Odeszły gwiazdy Food Network, których nie znałeś

Gwiazda Food Network carl ruiz Facebook

Food Network to gwiazdorska siedziba fantastycznych pokazów kulinarnych i konkursów kulinarnych. W rzeczywistości kanał odegrał kluczową rolę w astronomicznym wzroście do sławy wielu znanych szefów kuchni.


Niestety, nie każdy szef kuchni, który zaszczycił ekran Food Network, jest nadal z nami. Niektóre z tych strat były szerzej opłakiwane, jak na przykład kultowego francuskiego szefa kuchni, Julia Dziecko . Programy Child są ostoją Food Network, a jej śmierć w 2004 roku, w wieku 91 lat, nie została przez wielu pominięta (poprzez Dzisiaj ).Podobnie niewielu przeoczy wieści o sławnym szefie kuchni Antoniego Bourdaina Smutna śmierć w 2018 roku. Był najbardziej znany ze swoich porywających programów podróżniczych, a także napisał kilka książek kucharskich. Bourdain właściwie rozpoczął karierę telewizyjną w Food Network , z popularnym programem, Wycieczka kucharza ( przez Zjadacz ), a jego odejście spotkało się z falą żalu i smutku na całym świecie.
Niestety, Food Network stracił na przestrzeni lat więcej niż tylko garstkę innych gwiazd — i jest duża szansa, że ​​kilka z nich umknęło Twojej uwadze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o zmarłych gwiazdach Food Network, których możesz nie znać.

Anthony Sedlak

Anthony Sedlak Facebook

W 2012 roku gwiazda Anthony'ego Sedlaka rosła, gdy niespodziewanie zmarł.jak smakuje tamaryndowiec

Właśnie sfilmował występ na Torba na zakupy Anny i Kristiny dla sieci Oprah Winfrey . Jego gospodarz, jak powiedziała później Anna Wallner Świergot że Sedlak wydawał się „pełny życia”. Nakręcił także to, co miało być jego ostatnim występem, na kanale Food Network Canada Musisz tu zjeść! (przez Vancouver niedz. ). Jego gospodarz John Catucci był tylko jedną z wielu celebrytów którzy złożyli hołd po odejściu Sedlaka .

Sława Sedlaka rozpoczęła się w Food Network Canada . Po wygraniu drugiego sezonu Szef kuchni supergwiazdy, zaoferowano mu własny program, Główny. To było spełnienie marzeń, ponieważ zawsze mówił o swoim własnym show (poprzez Vancouver Obserwować ). Później wydał bestseller z 2011 roku, Główny: Przepisy .Niestety, zmarł zaledwie rok później w wieku 29 lat. Wstępne raporty stwierdzały, że upadł z powodu niezdiagnozowanej choroby (poprzez Poczta Krajowa ). Jednak w 2013 roku pojawiły się raporty mówiące, że zmarł z powodu celowego przedawkowania narkotyków (poprzez CBC ).

Młody kucharz był perełką branży. Wpłynął nawet na tych, których nigdy nie spotkał, jak na przykład pisarza kulinarnego Dana Clapsona. W hołdzie Clapson napisał (via Sieć spożywcza ), „Z przykrością muszę powiedzieć, że już nigdy nie spotkam człowieka, który nauczył mnie gotować cholernie dobry stek z boku, ale bądźcie spokojni, za każdym razem, gdy gotuję to danie w mojej kuchni, będę o nim myślał .

Fatima Ali

Fatima Ali Facebook

Fatima Ali miała przed sobą obiecującą karierę przed jej przedwczesną śmiercią.

W wieku 18 lat przeprowadziła się z Pakistanu do Ameryki, aby uczęszczać do szkoły kulinarnej. Po pobycie jako sous chef w Café Centro została zawodniczką Food Network's Posiekanych w 2012 , i pojawił się jako uczestnik Top Chef w 2017 roku. Krótko po tym filmie, Ali ogłosił ona była zdiagnozowany z rzadkim rodzajem raka. Nazywany mięsakiem Ewinga, występuje w kościach lub tkankach miękkich (poprzez Johns Hopkins ). Nie chcąc, by to ją spowolniło, nadal gotowała, zamieszczając aktualizacje na Instagram , i podzieliła się swoją historią z Ellen DeGeneres .

W 2018 roku napisała artykuł w Bon Appetit jest zdrowa o rok życia. Opisała swoje zmagania i leczenie, pisząc: „Kiedy myślimy, że mamy cały czas na świecie do życia, zapominamy oddawać się życiowym doświadczeniom. Kiedy ten wybór zostaje nam odebrany, wtedy staramy się poczuć.

Ali marzyła o posiadaniu własnej restauracji. Napisała o zmodyfikowaniu go tak, aby „naszkicować plan, jak zjeść drogę przez Nowy Jork i dzielnice, póki mogę”.

Po jej śmierci w 2019 roku kilka gwiazd, w tym Padma Lakszmi, napisali hołdy dla młodego szefa kuchni. Jej rodzina złożyła hołd, podróżując po świecie podczas wycieczki kulinarnej, której nigdy nie ukończyła (przez Dzisiaj ).

Floyd Cardoz

Floyd Cardoz Jamie McCarthy/Getty Images

W marcu 2020 roku świat stracił supergwiazdę szefa kuchni, Floyda Cardoza. Znany był z mariażu smaków regionalnych i międzynarodowych. I za jego czystą miłość do jedzenia.

Jak powiedział Forbes Indie w jednym ze swoich ostatnich wywiadów: „Bycie nieszczęśliwym szefem kuchni prowadzi do marnego jedzenia, marnego personelu i marnej restauracji”.

Karierę rozpoczął w Indiach, studiował w Szwajcarii. W Nowym Jorku otworzył uznaną restaurację Tabla. Tak jak New York Times powiedział w swoim nekrologu, że był pierwszym indyjskim szefem kuchni, który wywarł taki wpływ na nowojorską scenę restauracyjną.

On był zwycięzca Najlepsi mistrzowie kuchni i dalej Sieć spożywcza , Floyd regularnie gościł Szef kuchni dnia i hostowane Dobra kuchnia z Floydem Cardozem .

Przed śmiercią udostępnił na Instagramie zdjęcia z podróży do Indii. Wśród nich nowe przedsięwzięcie, Sklep ze słodyczami w Bombaju i pojawienie się na Netflixie Brzydko Pyszne . Niemal natychmiast po powrocie został przyjęty do szpitala w New Jersey z gorączką. Tutaj kilka dni później uległ koronawirusowi (przez CNN ).

Kilka celebrytów zareagowało na jego odejście, w tym Food Network's Alex Guarnaschelli. Ona opublikowała Świergot , „Nie mogę tego przetworzyć. Prawdziwy dżentelmen pod każdym względem i wielkie uznanie dla społeczności kucharzy. Będzie nam go bardzo brakowało.

jak się robi chili u Wendy

Clarissa Dickson Wright

Clarissa Dickson Wright Christopher Furlong/Getty Images

Ekscentryczna szefowa kuchni telewizyjnej, Clarissa Dickson Wright, była kulinarną siłą, z którą należało się liczyć. Była też postacią kontrowersyjną.

Były prawnik , Wright został kiedyś oskarżony przestępstwa łowieckie i kiedyś był alkoholik . Co ważniejsze, była szanowanym szefem kuchni i historykiem kulinarnym (via Opiekun ).

Była też jedną z bezczelnych BBC Dwie grube panie . Słynny program duetu wyemitowano także na antenie Food Network w USA. Wczesny hit odegrał kluczową rolę w zwiększeniu popularności kanału (poprzez Los Angeles Times ). W nim ona i szefowa kuchni Jennifer Paterson zwiedzili Wielką Brytanię, aby gotować w nowych miejscach — i zrobili to z Paterson na Triumf Thunderbird motocykl i Wright w wózku bocznym.

Wright była również znana ze swojej szczerości. Na pytanie, czy tytuł, Dwie grube panie obraziła ją, klasnęła w odpowiedzi: „Miałam problemy z damami”, bo brzmi to jak publiczna wygoda. Ale do której części się nie zgadzasz? Mówisz, że jestem chudy? ( przez Wyrazić ).

Napisała kilka książek kucharskich, w tym słynną Dwie grube panie znowu jadą . W 2011 roku opublikowała uznaną Historia angielskiego jedzenia . Niezależny że Napisałem to „bogate w informacje książką” i Wyrazić dał mu cztery z pięciu gwiazdek.

Niestety, w marcu 2014 roku zmarła w wieku 66 lat. Według BBC Ameryka , Wright był chory przez kilka miesięcy wcześniej.

Kerry Simon

Kerry Simon Ethan Miller/Getty Images

Kerry Simon był często nazywany szefem kuchni rock n' roll. Gotował dla gwiazd rocka i polityków. A do jego największych fanów należeli Alice Cooper i Joe Perry (przez Toczący Kamień ). Kiedy więc zmarł w 2015 roku, nie tylko kulinarne gwiazdy zostały zmiażdżone.

Po latach jako osobisty kucharz gwiazd, on w końcu otworzył kilka restauracji własny . Simon pojawił się także w Food Network 's Żelazny kucharz Ameryki a nawet ocenił odcinek serialu.

Ale w 2013 roku, kiedy jego kariera kwitła, zdiagnozowano u niego nieuleczalną chorobę mózgu. Nagle musiał nauczyć się radzić sobie z atrofią wielu systemów lub MSA. Zaburzenie to sporadycznie postępujące zaburzenie neurologiczne, takie jak choroba Parkinsona (poprzez Krajowa Organizacja ds. Rzadkich Zaburzeń ).

W 2014 roku otworzył do tytuł grzecznościowy o tym, jak trudno było zaakceptować jego diagnozę MSA, ale upierał się, że to go nie spowolni. Powiedział, że nadal sprawdzał w swojej restauracji, ponieważ nie chciał, aby jakość się pogorszyła. Wyjaśnił: „Bardziej niż kiedykolwiek muszę zachować czujność. Muszę tam być bez względu na to, jak się czuję.

Po jego śmierci w 2015 roku Las Vegas Słońce złożył hołd artykułem o swoim życiu. W nim został nazwany „pierwszym i jedynym kucharzem rock'n'rolla”.

Keith Floyd

Keith Floyd youtube

Przed Anthonym Bourdainem był niepowtarzalny Keith Floyd.

Początkowo był dziennikarzem, pasjonował się gotowaniem w mało prawdopodobnym miejscu — w wojsku. Po otwarciu własnych restauracji prowadził niezliczone pokazy kulinarne. Napisał też ponad 20 książek. Nic więc dziwnego, że był „oryginalnym współczesnym szefem kuchni celebrytów” (poprzez Czasy irlandzkie ).

Jego show, od którego wszystko się zaczęło, Floyd na rybie, wyemitowany w BBC, ale wiele późniejszych programów, które pojawiły się również w Sieć spożywcza w Wielkiej Brytanii .

W 2009 roku zdiagnozowano u niego raka jelita, ale był zdecydowany z nim walczyć. Przed chemioterapią (i po kilku operacjach) powiedział: „Nie jestem tym zachwycony, nie, ale co mogę zrobić? Przejdę przez to” (przez Wyrazić ).

kiedy wynaleziono bicz cudów?

Tragicznie zmarł na atak serca zaledwie kilka godzin po świętowaniu 65. urodzin swojej partnerki ekstrawaganckim obiadem w 2009 roku (poprzez Wieczorny Standard ).

Ken Kostick

Ken Kostick Facebook

Ken Kostick był najbardziej znany z prowadzenia pokazu kulinarnego w innowacyjnym formacie. Co jest na obiad? (słynął z atrakcyjności w stylu sitcomu i komediowego przekomarzania się Kosticka ze współprowadzącą Mary Jo Eustace i miał więcej niż jeden spin-off w telewizji i radiu, z udziałem tych samych gwiazd. Po jego śmierci, Eustace powiedział CBC News Network „Chcę tylko, żeby wszyscy wiedzieli, że był fantastyczną osobą w telewizji i poza nią”.

Nagroda Bliźniąt nominowany napisał kilka książek kucharskich, w tym jedną zatytułowaną 10 USD dla smakoszy: posiłki wysokiej jakości, które nie zrujnują budżetu , który zawierał przepisy, a także wskazówki dotyczące przechowywania spiżarni. Jego show Ken Kostick & Company był obchodzony dla gości szefów kuchni i muzycznych pomocników. Był to również jeden z pierwszych pokazów dla Food Network Canada.

W 2011 roku doszło do tragedii, gdy Kostick został dotknięty ostrym zapaleniem trzustki. Gdy wrócił do zdrowia w domu po leczeniu, doznał śmiertelnej komplikacji. Śmierć kanadyjskiego szefa kuchni została ogłoszona przez jego zespół biznesowy w kwietniu 2011 r Poczta Krajowa ).

pisklę wypełnia regulamin pracowniczy

Judson Todd Allen

Judson Todd Allen Facebook

Judson Todd Allen był finalistą ósmego sezonu Gwiazda sieci żywności w 2012 . Do 2018 roku był blisko szczytu i nie wykazywał żadnych oznak spowolnienia.

Dzięki dyplomowi z nauk o żywności, Allen sprawił, że zdrowe odżywianie wydaje się zrównoważone i przyjemne. Szef kuchni z Chicago nazywał siebie Architektem Smaku i zbudował karierę ucząc ludzi, że duży smak może pomóc w walce z niezdrowymi zachciankami.

Był kucharzem gwiazd, gotując dla takich jak Steve Harvey i Jamie Foxx. W popularnej książce Allena Dieta Przypraw , podzielił się planem diety, który pomógł Harveyowi schudnąć i przygotować się do kamery. Książka słynie z wykorzystywania zasad nauki o żywności do przełamywania uzależnienia od jedzenia.

W rozmowie z Absolwenci Illinois , opowiedział swoją osobistą podróż z uzależnieniem od jedzenia, mówiąc: „Zawsze byłem największym dzieckiem w szkole. Jako dziecko, jedną z głównych rzeczy, o które ludzie cię nękają, jest waga. I musiałem sobie z tym radzić przez większą część mojego życia. W wideo dla Wyzwanie przepisu dla dzieci Allen powiedział, że jest orędownikiem zdrowej żywności dla dzieci. Dodał, że jest to dla niego szczególnie ważne, bo to sprawa osobista.

Zaangażowanie Allena w zdrowe odżywianie sprawiło, że jego przedwczesne odejście stało się jeszcze bardziej tragiczne. W 2018 roku, mając zaledwie 36 lat, zmarł w szpitalu w Chicago. Trybuna Chicago poinformował, że przyczyną jego śmierci był widoczny zawał serca.

Był także właścicielem własnej firmy cateringowej znanej jako Healthy Infused Cuisine i wypuścił popularny ostry sos. Po jego śmierci jego rodzina wstrzymała sprzedaż sosu (poprzez Instagram ).

Jessica Vogel

Jessica Vogel youtube

Zanim Jessica Vogel pojawiła się w telewizji, pracowała w kilku renomowanych restauracjach.

Vogel rozpoczęła karierę pracując w Kevin's Thyme. Była wtedy cukiernikiem na pikniku Christine Nunn na placu . Następnie został szefem kuchni w Black Rebel Burger.

Pierwszy występ telewizyjny Vogla był na antenie Piekielna kuchnia . Po tym, jak zajęła 12. miejsce w tym programie (na 20 uczestników), minęło trochę czasu, zanim Vogel ponownie pojawił się w telewizji reality. W 2016 roku została zawodniczką Food Network, kiedy dołączyła do odcinka o tematyce czekoladowej Kuchni rzezimieszków sezon 11 , goszczony przez Alton Brązowy (przez USA dziś ).

Jej kariera wyglądała obiecująco. Jednak w życiu osobistym walczyła, a Vogel zmarł w wieku zaledwie 34 lat.

W niej pośmiertny , rodzina Vogel ujawniła, że ​​miała problemy z alkoholem i narkotykami. Mimo że niedawno przeszła rehabilitację i chciała zmienić swoje życie, lata nadużyć odcisnęły piętno na jej ciele. Zdiagnozowano u niej zapalenie okrężnicy , który powoduje zapalenie okrężnicy.

Według jej narzeczonego, jej „serce poddało się” podczas leczenia zapalenia jelita grubego (via Tygodnik amerykański ). Zanim doszło do tragedii, oboje planowali wspólnie otworzyć restaurację.

Jej były pracodawca, kucharz Nunn, czule mówił o Vogel po jej śmierci. Powiedziała: „Była naprawdę utalentowaną szefową kuchni, która nigdy nie osiągnęła swojego potencjału. Szkoda.' (przez NorthJersey.com ).

Cristie Codd

Cristie Codd Facebook

Cristie Codd dopiero zaczynała, gdy tragedia przerwała jej obiecującą karierę. Kulinarna podróż szefa kuchni rozpoczęła się w domu na Południu, gotując z ojcem dania kuchni Cajun. Codd następnie uczęszczała do college'u w Niemczech, gdzie nabrała miłości do kuchni europejskiej. Marzyła też o otwarciu własnej kawiarni (via Sieć spożywcza ).

W 2012 roku znalazła się w centrum uwagi biorąc udział w 8 sezonie Gwiazda Sieci Żywności, znany wówczas jako Cristie Schoen — mimo że była pierwszą szefową kuchni, która opuściła ten sezon . W ciągu wywiad po swoim wystąpieniu opowiadała o życiu po przedstawieniu. To ona przygotowała film Gra Endera i zorganizował dwa pokazy kulinarne. Mówiła też o swojej pasji do zdrowej żywności, mówiąc: „Zdrowe nie znaczy nudne i nijakie”.

Niestety, ona i jej mąż, Joseph Codd, spotkali przedwczesną śmierć w 2015 roku. Początkowo sądzono, że para zniknęła z domu w Północnej Karolinie. Jednak gwiazda, która była wówczas w ciąży, została zamordowana wraz z mężem. Wydawało się, jakby to było inwazja domu poszła nie tak. Wkrótce po odnalezieniu ich ciał poćwiartowanych i spalonych na ich terenie aresztowano podejrzanego. Jednak sądowi zajęło lata, aby go skazać.

W 2017 r. złota rączka Robert Jason Owens (który pracował jako wykonawca dla Codds) w końcu przyznał się do morderstwa. Przyznał się również do inscenizacji sceny inwazji na dom. Owens powiedział, że przypadkowo przejechał parę i twierdził, że spalił ich ciała tylko dlatego, że bał się kary śmierci (poprzez Wiadomości CBS ).

Jej przyjaciel Michael Mendez powiedział: Wiadomości CBS że Cristie była „petardą” i nazwała ją „jasnym światłem”.

sód w smażonym ryżu

Carl Ruiz

Carl Ruiz Facebook

Wesoły, pełen życia i gwiezdny kucharz – tak opisałaby większość Carl Ruiz .

Pochodzący z New Jersey pracował w wielu kuchniach restauracyjnych, aż w końcu wraz z byłą żoną Marie otworzyli restaurację. Nazywane włoskimi specjałami Marie , został przedstawiony na Diners, zajazdy i nurkowania . Reszta, jak mówią, to historia.

Ruiz wkrótce stał się stałym bywalcem Food Network . Jego koncerty w Food Network uwzględnione występy na Guy's Food Games i Guy's Ranch Kitchen. Był nawet sędzią w wielu programach konkursowych sieci kulinarnych.

Niestety w 2019 roku odwiedzał znajomych, kiedy nagle odeszła we śnie. New York Times poinformował, że zmarł w wieku 44 lat z nieokreślonych przyczyn. Miesiąc później, USA dziś poinformował, że przyczyną zgonu była miażdżycowa choroba sercowo-naczyniowa, która wynika z ograniczonego przepływu krwi z powodu zatkania tętnic.

Współ-gwiazda Guy Fieri opublikowana w dniu Instagram po jego śmierci: „Nie mam słów, aby opisać, jakim wspaniałym przyjacielem był dla mnie i mojej rodziny. Jego umiejętność rozśmieszania mnie i uśmiechania się w każdych okolicznościach przyćmił jedynie jego talent jako szefa kuchni.