Grupa Ferrero właśnie przejęła Halo Top i Blue Bunny

 Lody Halo Top Leena Robinson/Shutterstock Justina Huddleston


Zmiana może być przerażająca. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o nasze ulubione potrawy. Nostalgia jest ogromnym czynnikiem wpływającym na to, jak wiele osób myśli o swoich najbardziej ukochanych produktach zapewniających komfort. Kiedy następuje zmiana, ludzie mogą mieć trudności z radzeniem sobie z nią. Niektórzy ludzie wciąż czują się tym zrozpaczeni Ciasta McDonald's smakują inaczej niż kiedyś (sieć przestała smażyć ciasta w głębokim tłuszczu w 1992 r.), a kiedy produkty takie jak chipsy czekoladowe Nestle potajemnie zmienili składniki , możesz się założyć, że ludzie zauważyli — i przerazili się (przez Reddit ).Cóż, niechętni zmianom miłośnicy lodów lepiej trzymają się swoich kapeluszy, ponieważ duża zmiana w świecie biznesu oznacza, że ​​kilka ukochanych marek mrożonych smakołyków, w tym Cześć Top , Blue Bunny, Blue Ribbon Classics i Bomb Pop wkrótce przejmą nowego właściciela. W komunikat prasowy , Grupa Ferrero ogłosiła, że ​​przejmie Wells Enterprises, firmę, która obecnie jest właścicielem marek mrożonych smakołyków. Ale jedną rzeczą, o której ludzie powinni pamiętać, jest to, że chociaż zmiana może być przerażająca, może być również smaczna. W takim przypadku fuzja Grupy Ferrero i Wells może doprowadzić do kilku smakowitych odkryć.
Kiedy cukierki spotkały się z lodami

 Cukierki Ferrero Rocher Ali Alawartani/Shutterstock

Jeśli Grupa Ferrero nazwa brzmi znajomo, to nie bez powodu. Wydaje się, że pod parasolem Grupy Ferrero działa więcej marek cukierków niż czekoladek zawiniętych w złotą folię w świątecznym opakowaniu wielkości prezentu. Ferrero Rocher cukierki. Firma z siedzibą w Luksemburgu jest właścicielem marek Nerdy , Trolli, Sweet-tarts i Black Forest w USA. Są też właścicielami Nutelli, Kinder, Tic Tac i wspomnianego wcześniej Ferrero Rocher, a także kilku innych znanych marek cukierków (pomyśl Butterfinger i Keebler).W komunikat prasowy , Giovanni Ferrero, prezes wykonawczy Grupy Ferrero, powiedział, że fuzja „połączyła ekspertów od lodów i mistrzów cukiernictwa”. Oczekuje się, że transakcja zostanie sfinalizowana w przyszłym roku, więc może minąć trochę czasu, zanim zobaczysz jakiekolwiek zmiany, jeśli takie wystąpią.

Ale to dało nam do myślenia: czy dzięki tej umowie biznesowej możemy wkrótce zobaczyć dosłowne połączenie słodyczy i lodów? Wyobraź sobie, że Blue Bunny miał lody o smaku Nutelli lub gdyby Bomb Pops były wypełnione frajerami. Brzmi całkiem smacznie, prawda? Fuzja daje również markom Wells Enterprises wsparcie potrzebne do ulepszenia ich istniejących produktów, zgodnie z Nurkowanie z jedzeniem , który wskazał, że takie rzeczy miały miejsce w przeszłości w przypadku innych przejęć Grupy Ferrero.Tylko czas pokaże, co przyniesie przyszłość dla Grupy Ferrero i Wells Enterprises, ale firmy zapewniają fanów, że przed nimi „wiele ekscytujących możliwości”.