Wyzwania żywieniowe, których nie mógł pokonać nawet Adam Richman

Adam Richman Obrazy Getty

Niektórzy mężczyźni rodzą się, by latać rakietami. Inni mężczyźni rodzą się, by pisać kod dla firm programistycznych.


Adam Richman urodził się, by jeść. Oryginalny gospodarz kultowego kanału Travel Channel Mężczyzna kontra jedzenie w programie telewizyjnym Richman podróżował po kraju, podejmując niektóre z najbardziej znanych i groźnych wyzwań związanych z jedzeniem. Niczym włochaty superbohater w balonach, odważnie zmierzył się z wieżami ostryg i 30-funtową pizzą. Połykał atomowe, gorące skrzydełka i siorbał ogniste chili. Wypłukiwał masywne kanapki, połykał monstrualne koktajle mleczne i jadł pączki wielkości opon samochodowych. Ze skromnych początków jako łagodnie wychowany, aktor grający niewielką rolę Adam wyrósł na prawdziwego króla wśród konkurencyjnych zjadaczy w ciągu czterech sezonów – mimo że nigdy nie był konkurencyjnym zjadaczem, zanim pojawił się w programie. Nie tylko podbił niektóre z najbardziej potwornych i gorących potraw znanych człowiekowi, ale zrobił to wszystko z humorem, inteligencją, entuzjazmem i stylem. Fakt, że zawsze miał ogromny tłum dopingujący go, prawdopodobnie też nie zaszkodził.Ale tak jak Superman został pokonany przez jego sporą liczbę super złoczyńców na przestrzeni lat, Adam Richman nie triumfował we wszystkich swoich konkurencyjnych konkursach żywieniowych. Tutaj wymieniliśmy niektóre z bardziej szalonych wyzwań związanych z jedzeniem, które nawet Adam Richman — potężny człowiek Mężczyzna kontra jedzenie sam — nie mógł pokonać. Mógłbyś?
Memphis, Tennessee: Sasquatch Hamburger

Hamburger Sasquatcha Facebook

Adama Richmana pierwsza porażka na antenie spadł w pierwszym sezonie, drugim odcinku w Memphis w stanie Tennessee, i domyślamy się, że pierwsza strata bolała gorzej niż pozostałe. To tam Richman próbował pokonać wyzwanie z burgerami w The Big Foot Lodge (obecnie znane jako Kooky Canuck ), tętniąca życiem lokalna knajpka z burgerami słynąca z dużych porcji. Big Foot Challenge (obecnie znane jako Wyzwanie Kookamongi ) polega na wypolerowaniu potężnego 7,5-funtowego burgera – w tym 4 funty świeżo zmielonej karkówki, 1,5 funta sałaty, pomidorów, marynat, cebuli i sera. To wszystko jest ułożone na masywnej dwufuntowej bułce i musi zostać zjedzone w mniej niż 60 minut. Przed Richmanem 1300 pełnych nadziei zjadaczy podjęło wyzwanie, a tylko czterem udało się.

Richman rozpoczął wyzwanie mocnym, radośnie połykając połowę burgera w ciągu pierwszych 20 minut. Jednak w ciągu kolejnych 20 minut nieustraszony smakosz zwolnił. Richman wstał, żeby złapać oddech, po czym rzucił ręcznik, mając na talerzu około jednej czwartej hamburgera. Od czasu wyemitowania odcinka ponad 4000 podjęło wyzwanie, a tylko 23 je ukończyło.Austin, Teksas: Don Juan Challenge

Wyzwanie Don Juana youtube

W Austin, w centralnym Teksasie, Richman zmierzył się z Wyzwanie Don Juana w pierwszym sezonie, odcinek piąty. Proces tex-mex odbył się o godz Juan w milionie , skromna meksykańska knajpka, w której od lat 80. je się śniadanie na wschodzie. Meksykańska restauracja słynie z Don Juan El Taco Grande, obfitego, jednofuntowego stosu ziemniaków, jajek, bekonu i sera zawiniętych w ciepłą, dwucentymetrową tortillę z mąki.

Aby pokonać Don Juan Challenge, Richman musiał pobić rekord poprzedniego mistrza, Christophera „Hong Kong Hero” Huang. Huang, student Uniwersytetu Teksańskiego w Austin, podczas jednego posiedzenia pochłonął aż siedem tacos.Próbując skonsumować rekordowe osiem tacos, Adam wykorzystał fakt, że konkurs nie miał limitu czasowego i trwał długo. drzemka po czwartym taco. Zaczął od taco numer pięć dwie godziny po rozpoczęciu zawodów i ostatecznie zdał sobie sprawę, że nie zdoła ukończyć go na czas przed zamknięciem. Nie chcąc spóźniać żadnego z pracowników, Richman szlachetnie odstąpił konkurencję. Syn właściciela, Juan Jr. Meza, łaskawie nagrodził Richmana tytułem „Celebrity Host Champion” za jego waleczne wysiłki. Obecnie rekord w konkursie Don Juan Challenge to dziewięć tacos dla mężczyzn, pięć dla kobiet i cztery dla celebrytów.

Atlanta, Georgia: Pizza Challenge Carnivore

Pizza z wyzwaniem mięsożerców youtube

Tuż za Atlantą w stanie Georgia Richman poszedł łeb w łeb z Wyzwanie mięsożerców w Wielkie ciasto na niebie . Pizzeria w stylu nowojorskim rzuca wyzwanie dwuosobowym zespołom, które w niecałą godzinę zjedzą szalik 30-calowej, 11-funtowej pizzy pokrytej mięsem. W czasie taping , wyzwanie nigdy wcześniej nie zostało pokonane przez duet.

Dla swojego partnera Richman poprosił o pomoc weterana zawodów Drew Middlebrooksa. Richman zjadł sporą część swojej pizzy w ciągu pół godziny, a Drew zbladł i pozostał w tyle. Drew w końcu wyszedł na zewnątrz za budynek, aby zwymiotować, oficjalnie dyskwalifikując swój zespół w 44 minucie wyzwania. Richman pogratulował swojemu partnerowi odważnej próby, oświadczając: „Dzisiaj, wbrew naszemu osądowi, dwóch wojowników weszło do królestwa walki z bestią znaną tylko jako „mięsożerca”. Zostawiłem to wszystko na polu bitwy, podobnie jak mój partner... on też zostawił trochę za budynkiem.

Od czasu próby Richmana w odcinku siódmym, sezonu pierwszego, Carnivore Challenge zostało pokonane przez siedem drużyn. Jako pierwsi pokonali wyzwanie Erik Unger i Anthony Reganato, rywalizujący zjadacze z Birmingham w stanie Alabama, którzy ukończyli wyzwanie w 33 minuty.

Las Vegas, Nevada: B3 Burrito Challenge

Burrito B3 youtube

W przypadku wielu wyzwań związanych z jedzeniem nagroda składa się z umieszczenia Twojego zdjęcia na ścianie sławy i być może darmowej koszulki. Z Big Badass Burrito (B3) Wyzwanie w nieczynnej już kawiarni NASCAR w dawnym hotelu Sahara stawka była nieco wyższa: nagroda obejmowała dożywotnią przepustkę do kolejki górskiej Sahara, Prędkość: jazda ... oprócz ściany sławy zdjęcie.

Aby pokonać wyzwanie B3, uczestnicy muszą skończyć dwumetrowe, sześciofuntowe burrito w mniej niż 90 minut. Beefy burrito owija cztery tortille z mąki wokół posiekanej wołowiny, fasoli, cebuli i jest zwieńczone serem nacho, sosem enchilada i ogromnymi gałkami kwaśnej śmietany i guac. Burrito włącza się na koniec? 5000 kalorii i zostaje ogłoszony przez głośnik po wyjściu z kuchni, jak wojownik wchodzący na arenę.

Kiedy Richman podjął wyzwanie w drugim sezonie, w drugim odcinku, tylko dwie osoby z ponad 200 z powodzeniem odrzuciły burrito w wyznaczonym czasie. Richman zniszczył prawie dwie trzecie burrito w ciągu pierwszych 15 minut. Jednak po około 35 minutach Adam uderzył w „straszną ścianę”. Adam ostatecznie nie jest w stanie dokończyć ostatniego funta burrito i zostaje nagrodzony różowym T-shirtem z certyfikatem weenie, który zakłada z dumą.

Honolulu, Hawaje: MAC Wyzwanie naleśników tatusia

PROCHOWIEC. Wyzwanie naleśników tatusia Facebook

Podczas gdy większość odwiedzających Hawaje kieruje się prosto na plaże, Adam Richman zabrał się do kuchni, kiedy odwiedził Honolulu w drugim sezonie, odcinku szóstym. Po spróbowaniu lokalnych hamburgerów i tradycyjnej hawajskiej kuchni Richman zabrał się do pracy.

Zwycięzca piekielnej kuchni w sezonie 10 kitchen

W swoim wyzwaniu w Honolulu Richman miał spróbować swoich sił w M.A.C. Daddy Pancake Challenge w M.A.C 24/7. Mieszczący się w hotelu Hilton na plaży Waikiki, całodobowy lokal naleśnikowy słynie z dużych naleśników.

Wyzwanie polega na ukończeniu 14-calowej, czterofuntowej wieży naleśników i dodatków w 90 minut bez odchodzenia od stołu z jakiegokolwiek powodu. Warto zauważyć, że Adam był zarejestrowany jak nazwanie „wyzwania skrobiowego” jako najtrudniejszego” i że tylko cztery osoby pomyślnie ukończyły M.A.C. Wyzwanie tatusia spośród prawie 400 chętnych. Podczas konkursu Adam pochłonął prawie trzy funty puszystych, naleśników i lepkich jagód, zanim skończył mu się czas.

New Brunswick, New Jersey: Wyzwanie z grubymi kanapkami

Wyzwanie z grubymi kanapkami Facebook

Później, w trzecim sezonie, nasz głodny bohater udał się do New Brunswick w New Jersey, aby zmierzyć się z Wyzwanie z grubymi kanapkami . Wyzwanie zostało wymyślone przez RU głodny , jedna z kultowych smarownic Rutgers University. Mobilna knajpka znana jest ze swoich Kanapki Fat Cat , które są wypełnione obfitymi nadzieniami, takimi jak paluszki mozzarelli, paluszki drobiowe i salami wołowe.

Aby ukończyć wyzwanie Fat Sandwich Challenge, zawodnicy muszą ukończyć pięć (dla mężczyzn) lub trzy (dla kobiety ) Tłuste kanapki do wyboru w ciągu 45 minut. Kiedy Richman wziął strzał podczas wyzwania około 100 uczniów Rutgers opuściło zajęcia, aby zobaczyć tytana jedzenia w akcji. Do swojej kanapki Richman wybrał kurczaka z kurczakiem, wegetariańskiego tłuszczu kota, tłuszczu rzymskiego i dwa tłuste kokosy, które razem ważyły ​​ponad siedem funtów. Ale nawet mając po swojej stronie publiczność wagarowiczów z college'u, Richman nie był w stanie skończyć pięciu kanapek na czas. Zanim skończył 45 minut, celebrytka skończyła tylko cztery kanapki.

Boulder, Kolorado: Wyzwanie Wing King

Wyzwanie Skrzydlatego Króla Facebook

Pierwsza tłusta porażka Richmana w trzecim sezonie miała miejsce podczas drugiego odcinka w Boulder w stanie Kolorado w Tawerna West End . Lokalny wodopój działa Wyzwanie Skrzydlatego Króla , gdzie zawodnicy muszą zjeść całe mięso z 50 skrzydeł – około pięciu funtów – w mniej niż 30 minut. Kiedy Richman wziął udział w konkursie, 90 innych konkurentów próbował i tylko 15 zwyciężyło.

Wygłodniały wojownik podejmował już wiele pikantnych wyzwań ze skrzydełkami kurczaka, ale Wyzwanie Skrzydlatego Króla będzie jego pierwszą próbą ilościową. Strategia Richmana polegała na pożeraniu skrzydeł w tempie jednego skrzydła na 30 sekund za pomocą obfitych ilości sera pleśniowego. Richman był w dobrym tempie na 25 skrzydłach na półmetku, ale szybko zaczął zwalniać. W końcu Richman nie jest w stanie zjeść ostatnich 14 skrzydeł, zanim skończy mu się czas. Ale przynajmniej nie zaczął się trząść – co widocznie jest częstym skutkiem ubocznym doświadczanym przez uczestników po zjedzeniu tak dużej ilości drobiu.

Odcinek Man v. Food przywiózł do tawerny wielu chętnych na Wing Challenge i do tej pory ukończyło go prawie 100 zawodników – w tym obecny rekordzista, który pochłonął wszystkie 50 skrzydeł w nieco ponad 12 minut.

Tempe, Arizona: Ultimate Slider Challenge

Ostateczne wyzwanie żydowskiego suwaka youtube

W szóstym odcinku trzeciego sezonu Richman udał się do Arizony, aby walczyć z gigantycznymi suwakami w Chompiego , uświęcone tradycją delikatesy inspirowane Nowym Jorkiem. W lokalizacji restauracji w Tempe mistrz zmierzył się z Ostateczne wyzwanie żydowskie . Aby wygrać, uczestnicy muszą zjeść tuzin żydowskich sliderów Chompiego i stos smażonych nitek cebuli w mniej niż 30 minut. suwaki pakuj chałkę z chudym mostkiem, mini plackami ziemniaczanymi i serem jack i są połączone z brązowym sosem do maczania. Razem z funtem strun cebuli wyzwanie obejmuje pięć funtów jedzenia.

Podczas Richmana dźgnąć wyzwanie , unicestwia wszystkie swoje suwaki oprócz jednego, zanim skończy się czas. w Sesja pytań i odpowiedzi po wyzwaniu Richman ubolewa nad tym, że zaczął powoli, próbując delektować się pysznymi sliderami bez patrzenia na zegar. Od czasu próby Man v. Food garstka klientów pokonała Slider Challenge.

Barranquitas, Portoryko: układanie krów

Leżąca krowa Facebook

Zaraz po Chompiego Richman staje w obliczu kolejnej porażki: tym razem w Puerto Rico. Kulinarny zdobywca wyruszył w góry Barranquitas, aby Dzielna krowa aby podjąć wyzwanie Vaca Acostada (lub „śpiąca krowa”). Vaca Acostada to 9-funtowy stek z polędwicy wołowej, frytki, ser i sos grzybowy z bekonem, cebulą i chorizo. Kiedy Richman podjął się tego wyczynu , tylko trzech na 100 zawodników z powodzeniem pokonało Vaca Acostadę w ciągu 40 minut. To było „więcej jedzenia niż kiedykolwiek wcześniej” – zauważył pulchny mistrz.

Jak zawsze Richman zaczął z entuzjazmem, opowiadając dowcipy, klaszcząc z tłumem i popijając posiłek winem. Jednak na mniej niż jedną trzecią drogi nasz człowiek został uderzony przez „mięsne poty” i zaczął obficie się pocić. Czasomierz się kończy, a na talerzu Richmana pozostało tylko kilka kawałków steków i około połowy frytek.

Kansas City, MO: Ultimate Destroyer Challenge

Ostateczne wyzwanie niszczyciela Facebook

W 10. odcinku trzeciego sezonu Richman odwiedza Grill Papa Boba Bar w Kansas City, aby dać Ostateczne wyzwanie niszczyciela iść. Mięsne wyzwanie polega na zjedzeniu 12-calowego hoagie ułożonego w następujące składniki: pół funta szarpanej wieprzowiny, pół funta wędzonej wieprzowiny w plasterkach hikory, dwie kromki chleba, pół funta wędzonej szynki z hikory, pół funta -funt wędzonej piersi z indyka, dwie kromki chleba, trzy pół funta wędzonych hamburgerów z hikory, pół funta wędzonego mostka i pół funta chudej, wędzonej kiełbasy. Całość polana jest charakterystycznym sosem Papa Boba i połączona z półtora funta frytek i czterema piklami lub papryczkami jalapeno. Aby zatriumfować nad tym gigantycznym stosem mięsa, zawodnicy muszą skończyć cały posiłek w ciągu 45 minut bez przerw na toaletę lub zanurzania jedzenia w napojach.

Jeśli brzmi to jak niemożliwe przedsięwzięcie, to było — przynajmniej dla naszego nieustraszonego gospodarza. Richmanowi udało się zjeść nieco ponad połowę posiłku, zanim skończył się czas

Wodospad Niagara, Ontario: włoskie wyzwanie

Włoskie wyzwanie Facebook

Na północy, w Niagara Falls, wpadł Richman Kuchnia i bar Micka i Angelo spróbować szczęścia w Italian Challenge. Zapoczątkowane przez śródziemnomorską jadłodajnię ponad 15 lat temu wyzwanie polega na spożyciu siedmiu funtów włoskiego jedzenia w mniej niż 90 minut bez wstawania od stołu. Pytasz, jaki rodzaj włoskiego jedzenia? Praktycznie każda klasyczna włosko-amerykańska potrawa, jaką możesz sobie wyobrazić, w tym lasagne, spaghetti z klopsikami, włoska kiełbasa na ciepło, parmezan z kurczaka, manicotti, cannelloni, cały bochenek chleba czosnkowego, włoska zupa weselna, sałatka, chrupiący jabłko z lodami dla deser (bo kto może zapomnieć deser?). Każde danie jest obsypane sosem, serem... lub jednym i drugim. W czasie kręcenia filmu 300 osób podjęło próbę włoskiego wyzwania, a tylko 20 odniosło sukces.

Kiedy Richman wziął udział w 10-daniowej włoskiej kolacji w trzecim sezonie, odcinek 15, zaczął od łączenia różnych potraw, aby przyspieszyć proces jedzenia, nadziewając razem chleb czosnkowy i kurczaka parmeńskiego, aby stworzyć kanapkę z kurczakiem. W ciągu 30 minut Richman zburzył pięć przedmiotów. Jednak w 40 minucie odważny zawodnik uderzył w ścianę i przerzucił się na chrupiący deser jabłkowy. Był w stanie dokończyć deser, zanim zdał sobie sprawę, że nie może dokończyć spaghetti, gdy był w 65. minucie. Z ciężkim sercem Richman przyznał się do porażki i powiesił swoje zdjęcie na ścianie wstydu.

Sarasota, Floryda: Ogień w twojej dziurze

Ogień w twojej dziurze Facebook

W naszej ostatniej konkurencyjnej opowieści o jedzeniu wróćmy do drugiego sezonu, odcinka siódmego, do najbardziej kontrowersyjnego wyzwania Richmana — wyzwania Fire in Your Hole na Kawiarnia Munchies 420 w Sarasocie. Przed Richmanem wyzwanie miało 95-procentowy wskaźnik niepowodzeń.

Ten wyczyn kulinarny był tak niebezpieczny, że personel odmówił wcześniejszego poinformowania Richmana ani załogi, na czym polega konkurs. Gdy kamera zaczęła się obracać, wyzwaniem okazało się być dziesięć bardzo gorących skrzydełek posmarowanych sosem chili. Papryczka chili jest jednym z nich najgorętsze na świecie i ponad 100 razy ostrzejsze niż przeciętne jalapeno.

Bogacz dzielnie kończy dwa skrzydła przed rezygnacją z rywalizacji, mówiąc, że jest „bliski zemdlenia”. Nawet po wypiciu łyka mleka smakosz odczuwa ból, jego oczy łzawią, a usta są czerwone.

Jak się okazuje, Richman mógł paść ofiarą nieczystej gry. Załoga podsłuchiwała pracowników, którzy ujawnili, że wlali do sosu całą butelkę ekstraktu z kruczoczarnego ducha, aby mieć pewność, że przegra.

Richman powiedział później w wywiadzie dla Gorące na Najpierw ucztujemy że nie był zdenerwowany, ponieważ przegrał. — Chodzi o to, że jest kawalerski i bardzo niebezpieczny. Używają ekstraktu z duchów chili do granatów policyjnych w Indiach.

Richman ma całkiem udany osiągnięcia z ostrymi wyzwaniami, kolejny czynnik, który prawdopodobnie sprawił, że strata była jeszcze bardziej rozczarowująca. Jego jedynym innym wyzwaniem cieplnym była utrata Samobójstwo Sześcioskrzydłowe Wyzwanie , który później sprostował w rewanżu.
Kategorie telewizja Opinie Jak