Gordon Ramsay ponownie pojawi się w gorących pod jednym warunkiem

Gordon Ramsay Rob Kim/Getty Images

Sławny szef kuchni Gordon Ramsay zachwycił swoich fanów, występując w niezwykle popularnym programie YouTube, Gorące , powrót w styczniu 2019 . Program, którego gospodarzem jest osobowość YouTube, Sean Evans, często wita gości celebrytów, którzy chętnie odpowiadają na ciekawe pytania, próbując pikantnych skrzydełek. Na początku każdego odcinka entuzjastyczny i energiczny Evans mówi: „To serial z gorącymi pytaniami i jeszcze gorętszymi skrzydłami” (poprzez Pogranicze .)


grillowany ser roy choi

Ramsay w końcu pojawił się w programie po tym, jak jego dzieci, które były głównymi fanami kanału, błagały go, by poszedł na antenę. Szef kuchni odpowiadał na pytania dotyczące niektórych rzeczy, które mają na niego wpływ i inspirację, dzieląc się wskazówkami, jak prawidłowo przygotować jajecznicę i jak walczyć ostre jedzenie to sprawia, że ​​twoje oczy łzawią. Jego pojawienie się w serialu było co najmniej wielkim sukcesem, a wideo zebrał ponad 76 milionów wyświetleń. Fani byli bardzo zabawni i kochany obserwowanie, jak Ramsay wymyśla dowcipne powroty, jednocześnie próbując dodatkowych gorących skrzydeł.Ramsay niedawno ogłosił Instagram żeby mógł wrócić do serialu. Łał. Jest jednak jeden warunek. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły.
Powrót Ramsaya do Hot Ones to dobry cel

Gordon Ramsay na Hot Ones youtube

Oto sens: 8 grudnia Gordon Ramsay łączy siły z fundacją Make-A-Wish, aby zaprezentować transmisję na żywo. Wydarzenie nosi tytuł „Cooking Up Wishes” i jest zbiórką pieniędzy, która zostanie zorganizowana przez Ramsaya na jego Kanał Youtube . Zespół ma nadzieję zebrać 100 000 $ na Make-A-Wish. Według komunikatu prasowego Make-A-Wish, pandemia poważnie wpłynęła na fundację i Ramsay stara się pomóc. Jest wieloletnim zwolennikiem i związany z fundacją od ponad 12 lat.

jak powstaje kawa rozpuszczalna?

Umowa Ramsaya jest prosta: jeśli fani pomogą mu zebrać 50 000 dolarów do 8 grudnia, po raz drugi pojawi się na Najpierw ucztujemy Gorące . Evans i Ramsay będą następnie zabawiać swoich widzów, walcząc w wyzwaniu na żywo, pełnym pikantnych skrzydeł. Nie zabraknie również kilku gości specjalnych, którzy pojawią się na pokazie i porozmawiają z darczyńcami. Jeśli chcesz przekazać darowiznę, możesz udać się do to strona. W końcu, kto może odmówić oglądania Ramsaya, który ponownie stawia czoła wyjątkowo pikantnym skrzydełkom z kurczaka? Uwielbiasz to oglądać!