Żywność bezglutenowa, którą powinieneś kupować w Aldi

trzy opcje bezglutenowe Aldi liveGFree Facebook

Znalezienie pysznego jedzenia na bezglutenowe dieta była kiedyś żmudnym zadaniem. Ale wejdź w dzisiejszych czasach do dowolnego sklepu spożywczego, a prawdopodobnie znajdziesz całe alejki poświęcone życiu bezglutenowemu (przez Bardzo dobre zdrowie ).


Według Global News Wire , rynek produktów bezglutenowych był kategorią o wartości 22 miliardów dolarów w 2019 roku i prawdopodobnie wzrośnie do 36 miliardów dolarów do 2026 roku. Wiadomości biznesowe z branży spożywczej Dodaje, że przemysł żywności bezglutenowej ma rosnąć o 12 procent rocznie, a wraz z tym wzrostem przychodzi wieczne poszukiwanie alternatyw, które nie tylko unikają glutenu, ale także oferują dodatkowe składniki odżywcze.Co wywołuje ten popyt na życie bez pszenicy? Dieta bezglutenowa jest niezbędny w leczeniu celiakii i innych schorzeń związanych z glutenem, ale Klinika Mayo wyjaśnia, że ​​osoby bez tych schorzeń również twierdzą, że doświadczają korzyści, w tym lepszego ogólnego „zdrowia, utraty wagi i zwiększonej energii”. W rzeczywistości, Forbes zwraca uwagę, że 72 procent z 3,1 miliona osób w Stanach Zjednoczonych, które przestrzegały diety bezglutenowej w 2017 roku, należało do kategorii PWAG, czyli „osoby bez celiakii unikające glutenu”.
Przy tych oszałamiających liczbach to żadna niespodzianka Aldi , która szczyci się dostarczaniem wysokiej jakości artykułów spożywczych, niskimi cenami i bezproblemowymi zakupami (za pośrednictwem Strona internetowa Aldi ), odnotował i jest pierwszym sklepem spożywczym oferującym opcje bezglutenowe marek własnych o nazwie liveGfree (przez Życie bezglutenowe ).

Wybierać to, co najlepsze w morzu produktów bezglutenowych

Różnorodność bezglutenowych przekąsek Aldi liveGFree Facebook

Aldi oferuje szeroką gamę opcji liveGfree, od pieczywa i wrapów po przekąski, mieszanki do pieczenia, zestawy posiłków i mrożonki. Na szczęście ta przytłaczająca lista została zawężona przez kilku doświadczonych testerów.Jedzenie 52 poleca różnorodne przekąski i dania liveGfree, w tym wieloziarniste krakersy ze słodko-orzechowym czarnym sezamem, uzależniające słodkie chipsy z brązowego ryżu chili, lekkie i zwiewne twisty z precla, wrapy na kanapki (zwłaszcza w wersji o smaku szpinakowym), maślana żółta mieszanka do pieczenia, brązowy ryż i makaron z komosy ryżowej (jeśli nie są rozgotowane), Gorące nadziewane kanapki w stylu kieszonkowym, kremowy makaron i ser, zwykły i pepperoni mrożone pizze i miękkie ciasteczka snickerdoodle. Kuchnia zgadza się z tą szlachetną listą i dodaje, że batoniki do żucia pieczone w karmelu smakują jak szarlotka, a granola jabłkowo-migdałowa z miodem doskonale komponuje się z greckim jogurtem.

Melisa firman ma ochotę na lasagne z serem liveGfree (zwłaszcza jeśli dodasz więcej sera przed podaniem), a także naleśniki z maślanki, spaghetti z brązowego ryżu i podwójne czekoladowe ciasteczka brownie. Pieczenie bezglutenowe proponuje lekkie i puszyste pączki – zarówno glazurowane, jak i z polewą czekoladową – pikantne empanady z kurczaka i wołowiny oraz serowe ravioli (ze szpinakiem i bez).Jeśli jesteś na rynku mieszanek do pieczenia, W pogoni za energią poleca liveGfree Pizza crust (aby uzyskać ładną grubą skórkę) i zwykłą mieszankę do pieczenia dla delikatnych herbatników, puszystych naleśników i bezglutenowych gofrów.