Geniuszowe sposoby kupowania przedmiotów Costco bez bycia członkiem

koszt Obrazy Getty

Mimo wszystkich korzyści, jakie daje bycie członkiem Costco z kartą, wciąż jest to roczne opłata członkowska Do konfrontacji. Jasne, to tylko 60 USD na niskim poziomie lub 120 USD na wysokim poziomie (chociaż część tych wyższych kosztów można odzyskać w postaci nagród), ale jeśli tylko znajdziesz się na rynku wartościowych paczek papieru toaletowego i dużych puszek czarnych oliwek kilka razy w roku, prawdopodobnie nie warto. Nawet największe oferty nie mogą zrekompensować kosztów składki członkowskiej, jeśli nie masz stałego nawyku Costco.


Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele sposobów na skorzystanie z wielu korzyści dla członków hurtowni store i okazyjne ceny bez bycia faktycznym członkiem. Od wypełniania recept, wędzenia się w food court po kupowanie bardzo taniego alkoholu, oto wszystkie sposoby, w jakie możesz robić zakupy w Costco bez płacenia rocznej opłaty, i nie, nie jest to tylko piggybacking na innym członku, aby dostać się do drzwi (chociaż to zdecydowanie działa).Użyj Instacarta

koszt Obrazy Getty

Instacart może nie tylko ratować życie, gdy masz mało czasu, ale także pozwala kupować artykuły spożywcze i artykuły gospodarstwa domowego Costco (wybór około 2000 artykułów) bez członkostwa — ale jest pewien haczyk, i to dość duży . Według Costco stronie internetowej , „Osoby niebędące członkami mogą również robić zakupy bezpośrednio na Instacart.com, ale płacić wyższą cenę niż członkowie”. Oprócz tej wyższej niż cena członkowska, zauważysz również, że produkty kosztują nieco więcej ze względu na dodatkową usługę i opłatę za dostawę. Warto było?
Dla tych z nas, którzy potrzebują dużego, corocznego transportu spożywczego Costco, Instacart może być dobrym rozwiązaniem — ale jeśli zauważysz, że otrzymujesz regularne dostawy, prawdopodobnie lepiej będzie po prostu zapłacić składkę członkowską niż te zawyżone ceny.

(Kiedyś Google Express również oferował tę lukę członkowską, ale teraz usługa wymaga użytkowników, aby wprowadzić aktywne członkostwo Costco przy kasie).Użyj Costco Cash

karta gotówkowa costco Instagram

Co jest tak dobre jak członkostwo w Costco o wartości 60 USD rocznie? Gotówka Costco. Będziesz potrzebować chętnego wspólnika do tego, a ten wspólnik musi być członkiem Costco, ale jeśli znajdziesz kogoś, kto może ci pomóc i podżegać, możesz robić zakupy w magazynie w dowolnym momencie, bez konieczności członkostwa.

Zgadza się — flashuj a Koszt gotówki karta (karta podarunkowa firmy) przy drzwiach i jest to równoznaczne z posiadaniem karty członkowskiej. Wskoczysz od razu, a następnie możesz użyć karty podarunkowej, aby dokonać dowolnego zakupu w kasie po tych samych cenach, co wszyscy ci frajerzy płacący roczną opłatę. Możesz nawet użyć go do napełnienia samochodu tanim Costco Cost gaz .sobotnia noc na żywo facet fieri

Korzystanie z karty jest jednak najłatwiejsze — według firmy stronie internetowej musisz być członkiem, aby kupić lub doładować kartę Costco Cash, i tu właśnie pojawia się twój wspólnik. Ty masz gotówkę, oni kupują kartę, cieszysz się wszystkimi korzyściami członkostwa i trzymaj 60 dolarów w kieszeni. Wygraj, wygraj.

Jedz w food court?

kort gastronomiczny costco Instagram

Hot dog 1,50 USD? i napoje gazowane w sądzie gastronomicznym w Costco wydają się wystarczającym powodem, aby wydać pieniądze na roczną składkę członkowską, ale okazuje się, że możesz pożreć wszystkie psy, które chcesz, nawet jeśli nie jesteś członkiem.

Ścieżką najmniejszego oporu tutaj jest znalezienie food courtu znajdującego się na zewnątrz. Pamiętaj tylko, że chociaż nie potrzebujesz karty członkowskiej przy rejestrze, być może będziesz musiał zapłacić gotówką. Jeśli jedyną opcją jest strefa gastronomiczna w sklepie, Światło do gotowania potwierdza, że ​​wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć pracownikowi przy drzwiach, że jesteś tam, aby zjeść, a będziesz mógł wejść bez karty Costco. Nadal możesz potrzebować gotówki, chyba że Twój sklep ma kioski cyfrowe które akceptują karty kredytowe (lub nawet lepiej, chyba że Twój sklep ma rejestry w food court, które akceptują karty). A jeśli wszystko inne zawiedzie, flashuj to Koszt gotówki karta. Nawet jeśli ma zerowy bilans, zabierze Cię do drzwi i na drogę do pysznych posiłków.

Kup alkohol

alkohol koszto Instagram

Urządzasz przyjęcie i potrzebujesz żenujących ilości alkoholu? Jeśli zdarzy ci się relacja na żywo w Arizonie, Kalifornii, Connecticut, Delaware, Hawajach, Indianie, Massachusetts, Michigan, Minnesocie, Nowym Jorku, Teksasie lub Vermont, możesz skorzystać z okazyjnej piwnicy Costco ceny gorzałki i nawet nie musisz być członkiem. (Chociaż... SFGate zwraca uwagę, że jeśli kupisz wystarczającą ilość piwa, wina i napojów spirytusowych, cena członkostwa z łatwością się zwróci — tak konkurencyjne są ich ceny.)

Jak te 12 stanów miało tyle szczęścia? Według Los Angeles Times , pochodzi z „niebieskiego prawa po prohibicji, które miało na celu ograniczenie knajp”. Sklepy sprzedające alkohol „nie mogą prawnie wymagać członkostwa przy zakupach” i muszą udostępniać go ogółowi społeczeństwa. Po prostu powiedz pracownikowi przy drzwiach, po co tam jesteś, a otrzymasz wejście bez karty Costco.

Jeden Michigan rekompensator przetestowali ten atak polegający na kupowaniu alkoholu i poinformowali, że chociaż rzeczywiście byli w stanie wejść do sklepu i dokonać zakupu bez członkostwa, czuli się niemile widziani, a nawet doświadczyli przewrócenia oczami przez kierownika. Ale hej, przy tych cenach, trochę zawstydzenia członkostwa może być tego warte.

Wypełnij recepty

apteka costco Facebook

DO recepta jest tak dobra jak karta Costco, jeśli chodzi o przejście przez drzwi, bez względu na to, czy jest członkiem, czy nie, dzięki prawu federalnemu, które mówi, że sklepy członkowskie nie mogą uniemożliwić osobom niebędącym członkami dostępu do usług aptek. To dobra wiadomość, biorąc pod uwagę, że ceny leków na receptę w hurtowni są trudne do pobicia, zgodnie z badaniem przeprowadzonym w 2018 r. przez Raporty konsumenckie . Jeśli chodzi o apteki stacjonarne, ceny w Costco są niższe niż w drogeriach takich jak Walgreens, Rite Aid czy CVS/Target i nie są to tylko grosze, to setki dolarów. Raport wyszczególnia, że ​​cena gotówkowa (czyli bez ubezpieczenia) pięciu powszechnie przepisywanych leków generycznych wyniosłaby 105 USD w Costco w porównaniu z 752 do 928 USD we wspomnianych aptekach.

Pamiętaj jednak, że nie uprawnia to do kupowania produktów aptecznych dostępnych bez recepty, takich jak Advil i Claritin – będziesz w stanie zrealizować tylko receptę od aptekarza. (Jeśli nie masz karty Costco Cash, możesz udać się do miasta.)

Należy również zauważyć, że chociaż ceny leków Costco są generalnie niższe, członkowie cieszą się jeszcze niższe ceny niż osoby niebędące członkami w ramach Programu Recept dla Członków Costco. Jeszcze tylko jeden dodatek do członkostwa, który będziesz musiał ważyć dla swojego gospodarstwa domowego.

Uzyskaj usługi zdrowotne i wellness

szczepienia przeciw grypie Costcoco Facebook

Tak jak Costco nie może odmówić dostępu do apteki osobom niebędącym członkami w celu realizacji recepty, tak samo nie mogą odmówić im innych usług zdrowotnych i wellness. Podobnie jak w przypadku cen leków na receptę, ich ceny za te usługi są trudne do pobicia (a w niektórych przypadkach nawet bezpłatne).

Według Wiadomości CBS , osoby niebędące członkami mogą otrzymać bezpłatne badania przesiewowe w kierunku cukrzycy, osteoporozy i zdrowia serca, a także bezpłatne badania słuchu w miejscach, w których znajduje się centrum aparatów słuchowych. Jeśli chodzi o zastrzyki na grypę , członkowie i osoby niebędące członkami zapłacą tylko 19,99 USD w Apteka Costco , w porównaniu do 70 USD w Klinika minutowa CVS (bez ubezpieczenia, od 2019 r.). A na badanie wzroku osoby niebędące członkami mogą odwiedzić visit optyków zlokalizowane w sklepach, ponieważ działają samodzielnie. Zła wiadomość jest taka, że ​​ponieważ okulary i soczewki kontaktowe są sprzedawane przez Costco, nie można ich kupić bez członkostwa (lub karty Costco Cash).

Sklep internetowy

costco.com Facebook

W Internecie jest tak wiele korzyści zakupy : Nie musisz czesać włosów, nie musisz zakładać spodni, nie musisz wychodzić z ciepłej i przytulnej kanapy w niedzielne popołudnie. A w przypadku Costco.com nie trzeba być członkiem. Podobnie jak w przypadku większości hacków zakupowych Costco, jest pewien haczyk.

Możesz robić wszystko, co chcesz na stronie internetowej hurtowni i przejść do kasy bez numeru członkowskiego. Będziesz jednak podlegać pięcioprocentowej dopłacie za wszystkie przedmioty i — to duża kwota — nie wszystkie przedmioty są dostępne dla osób niebędących członkami. Jeśli natkniesz się na „przedmiot tylko dla członków”, nie masz szczęścia i często wydaje się, że najlepsze oferty na elektronikę, urządzenia i biżuterię to przedmioty tylko dla członków.

Ale spójrz na to w ten sposób… Jeśli przedmiot, na który jesteś na rynku, jest dostępny i nadal tańszy niż gdziekolwiek indziej, nawet z dopłatą, wygrywasz — i właśnie zaoszczędziłeś 60 USD składki członkowskiej.

Użyj starej przynęty i przełącz

członkostwo costco Obrazy Getty

Powszechnie wiadomo, że Costco zwróci Ci pieniądze za prawie wszystko — nawet martwą choinkę w styczniu. (Tak, to naprawdę stało się .) I okazuje się, że ich składka członkowska nie jest wyjątkiem. Według firmy stronie internetowej , „W przypadku niezadowolenia anulujemy i zwrócimy pełną opłatę członkowską w dowolnym momencie”.

ciasto na srebrne ryby long john

Czy to oznacza, że ​​możesz zapłacić składkę członkowską, robić zakupy do woli, a następnie zażądać zwrotu 60 dolarów? Najwyraźniej to robi . Ale biorąc to pod uwagę 91 procent członków w USA i Kanadzie odnawia swoje roczne członkostwo, nie wygląda na to, żeby zbyt wiele osób korzystało z tej szczególnej luki i oczywiście nigdy nie zgodzilibyśmy się na umyślne oszukanie sklepu ze składki członkowskiej. Ale jeśli jesteś prawnie niezadowolony z korzyści wynikających z członkostwa w Costco, zawsze jest to opcja.