Ruby Tandoh z Great British Baking Show ogłosiło właśnie dwie nowe książki

Ruby Tandoh uśmieszek Dave J. Hogan/Getty Images

Pozbądź się hejterów, Ruby Tandoh powraca, ogłaszając nie jedną, ale DWA nowe kontrakty na książki. Tandoh był ulubionym młodzieńczym słabszym psem Wielki brytyjski pokaz pieczenia w sezonie 2013, wykorzystując swoją wytrwałość, energię i niezwykłe kombinacje smakowe, aby dostać się do finałowej trójki (poprzez Szczęśliwy smakosz ). Znana w Internecie jako „The Happy Foodie” uśmiechnęła się do naszych kuchni, prezentując przystępny styl gotowania i intrygujące smaki, takie jak sernik z jeżynową ricottą . Już opublikowany autor, Tandoh wydany Miękisz i Smak przez wydawcę Chatto & Windus i Zjadać! Jedzenie, apetyt i jedzenie tego, na co masz ochotę z Serpent's Tail w 2018 roku (przez Księgarz ). W czerwcu 2020 r. prawa do nowej książki, Gotuj jak jesteś: przepisy na prawdziwe życie, głodni kucharze i bałagan w kuchni , zostały uzyskane przez Agencję Stuarta Coopera, a publikacja spodziewana jest jesienią 2021 roku.


przepis na pieczoną kaczkę Gordon Ramsay

Podczas gdy fani za oceanem mogli cieszyć się tymi książkami, amerykańscy widzowie w większości musieli oglądać z daleka – aż do teraz. Agentka literacka Hannah A. Brattesani ogłosiła, że ​​brytyjska autorka zawarła umowę z amerykańskimi wydawcami w obu przypadkach Zjadać! i Gotuj jak jesteś You (przez Świergot ). Brattesani mówi: „Nikt, NIKT nie pisze o jedzeniu z większą ilością ciepła i zawrotnej radości niż @rubytandoh. Jestem niesamowicie podekscytowany, mogąc powiedzieć, że znalazła swój amerykański dom z @AAKnopf i jeśli Ruby nie przekona cię o zaletach słodu w proszku na ostatniej stronie, zjem swoją wagę w eklerach (chętnie).'Zjadać! z Ruby Tandoh

Książki kucharskie na półce

Tandoh podzielił się ogłoszeniem Brattesaniego, mówiąc: „Uważaj na suki” przed dodaniem „(poważnie, chociaż jest to ekscytujące i [nie mogę się] doczekać, aby zrobić wiele znaczących, ale mam nadzieję, że nie do końca kariery , międzykulturowe faux pas. [Mam nadzieję, że wszyscy jesteście gotowi, aby dowiedzieć się o herbatach z wiórkami)” (przez Świergot ). Zjadać! opisuje się jako zbiór esejów inspirowanych różnymi kucharzami, w tym źródłami klasycznymi i współczesnymi. Są dorośli i młodzi, z pomysłami zaczerpniętymi z Julia Dziecko i Bardzo głodna gąsienica .
Gotuj jak jesteś You czeka teraz na udostępnienie zarówno brytyjskiej, jak i amerykańskiej publiczności. Tandoh entuzjastycznie opisał, jak ważny był ten rozwój (poprzez Księgarz ): „Kiedy pojawiła się okazja do pracy nad prawdziwie inkluzywną, antyaspiracyjną książką kucharską z wydawcą, którego kocham, wiedziałem, że nadszedł czas, aby porzucić cynizm. Mam taką pasję, że gotowanie powinno być dostępne dla wszystkich, bez względu na to, kim są, ile mają budżetu czy jak wyrafinowana jest ich kuchnia”.

Ta inkluzywność najwyraźniej rozciąga się nie tylko na to, co jest gotowane, ale także na zakres omawianego jedzenia. Jak ujął to Tandoh: Gotuj jak jesteś You opowiada o prawdziwych historiach kuchennych i niezliczonych sposobach, w jakie jedzenie jest uwikłane w kulturę, politykę, miłość, kapitał i tożsamość”. Po ogłoszeniu nie podano ostatecznej daty publikacji, ale fani mogą przynajmniej mieć nadzieję, że Gotuj, jak jesteś przybędzie jesienią w pobliżu swojego brytyjskiego odpowiednika.