Dobre wieści dla fanów Butterfly Shrimp Box Box Popeyes

Znak Popeyesa Joe Raedle/Getty Images

Papież jest popularnym sprzedawcą fast foodów, któremu na przestrzeni lat udało się przyciągnąć rzesze fanów dzięki swoim ofertom pysznego jedzenia. Jak podkreślono przez Pieniądze Inc. , restauracja oferuje mnóstwo produktów, m.in. smażony kurczak, jambalaya, czerwona fasola i ryż. Jedna z najlepszych rzeczy w marce? Oferuje pikantne fast foody w super przystępnych cenach. Ponadto Popeyes nie boi się być innowacyjny i eksperymentować ze swoimi pozycjami menu, takimi jak przetargi na gofry z kurczaka i kurczak w puszce piwa (poprzez Reader's Digest ). Ponadto restauracji udało się wytyczyć drogę dla innych w branży.


Jedną z propozycji, która odniosła sukces dla Popeyes, jest pudełko z krewetkami Butterfly. Jak na Magazyn QSR , to danie to klasyczny faworyt, który od wielu lat cieszy się popularnością wśród fanów. Pudełko Butterfly Shrimp Tackle Box zawiera pyszne produkty, takie jak herbatniki, pyszne smażone krewetki i nie tylko. Popeyes wielokrotnie przywracał kultowy przedmiot w ciągu ostatnich kilku lat, ku uciesze koneserów Popeyes.Papież często dodaje również poprawki do produktu. Na przykład w 2011 roku marka wypuściła specjalne pudełko Firecracker Butterfly Shrimp Tackle Box z okazji obchodów 4 lipca (poprzez Jedzenie Bestia ). Pudełko zawierało pikantne krewetki w specjalnym sosie Cajun frytki i herbatnik maślankowy.
Popeyes ponownie wprowadza na rynek pudełko z krewetkami Butterfly

Papież Instagram

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość, jeśli jesteś fanem Popeyes i lubisz Butterfly Shrimp Tackle Box. Według kawałka autorstwa Bum do żucia , pudełko jest ponownie do zgarnięcia dla klientów Popeyes. Cena wynosi 5 USD i zawiera pyszne połączenie: cztery krewetki motylkowe, dwie polędwiczki z kurczaka, przystawkę, sos do maczania i herbatniki. Inną opcją, którą możesz zamiast tego wybrać, jest Shrimp Box i zawiera osiem krewetek motylkowych, do ciastka , sos do maczania i opcja boczna.

Ceny mogą ulec zmianie w zależności od lokalizacji Popeyes, w której jesz. Ale możesz być pewien, że po stresującym dniu będziesz cieszyć się tym pysznym posiłkiem. Jest to szczególnie dobra opcja na posiłek, jeśli jesteś kimś, kto lubi różnorodność i nie ma dość fast foodów.Jeden rekompensator ważyli się i stwierdzili, że podoba im się Butterfly Shrimp Surf & Turf Tackle Box. „Surf and turf box może być tego wart”, wyjaśniali. „Myślę, że [to] ogólnie lepszy posiłek niż tylko pudełko z krewetkami”. Nie możesz już tego wypróbować?
Kategorie Fakty jak Bez Kategorii