Fani Flamin' Hot Doritos Locos Tacos nie będą chcieli przegapić tej promocji Taco Bell NBA

Taco Bell Taco Bell

W chwili pisania tego tekstu, ostateczny pojedynek w play-offach NBA musi zostać rozstrzygnięty. Jednak Taco Bell postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby podnieść stawki w tych finałowych grach. W komunikacie prasowym udostępnionym Mashed, ogłosili promocję „NBA Comebacks” zamiast promocji „Steal A Game, Steal A Taco”, którą prowadzili przez ostatnie pięć lat.


Sztuczka promocji? Gdy drużyna NBA po raz pierwszy wycofuje się z przegranej pozycji w przerwie, aby wygrać mecz podczas finałów, Taco Bell rozda darmowe Flamin' Hot Doritos Locos Tacos ludziom w całym kraju. Powrót tego ulubieńca fanów będzie trwał do wyczerpania zapasów, nie będzie dostępny za pośrednictwem dostawy i nie obejmuje Doritos Locos Tacos Supreme.Jak faktycznie otrzymać darmowe Flamin' Hot Doritos Locos Tacos zostaną ujawnione bardziej szczegółowo dopiero po pierwszym powrocie. Taco Bell twierdzi jednak, że jest to bardziej prawdopodobne niż skradziona gra, na której polegali, ponieważ taki powrót miał miejsce w siedmiu z ostatnich 10 finałów NBA.
Powrót specjalnego

Flamin Taco Bell

Kiedy patrzysz na regulamin promocji , stwierdzasz, że z prawnego punktu widzenia jest to promocja „ukraść grę, ukradnij taco” zmieniona w powrót – powrót to powrót Flamin' Hot Doritos Locos Tacos , który po raz pierwszy pojawił się w kwietniu 2020 r., Możliwy jako uspokojenie fanów wciąż opłakuje usunięcie Cool Ranch i Fiery Doritos Locos Tacos z menu Taco Bell.

Tak jak Łowca trendów Szczegóły, Flamin' Hot Doritos Locos Tacos to twarde tacos pokryte pokruszonymi Flamin' Hot Doritos. W swoim raporcie dali tylko pomysłowi 3,1 pod względem popularności, aktywności i świeżości. Chociaż otrzymał pozytywne recenzje od RaportTygodnia , Impulsywne kupowanie i inne, połączenie sztucznego degustacji Doritos ze zwykłym taco Taco Bell mogło udowodnić, że małżeństwo jest najgorsze w każdym z nich. Tak czy inaczej, tym razem jest to bezpłatne (w pewnych okolicznościach) i bez ogólnoświatowej pandemii, która nas rozprasza, może być jeszcze bardziej atrakcyjna.