Zmieniająca zasady gry sztuczka, dzięki której mrożona pizza jest lepsza

kawałek pizzy?

Obietnica gorącego sera na soczystej skórce w mniej niż 20 minut, z niewielkim lub żadnym czyszczeniem, jest jak uścisk wszechświata po długim dniu. Mrożona pizza to piękna rzecz; kochamy to i kocha nas z powrotem. Teraz dzięki Kuchnia i ta „Wskazówka Life Pro” na' Reddit , jest sposób, aby ten superbohater na kolację był jeszcze lepszy. Według użytkownika Reddit, sztuczka do doskonałej mrożonej pizzy polega na zignorowaniu instrukcji na opakowaniu.


Znasz te złowieszcze ostrzeżenia na pudełku o utrzymywaniu pizzy w stanie zamrożenia, dopóki nie będziesz gotowy do jej ugotowania? Tak, zignoruj ​​to. A część, w której mówi się, że należy rozgrzać piekarnik do 375 stopni? To też zignoruj. Trochę o rozpakowywaniu i wyjmowaniu pizzy z pudełka? Ok, nadal będziemy to robić.Oto kroki, aby na dobre ulepszyć swoją grę w mrożoną pizzę.
Rozmrozić mrożoną pizzę przed gotowaniem

mrożona pizza

Mimo że mrożona pizza jest zaprojektowany tak, aby trafiał prosto z pudełka do piekarnika i na talerz w mniej niż 20 minut, niekoniecznie jest to najlepsza metoda. Użytkownik Reddita sugeruje rozmrożenie pizzy przed jej pieczeniem. Jest to kontrowersyjne, ponieważ istnieje ryzyko zanieczyszczenia, jeśli pizza nie zostanie odpowiednio rozmrożona.

Jednak, Giordano zwraca uwagę, że ryzyko pojawia się zazwyczaj, gdy rozmrażasz i ponownie zamrażasz pizzę. Zauważają, że najlepszym pomysłem jest wyjęcie pizzy z zamrażarki i pozostawienie jej na kilka godzin przed pieczeniem — możesz nawet włożyć ją do lodówki poprzedniego wieczoru. Upewnij się też, że nie masz ochoty ponownie go zamrozić przed pieczeniem. Naprawdę nie byłoby powodu, aby ponownie zamrażać pizzę po rozmrożeniu, chyba że nagle zainspirował cię naśladowca francuskiej pizzy na chleb Stouffera? Wydaje się to mało prawdopodobne, gdy czeka na Ciebie idealnie dobra, rozmrożona mrożona pizza.

Podkręć ciepło

pizza trafia do kamiennego pieca

Kolejnym kluczowym krokiem w osiągnięciu nirwany mrożonej pizzy jest podgrzanie piekarnika tak wysoko, jak to możliwe. To naśladuje środowisko, w którym wypiekane są komercyjne pizze, według użytkownika Reddit, który zauważa, że ​​pizze wypiekane w pizzerii są zwykle przygotowywane w kamiennych piecach, które mogą osiągnąć temperaturę od 700 do 1000 stopni.

Bardzo wysoka temperatura sprawia, że ​​skórka szybko staje się chrupiąca, a jeszcze lepiej, zanim którykolwiek z dodatków zdąży się przypalić. Podczas tego okresu podgrzewania możesz go trochę ugotować i skropić skórkę odrobiną oliwy z oliwek i czosnku. Jeśli masz kamień do pizzy lub żeliwną patelnię, wrzuć go tam, gdy piekarnik się nagrzeje i upiecz na nim pizzę. Jeśli nie, po prostu upiecz bezpośrednio na ruszcie. Wreszcie rozmrożona pizza plus wysoka temperatura to krótszy czas gotowania. Piecz pizzę przez pięć do ośmiu minut.

Po zakończeniu — gratulacje! Właśnie udało ci się ulepszyć jedzenie, które na początku było prawie idealne.