Gofrownice mają pikantny moment w mediach społecznościowych

 Gofrownica H_Ko/Shutterstock Cynthia Anaya


Przy wszystkich dostępnych obecnie urządzeniach kuchennych dość łatwo jest wykazać się kreatywnością w kuchni. The gofrownica jest doskonałym przykładem. Ten klasyczny hotelowy bufet śniadaniowy był obecny w kuchniach od połowy XIX wieku, ale od tego czasu sporo ewoluował. Zmieniły się nie tylko opcje projektowania i kształtu, ale także to, co ludzie w nich umieszczają, stało się znacznie bardziej pomysłowe.czy możesz jeść surowe nasiona sezamu?

Spójrz na dzisiejsze media społecznościowe, a zdasz sobie sprawę, że jest ich o wiele więcej potrawy, które można przyrządzić w gofrownicy oprócz klasycznego wafla z orzechami pekan — pomyśl o pikantnych przepisach, od kanapek po pizzę, a nawet hamburgery. Jeśli się nad tym zastanowić, to śledzi: Gofrownica jest podobna do prasy do kanapek, ponieważ ma dwie metalowe płyty, które podgrzewają i chrupiące z obu stron potrawy. Mając to na uwadze, ludzie odwiedzają TikTok, aby podzielić się niektórymi pikantnymi kreacjami, które okazały się zachwycające w gofrownicy.
Możesz zrobić kanapki z keto i nie tylko w gofrownicy

 gofrownica kukurydziana TIK Tok

Jedzenie keto? Zrób „kaszkę”. Użytkownik TikTok, Melissa Vest udostępnił film ich mini gofrów z serem, składających się z dwóch plasterków sera Provolone, które zastępują chleb w kanapce z salami i indykiem. Ser chrupał w gofrownicy, zamieniając się w smaczny pojazd na trochę serka śmietankowego i wszystkie przyprawy do bajgli. Kolejnym tandetnym wyborem, który okazał się popularny na TikTok, jest quesadilla z gofrownicą , co daje idealnie złotą tortillę bez kłopotów z obracaniem jej na patelni.

data ważności lodów

Niektóre z ulubione potrawy z gofrownicy Pioneer Woman obejmują logiczne typy, takie jak pizza i omlety (lub gofry), ale pikantne możliwości gofrownicy mogą być znacznie bardziej pomysłowe. The Konto Waffle Boyz TikTok słynie z pikantnych czarów waflowych, takich jak kukurydziane dogi z gofrownicy, zielone jajka i szynka, a nawet chrupiący ryż z pomarańczowym kurczakiem. Wzór siatki gofrownicy może wyrównać chrupkość wszystkiego, od hamburgerów po placki ziemniaczane. Zgodnie z praktyczną zasadą, prawie wszystko, co można zrobić w prasie do panini, można zrobić w gofrownicy.