog Sam's Club

Sam Facebook

Legenda głosi, że w pewnym momencie każdy hot-dog Sam's Club serwowany w kawiarni w sklepie był słynnym Nathanem. Następnie, około 2018 roku, ludzie na Reddicie zacząłem zauważać zmianę smaku. Sam's Club zamiast tego zdecydował się na własną markę: hot dogi Member's Mark, które wszystkie głoszą „Serwowane w Sam's Cafe” na przód opakowania .

prawda o Gordon Ramsay

Krótko mówiąc, hot dogi Sam's Club Cafe są jak to, co można dostać na podwórku, gdzie gospodarz wybiera opcję budżetowego hot doga, ale nadal wie, jak ugotować smacznego hot doga.

Wszystkie hot dogi wołowe są w cenie podobnej do bardziej znanych Hot dogi Costco . Są też sprzedawane w tym samym trudna do pobicia cena 1,50 USD za kombinacja , dzięki czemu nadal otrzymujesz tę wielką wartość, którą kochasz. Jednak trochę brakuje smaku. Jasne, hot dogi z Sam's Cafe przydadzą się w mgnieniu oka, ale nie jest to rodzaj wartościowego hot doga, który przyciągnie ludzi do sklepu ani nic takiego.

7. Hot dog Nathan's Famous

Nathan Facebook

Niewiele hot dogów może się równać z reputacją Nathan's Famous. Jest to centralny punkt najsłynniejszego konkursu kulinarnego czwartego lipca i jest standardem dla stoisk z hot dogami w parku golfowym i chatek przy plaży. Słynne hot dogi Nathana można znaleźć na półkach w supermarketach, ale najlepiej je ze stoiska. Sam pies ma odpowiednią ilość słodkiego i słonego, a mięso jest soczyste i pełne posmaku wołowiny, nie jest wodniste ani tłuste.

Ten hot dog to klasyk, który się sprzedaje 550 milionów hot dogów rocznie z powodu. marka ma być używana ten sam przepis, który został wymyślony przez polskiego imigranta Nathana Handwerkera, który rozsławił Nathana ponad 100 lat temu na Coney Island (na długo zanim „słynny” był częścią imienia „Nathan's Famous”). Zdobycie hot doga z oryginalnej chaty na deptaku zasługuje na to, by znaleźć się na liście życzeń każdego miłośnika hot dogów.

Hot dog z musztardą ze stoiska Nathan's Famous rzadko zawodzi. Jednak najlepiej smakuje, gdy jest spożywany po długim dniu spędzonym na relaksie na plaży i jeździe kolejkami górskimi na Coney Island. Zamówione gdzie indziej, możesz znaleźć brak spójności jakości.

6. Hot dog Portillo

Portillo Facebook

Czasami można odnieść wrażenie, że każdy w Chicago ma opinię na temat najlepszego miejsca na psa z Chicago. Styl — musztarda, smak, sól, seler, cebula, pomidor, ogórek kiszony i papryka w bułce z makiem — jest czasami znany jako hot dog, który jest ' przeciągnięty przez ogród ' ze względu na wszystkie dodatki. Jest to jeden z najlepszych sposobów na zjedzenie hot doga, ponieważ jest pełen pikantnej kwasowości, umami i soli, które uzupełniają psa całkowicie wołowego.

Portillo's świetnie sobie radzi z hot dogami w stylu chicagowskim. Są małe sklepy, które robią to lepiej, ale sieć jest najbliżej, jaką możesz dostać, gdy szukasz psa z Chicago poza stanem rodzinnym. Ponieważ jego skromny start w przyczepie w Villa Park w 1963 roku otworzyła się sieć Lokalizacje Portillo w Arizonie, Kalifornii, Florydzie, Indianie, Iowa, Minnesocie, Wisconsin i oczywiście Illinois.

W menu znajdują się podstawowe hot dogi i chili dogi, ale najlepiej wybrać klasykę, aby posmakować Chicago w szybkim stylu casual. Każdy hot dog jest bardziej sycący niż którykolwiek ze stosunkowo skąpych opcji, które znajdziesz w innych sieciach, ale jeśli szukasz czegoś więcej, po prostu poproś o Landara , czyli po prostu to samo, ale z grubszym hot dogiem.

dlaczego łyżki mcflurry są kwadratowe?

5. Hot dog IKEA

Recenzja hot dogów IKEA IKEA Instagram

Podczas gdy wiele opcji przypraw w IKEA może sprawić, że złożenie hot doga będzie tak skomplikowane, jak złożenie mebla z IKEA, nie można zaprzeczyć, że sklep meblowy jest dobrym psem. To tylko jedna z potraw, które przyciągają 30 procent kupujących Ikea którzy odwiedzają sklep przede wszystkim po to, by zjeść, a często jest on przyćmiony dzięki popularności takich produktów jak szwedzkie klopsiki.

W Stanach Zjednoczonych hot dogi IKEA to mieszanka kurczaka i wołowiny, powiedział rzecznik IKEA Tłuczony . Duże puszyste bułeczki trzymają to wszystko razem z przyprawami na dnie, jeśli chcesz. To, jak dokładnie wygląda twoje doświadczenie z hot dogami w IKEA, zależy od tego, gdzie się znajdujesz.

To, co naprawdę wyróżnia IKEA, to to, że produkuje wegetariańskiego hot doga, który naprawdę dobrze smakuje. Jest stworzona z myślą o zrównoważonym rozwoju, według firmy , używając jarmużu, soczewicy, komosy ryżowej, cebuli i białka pszenicy. Możesz nie zdecydować się na wegetariańskiego hot doga i zamiast tego wybrać bardziej popularną klasyczną wersję mięsną, ale fajnie jest mieć opcje, gdy pragniesz różnorodności w swoim życiu.

4. Hot dog Wienerschnitzel

Recenzja hot dogów Wienerschnitzel Facebook

Wienerschnitzel jest jak słynny zachodniego wybrzeża Nathana, tylko z mniejszą częścią „słynną”. Wienerschnitzel nie ma ogólnokrajowych konkursów kulinarnych i nie ma wszechobecności supermarketów i stadionów. Mimo to nadal jest odnoszącym sukcesy sprzedawcą hot dogów, z około 120 milionami sprzedaży hot dogów każdego roku, według USA dziś . I robi to, mając tylko lokalizacje w dziesięć stanów .

W Wienerschnitzel królują opcje. Zanim złożysz zamówienie, zdecyduj, czy chcesz bułkę z preclem, czy zwykłą (ta pierwsza jest solidnym naczyniem, jeśli zamawiasz jedną z bardziej ułożonych opcji) i czy chcesz hot doga w stylu światowej sławy oryginału, wszystko- wołowina, czyli polska.

Sieć rozpoczęła się w południowej Kalifornii w 1961 roku, zgodnie z Historia firmy . Obecnie istnieje wiele opcji, które zaspokoją każdy rodzaj apetytu na hot dogi, co pomaga wyprzedzić niektórych konkurentów z tej listy. Jest Relish Dog i Becon Street Dog, a także Green Chile Chili Cheese Dog i zwykły pies znany po prostu jako pies musztardowy. Jest nawet pies z Chicago, który jest ciągnięty przez ogród. Jest chyba najbardziej znany z tego, co firma opisuje jak jego „über słynne” chili, które jest duszone na Chili Dog. To, czego nie znajdziesz, to prawdziwy sznycel wiener, który jest tłuczonym, panierowanym i smażonym kawałkiem cielęciny. Ale jeśli wybierasz się na hot dogi, tak jak powinieneś, wyjdziesz zadowolony.

3. Hot dog Costco

Recenzja hot dogów Costco Facebook

W 1985 roku Costco zaczęło sprzedawać hot doga z napojem gazowanym za 1,50 dolara, według Wtajemniczony . Cena ta pozostaje taka sama do dnia dzisiejszego i jest to po prostu najlepsza oferta hot dogów, jaką można znaleźć. To powiedziawszy, najlepsze hot dogi Costco są dalekie od tajemnicy. Pisarz o jedzeniu Kevin Pang pochwalił je w Chicago Tribune i najwyraźniej jest wielu ludzi, którzy się z nim zgadzają. W 2015 roku Costco sprzedało 128 milionów hot dogów, według publikacji inwestycyjnej Motley głupiec .

Chociaż cena pozostała taka sama przez ostatnie trzy i pół dekady, pies się zmienił. Costco zamienił Hewbrew National na hot dogi Kirkland w 2009 roku. dziesięć procent większy niż obywateli hebrajskich i jest wolny od sztucznych aromatów i wypełniaczy, Publikacja Costco z dumą ogłoszona w 2009 roku .

pięciu facetów krążków cebulowych

Costco pozbyło się swojego polskiego psa, aby zrobić miejsce na zdrowe opcje, ku przerażeniu fanów , ale zwykły hot dog jest wystarczająco dobry. Uzupełnij ją wszystkimi bezpłatnymi przyprawami, które lubisz, i zjedz od razu, aby w pełni cieszyć się gotowaną na parze bułką i wszystkim, co zawiera.

2. Hot dog Sonica

Recenzja hot dogów Sonic Facebook

Sonica Ogólnoamerykański Hot Dog jest psem zrobionym dobrze. Jest ładowany (ketchup, żółta musztarda, smak i posiekana cebula) bez przepełnienia, ale jeśli wolisz prostszego hot doga, nadal będziesz zadowolony z frontu smakowego. Prawdziwą atrakcją, jeśli chodzi o hot dogi Sonic, jest jednak Coney.

Chili Cheese Coney jest duszona w całkowicie mięsnym chili i roztopionym serze cheddar. Jest zrobiony w prawdziwym stylu Coneya, który jest zdefiniowany przez bułkę na parze, chili bez fasoli (co odróżnia go od niektórych innych prostych psów chili) i białą cebulę. Uważa się, że Coney został wynaleziony na początku XX wieku w Michigan przez greckich imigrantów, którzy spróbowali słynnych hot dogów Nathana na Coney Island, według Towarzystwo Historyczne w Detroit .

W Sonic, Coney to sycący ładunek smaku. Jest bałagan – prawdopodobnie najlepiej zjeść ten poza samochodem, aby być bezpiecznym – ale wszystkie dodatki nie spadną, zanim do niego wejdziesz. Idź na całość lub idź do domu z Footlong Quarter Pound Coney. Według mnie to mieszanka wołowiny i wieprzowiny Komunikat prasowy od 2010 roku, kiedy pozycja została ogłoszona. Chociaż waga jest taka sama jak psy w Costco i Sam's, jest raczej wydłużona niż masywny, co pozostawia dużo miejsca na chili między bułeczkami.

1. Wstrząsnąć hot dogiem Shackhack

Recenzja hot dogów Shake Shack Facebook

Shake Shack słynie z burgerów Shack. Kanapka z kurczakiem również zyskała wiele miłości, odkąd była? po raz pierwszy wydany w 2015 r. . Ale oryginalna opcja menu Shake Shack to hot dog i jest to po prostu najlepszy hot dog typu fast food na rynku.

W 2001 roku w Madison Square Park na Manhattanie otwarto pierwszy wózek z hot dogami Shake Shack. Celem było wsparcie pierwszej instalacji artystycznej Madison Square Park Conservancy, notatki firmy . Wózek przyciągał tłumy przez trzy lata, aż do otwarcia stałego lokalu w 2004 roku, który ostatecznie przekształcił się w narodową sieć burgerów, którą znamy dzisiaj. A wszystko zaczęło się od hot doga.

Hot dogi Shake Shack są motylkowe (lub płaskie, jak to określa firma), jak te w Five Guys. Dla nieco ponad 3 USD (lub 4 USD, aby mieć styl chicagowski), dostajesz soczystego, ale chrupiącego hot doga wiedeńskiej wołowiny, który może pomieścić wszystkie swoje dodatki dzięki motylowemu stylowi. Wszystko podane w zwiewnej i lekko słodkiej bułce ziemniaczanej Martin's. Jeśli czujesz się wyjątkowo, możesz dodać sos serowy domowej roboty, który jest mieszanką sera cheddar i amerykańskiego. Jakkolwiek to zrobisz, oryginał Shake Shack jest wart każdego grosza.