George Lopez mówi nam wszystko o George Lopez Tacos - ekskluzywny wywiad

George Lopez Tacos Greg Cahill dla George'a Lopeza Tacos

George Lopez jest bez wątpienia wieloznacznikiem w lidze głównej: komik, aktor telewizyjny i filmowy, gospodarz talk-show, autor i restaurator. W swoim najnowszym przedsięwzięciu kulinarnym Lopez nawiązał współpracę z Nextbite — liderem w branży restauracji wirtualnych — dla George Lopez Tacos, taquerii tylko z dostawą do ulicznych tacos Lopeza. Unikalnym aspektem tacos Lopez jest to, że wszystko jest przygotowywane na świeżo w jednej z ponad 80 restauracji należących do sieci Nextbite, starannie pakowane i dostarczane na gorąco do Twoich drzwi przez Grubhub, DoorDash lub inne usługi aplikacji dostawczych.


Menu George Lopez Tacos oferuje trzy rodzaje białek: Carnitas wieprzowa , kurczak tinga i ulubiona wołowina ranchero verde Lopeza. Można je zamówić pojedynczo lub „rodzinnie” dla czterech lub ośmiu osób. Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia autentyczne meksykańskie taco uliczne zawiera pieczoną paprykę i cebulę, krem ​​z awokado, pieczone jalapenos i oczywiście tortille kukurydziano-masa. Niedawno rozmawialiśmy z Lopezem o jego inspiracji dla George'a Lopeza Tacos, nakazach i zakazach dotyczących robienia idealnego taco i oczywiście Harley Quinn.George Lopez inspirował się kuchnią swojej babci

George Lopez posyp solą na mięsie taco Greg Cahill dla George'a Lopeza Tacos

Jak dostałeś się do branży restauracyjnej?
Myślę, że z powodu stand-upu zawsze mówiłem o tym, jak gotowała moja babcia. Mówiłem o włożeniu tłuszczu z bekonu z powrotem do fasoli i domowej roboty tortilli, chile i salsie io całej sprawie związanej z pójściem do tego miejsca. Wciąż jeżdżę w to samo miejsce, do którego chodziłem, miejsce, które jest tam od 70 lat. Moja babcia nie była skomplikowaną kucharką, ale robiła całkiem pyszne rzeczy.

czy mięso Walmart jest bezpieczne do jedzenia?

Zjedliśmy wszystko, co zrobiła. I niewiele zostało. Ale ona gotuje dla mojego dziadka, a potem on wraca [do domu] pod koniec dnia i tam jest burrito. To wszystko, co próbowałem wnieść do koncepcji George'a Lopeza Tacosa.Jak opracowałeś menu dla George'a Lopeza Tacosa?

Wymagany jest pewien montaż, ale możesz zdecydować, jak gorące, jakie mięso, jakie przyprawy, jakie sosy i nie mieć ich już zmontowanych i dostarczonych. Myślę, że teraz też może być zdrowa. Żadna z tych rzeczy nie sprawi, że natychmiast zasniesz, tak jak to zrobiło jedzenie mojej babci. Ale kiedy wszyscy teraz… jako kultura, jako społeczeństwo, kładziemy większy nacisk na składniki jedzenia i jedzenie, które jest dobre i jest dobre od razu, nie ma… och, musisz tego spróbować . To jest lepsze.Musi być dobrze. I od razu musi być dobrze. Zawsze myślałem o tym, kiedy się umawiasz, jest pierwsze wrażenie, ale powiedziałem chłopakom, kiedy zaczęliśmy brać udział w jedzeniu, że dostaniesz jeden kęs. A jeśli nie jest dobry, prawdopodobnie nie wrócą.

George Lopez zdradza, jak to jest pracować z Nextbite

George Lopez Tacos Nextbite Rachel Adams

Czy wiesz, gdzie przygotowywane jest Twoje jedzenie? Masz 80-kilka lokalizacji.

Dzięki koncepcji kuchni duchów, takiej jak Nextbite, wchodzą tam i mają kuchnię duchów, która czasami jest własnością małej firmy. I to są ludzie, którzy to robią. Chodzi mi o to, że tak wspaniale jest w Nextbite i Grubhub i wszystkich rzeczach, które wspierają małe kuchnie i wspierają mały biznes. Myślę, że przez ostatni rok, a zwłaszcza tutaj w LA, widziałem kilka miejsc, które są zamknięte i łamie mi to serce.

Aby móc przywrócić wszystkich do rotacji, miejsca, w których robią tortille i wszystkie sosy, wszystkie carnitas, steki i kurczaki, to wielkie koło jedzenia zacznie się od nowa. Myślę, że ratowanie małych firm i bycie w partnerstwie z małym biznesem daje ludziom poczucie i smak autentyczności. Myślę, że nie było mniejszej kuchni niż ta, w której gotowała moja babcia. A jeśli tu była, to nigdy nie była szczęśliwa, ale myślę, że może być zadowolona z tego, jak się okazało.

Jak zrobić ulubione taco George'a Lopeza

George Lopez popisuje się spreadem taco Greg Cahill dla George'a Lopeza Tacos

Jaki jest sekret robienia idealnego taco?

Cóż, myślę, że temperatura, a jeśli dostaniesz ją, gdy jest gorąco, uzyskasz piękny zapach. A potem tortille będą ciepłe w dłoni, nie gorące, ale ciepłe. A potem zaczynasz to składać. A kiedy go posmakujesz, to wszystko jest połączone z sercem, jak sądzę.

Restauracja Los Pollos Hermanos

Moja babcia zmarła jakieś 11 lat temu. Nie ma dnia, żebym o niej nie myślał. Ale siedząc tu i rozmawiając z tobą o tym, widzę siebie w kuchni, siedzącego na krześle, czekającego, aż przyniesie mi po jednym taco. Nie zdawałem sobie sprawy, jak wyjątkowe były te chwile. Ale także wszyscy jesteśmy bardzo związani z jedzeniem i jedzeniem, które lubimy. Żaden z naszych rodziców nie robił złego jedzenia. Nie sądzę, żeby którykolwiek z naszych rodziców był złym kucharzem.

Co musi wypróbować George Lopez Tacos?

Lubię stek i uwielbiam kolendrę. Uwielbiam małą cebulę i sosy na wierzchu. Lubię podwójną tortillę. To znaczy, kiedy dorastasz biedny, nie masz opcji, ale kiedy byłem starszy, zacząłem zdawać sobie sprawę, że w Tijuanie w latach 80., kiedy zacząłeś widzieć, jak używają dwóch tortilli, łał. To wielka sprawa, kiedy jesteś przyzwyczajony do oglądania tylko jednego, a potem ktoś podaje ci jeden w ładnym małym papierze, i ma dwa, i ma po prostu idealną przyprawę i ilość mięsa, i to tylko jeden kęs i mam ty.

Dlaczego George Lopez Tacos różni się od innych miejsc tacoco

talerz George'a Lopeza Tacos Rachel Adams

Jaka jest różnica między George Lopez Tacos a innymi miejscami taco?

Cóż, to przetestowane przez George'a Lopeza, zatwierdzone przez George'a Lopeza. Myślę, że kiedy zacząłeś widzieć pojawiające się pilne troski i pomyślałeś, wow, pilna opieka. Dlaczego ktoś nie miałby iść do szpitala? A teraz pilne troski są wszędzie. Teraz Nextbite i małe firmy to miejsca, które mogą dostarczyć Ci rzeczy, których potrzebujesz w odpowiednim czasie, dzięki czemu nie ugrzęźniesz w wielkim miejscu.

Jesteś w małym miejscu, a ci kierowcy są tam i dostarczają ci to, jest gorąco i szybko. Myślę, że zaczniemy montować te rzeczy, jakiś montaż, żebyście wiedzieli, że ktoś nie zdecydował za was, jak chcecie taco. Możesz sam zdecydować.

Całe jedzenie jest świeżo przyrządzane, zapieczętowane, dostarczane do ciebie, a potem kładziesz je na stole i ludzie mogą zrobić taco według własnego uznania. Więc to w zasadzie zestaw?

To tak, jak gdy masz zestaw lub Mustanga, a potem kupują ci zestaw i nagle masz zwykłego Mustanga, ale teraz zestaw ma flarę z tyłu. Ma inny rodzaj pokrętła. Ma rzeczy, które wystrzeliwują z boków. Daliśmy ci taco, a teraz dajemy ci zestaw, który przyspieszy twoje umiejętności robienia taco i cieszenia się taco.

Sposób George'a Lopeza na zbudowanie taco

George Lopez Tacos, churros i napoje gazowane Rachel Adams

Jaki jest największy błąd, jaki popełniają ludzie, gdy zamawiają taco?

Największym błędem, jaki widziałem, jest to, że czasami jest dostarczany, a czasami, gdy się pojawia, jest trochę mokry, ponieważ niektóre składniki, takie jak pico de gallo . W Meksyku pico de gallo to cebula, pomidor i kolendra. Ale tam jest sucho. A tutaj czasami wkładają je do małych plastikowych pojemników, w których jest trochę płynu. Więc kiedy dodasz to do taco, płyn spłynie na dno taco, a następnie otrzymasz rozmoczone taco. Nikt nie chciałby kanapki, która jest trochę rozmoczona w środku. I nikt nie chce taco, które jest rozmoczone w środku.

Jak zrobić taco?

Prawidłowy sposób polega na tym, że wkładasz tam mięso i dodajesz trochę przyprawy, a następnie sos na wierzchu. Więc zanim skończysz, nigdy nie dojdzie do dna. Zawsze był na szczycie.

George Lopez Tacos ma specjalny deser. Opowiedz nam o tym.

[George Lopez Tacos] zawiera churro. Churro było prostym pączkiem i cynamonem. Kiedy idziesz do miejsc rozrywki lub idziesz do kin i zaczynasz oglądać churro, mówisz „och, w porządku”. Więc nie jesteśmy tylko w pączkach czy ciasteczkach. Teraz jesteśmy w churros.

Dla mnie jestem wielkim fanem sportu. A kiedy zacząłeś chodzić na stadiony, a oni zaczęli jeść churros, mówiłeś: „Ok, to jest coś, co teraz nie zniknie”. Oni to kochają. A potem dla dzieci i dla rodzin, zdecydowałem dawno temu, i nie miałem nikogo, kto by to zrobił, dopóki nie zaczęliśmy obstawiać żywności, wziąłeś churros i zrobiłeś z nich rozmiar kęsa, a nie długie churro.

wielki brytyjski pokaz pieczenia rahul

Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś nam powiedzieć o George Lopez Tacos?

Myślę, że po ciężkim roku i po tym, jak zaczynamy wracać do normalności, jedzenie będzie tym, co wprowadzi nas na właściwe tory.

Jak dotąd ulubiona rola aktorska George'a Lopeza

George Lopez z wentylatorem Alberto E. Rodriguez/Getty Images

Jaka jest twoja ulubiona rola do tej pory?

Robiąc stand-up i wiedząc, że komicy mogliby, gdyby mieli szczęście mieć swój własny program, widziałem grupę facetów, którzy oglądali programy telewizyjne, kiedy nigdy nie sądziłem, że dostanę swój. Byłem w Comedy Store w poniedziałek w latach 80-tych, kiedy Roseanne była tam, aw środę miała być na Johnnym Carsonie. Widziałem wcześniej Tima Allena 'Majsterkowanie w domu' zaczęło się. I był niesamowity. W „Remont domu” widziałeś, co ludzie widzieli w jego akcie. To samo z Drew Carey .

Więc nigdy bym nie pomyślała, że ​​miałabym coś, co byłoby wartością w moim życiu. Nie tylko po to, żeby dostać show, ale żeby utrzymać show. A pierwszy program miał swoją premierę w 2002 roku. Nie był wyłączony od 2002 roku. A wczoraj ogłosiliśmy, że moja córka Mayan, która miała 5 lat, kiedy zaczął się mój program [i] ma teraz 25 lat, sprzedaliśmy pomysł NBC o relacji ojciec-córka. To musiałoby być to.

zielona vs czerwona kapusta

Co było największym wyzwaniem w Twojej pracy?

Powiedziałbym, że największym wyzwaniem był talk show („Lopez Tonight”), ponieważ każdego dnia ktoś, kto mógłby tam wejść i powiedzieć, co można zrobić lepiej, gdy radzimy sobie świetnie, nie jest najlepszym środowiskiem pracy. Myślę, że bali się tego, jaki może być program. Pewnego dnia nie ogląda go tak wiele kobiet. Następnego dnia ogląda zbyt wiele kobiet. Wtedy nie oglądają się Latynosi. Podczas gdy próbowali dowiedzieć się, jaki ma być program, my już wiedzieliśmy, jaki jest program. A jeśli spojrzysz na te programy, często są na YouTube, wywiad z Princem. I po raz pierwszy zerwaliśmy wiele zespołów, aktorów i aktorek. Myślę, że nie tylko mieli największą publiczność w późnych godzinach nocnych, ale też najbardziej podekscytowani i było fajnie. Nigdy mnie nie zatrudnili i nie zostawili w spokoju, człowieku. Zatrudnili mnie i cię zmieniają.

Jak dostałeś miejsce gościa na animowany „Harley Quinn” seria?

Kiedy szedłem na przesłuchania, od czasu do czasu chodziłeś na lektora i wielu aktorów, którzy brali udział w przesłuchaniach, mówiło: „Nie wiem, dlaczego nie pracujesz więcej. Masz bardzo wyjątkowy głos. To zabawne, że wszystkie „Smerfy” zrobiłem dwa „Smerfy” i dwa „Rios” i trzy „Beverly Hills Chihuahua”, „Marmaduke” i „Ucieczka z planety Ziemi”. Wszystko zaczęło się od tego, że ktoś powiedział: „W tym filmie jest mała rola tego małego psa. Są tylko cztery linijki. A oni mówią: „Wszystkie dobre części są zajęte”.

Więc są cztery linie tego psa. Nie było w tym pieniędzy. I dzwonią do mnie i mówią: „Więc co chcesz zrobić z tą małą częścią? Czy chcesz to zrobić?' A ja na to: „Tak, zrobię to”. Były to cztery linijki. Byłem w domu o 12:45 io 1:05 śpiewałem do Drew Barrymore. A reszta to animowana i lektorowana historia.

Czy znów będziesz w „Harley Quinn”?

Mam nadzieję. Mam taką nadzieję. Samo przebywanie w pobliżu i świadomość, że nakręciłem te wszystkie filmy — to było to, że było fajnie. Dobry występ.

Od churro po la chingona, sprawdź George Lopez Tacos pełne menu i informacje dotyczące zamawiania.