Guy Fieri zabawnie sparodiował najbardziej kontrowersyjny film 2022 roku

 Facet Fieri uśmiechnięty lew radin/Shutterstock Ashley Steinberg


Jeśli w pewnym momencie nie byłeś po kolana w dramacie „Nie martw się kochanie”, teraz będziesz. Film, który już był dość aferą ze względu na obsadę, wywołał ostatnio szum medialny z powodu rzekomego dramatu na planie, a następnie podczas trasy prasowej.cholesterol w białkach jaj

Vox wykonał świetną robotę wyjaśniając wiele elementów układanki. Na początek pojawiła się plotka, że Harry Styles Olivia Wilde miała romans na planie, zanim Wilde i jej chłopak Jason Sudeikis zerwali. Doprowadziło to do tego, że Sudeikis obsługujący gazety opiekuńcze Wilde'a zatrzymała się w trakcie trasy koncertowej, gdy była na scenie.
I nawet jej pokaz gotowania prawdopodobnie nie mógł uspokoić Florence Pugh, innej gwiazdy filmu, która rzekomo nie dogadywała się z nowym reżyserem i miała problem z tym, że film stał się kanałem scen seksu. To było po tym, jak Shia Labeouf, który pierwotnie miał wyreżyserować film, został podobno bezceremonialnie zwolniony. Pugh była wylewna w stosunku do każdej prasy, ale sprawiła, że ​​jej myśli o tym i związku Wilde'a i Stylesa stały się bardzo publiczne.

I to nawet nie rysuje powierzchni Spit-Gate, w której plotka, której towarzyszył teledysk, zawirowała, powodując, że fani spekulowali, że Styles splunął na Chrisa Pine'a podczas jednego ze swoich przystanków w trasie. Biorąc pod uwagę gorący bałagan w prasie, trudno wyobrazić sobie parodię samego filmu, a jednak Guy Fieri po prostu nie mógł się powstrzymać.czy skrzydełka z kurczaka smażone na powietrzu są zdrowe?

„Don't Worry Diner” Fieri wygrywa w internecie

 'Przywdziewać't Worry Diner" parody poster Instagram

Guy Fieri jest znany ze swojego uroku, humoru i zabawnych programów kulinarnych, takich jak szalenie popularne „Diners, Drive-in and Dives” oraz „Gry spożywcze dla facetów ”. Jego humor i doświadczenie przed kamerą są widoczne w każdym odcinku, więc ma sens, że lubi się zabawić także poza filmowaniem. I chociaż dramat „Nie martw się, kochanie” trwa zabawne, tych, którzy śledzą Fieri, jeszcze bardziej bawi jego parodia jego plakatu na Instagram .Osoby zaznajomione z prezentacją prasową filmu przypomnią sobie moment, w którym cytowany jest Harry Styles, mówiąc: „Wiesz, moją ulubioną rzeczą w filmie jest to, że czuje się jak w filmie. do filmu teatralnego” (via Sęp ). A podpis Fieriego doskonale naśladuje notatkę Stylesa, stosując ją zamiast gości, pisząc: „Moją ulubioną częścią kolacji jest to, że czuję się jak w restauracji.

laska fil a europie

Fieri wyśmiewał także plakat do „filmu” zatytułowanego „Don't Worry Diner”, w którym pozuje do kultowego czerwonego kabrioletu „Diners, Drive-in and Dives” ze swoim znanym hasłem „Witamy w smakołyku” jako slogan. Fani nie mogli złapać oddechu od tak silnego śmiechu, a wielu chwaliło podpis szefa kuchni i „cień Harry'ego Stylesa”, a inni nazywali to „najlepszym postem, jaki kiedykolwiek udostępniłeś”.