Hack na Święto Dziękczynienia Marcus Samuelsson przysięga By

 Marcus Samuelsson w okularach z lekkim uśmieszkiem Theo Wargo/Getty Adrianna MacPherson


Jeśli chodzi o jedzenie na obiad z okazji Święta Dziękczynienia, chodzi o obfitość i dekadencję. To wtedy kucharze z dowolnej rodziny popisują się swoimi umiejętnościami w kuchni, przygotowując niekończące się dodatki, aby towarzyszyć gwieździe programu, którą w większości przypadków jest idealnie złocisto-brązowy pieczony indyk.Dla niektórych przystawki są najlepszą częścią posiłku. A jedzenie, które często trafia na stół Dziękczynienia, to słodki ziemniak. Coś w żywym pomarańczowym wnętrzu warzyw jest typowo jesienne i dodaje koloru każdemu kremowi z okazji Święta Dziękczynienia.
Słodkie ziemniaki są nieskończenie wszechstronne — możesz je ugniatać, gotować na parze, upiec lub usmażyć. Jednak na Święto Dziękczynienia jednym z najczęstszych stylów przygotowania jest łączenie ich w zapiekanka ze słodkich ziemniaków , gdzie ziemniaki są tłuczone, doprawiane brązowym cukrem i cynamonem, a posypane piankami, orzechami pekan lub czymkolwiek, co preferuje twoja rodzina. pełen werwy nawet oznaczono zapiekankę ze słodkich ziemniaków jako najpopularniejszą przystawkę na Święto Dziękczynienia na Florydzie i Tennessee.

Ale jeśli nigdy nie byłeś fanem zapiekanki ze słodkich ziemniaków lub po prostu chcesz zmienić swoją stronę ze słodkimi ziemniakami na tegoroczne uroczystości, możesz zapoznać się z poradą szefa kuchni Marcus Samuelsson z udziałem faworyta Święta Dziękczynienia.Zamień słodkie na pikantne

 pokrojony surowy słodki ziemniak Anny ta/Shutterstock

Dziś poprosił kilku znanych szefów kuchni o ich najlepsze sztuczki kulinarne na Święto Dziękczynienia, a Marcus Samuelsson miał prostą sugestię do rozważenia dla miłośników słodkich ziemniaków. Jeśli uważasz, że standardowa zapiekanka ze słodkich ziemniaków jest trochę za słodka, zamiast tego wybierz danie w kierunku pikantnym – sugeruje.Samuelsson zaleca używanie pikantnych przypraw, takich jak czosnek i chili w proszku, zamiast standardowego brązowego cukru i cynamonu, co daje zupełnie inne podejście do zapiekanki ze słodkich ziemniaków. To tylko dwie konkretne przyprawy, które zasugerował, ale istnieje ogromna różnorodność, której możesz użyć – pobaw się kombinacją, która najbardziej satysfakcjonująca Twoje kubki smakowe. Słodkie ziemniaki są z natury nieco słodsze, więc dodanie czegoś z odrobiną ciepła, takiego jak chili w proszku, może być idealną równowagą.

Ponieważ większość słodyczy pochodzi z zmieszanego cukru, a także z wszelkich słodkich dodatków, takich jak pianka marshmallow, nadal możesz upiec słodkie ziemniaki w stylu zapiekanki i w razie potrzeby użyć orzechów, aby uzyskać odrobinę tekstury.
Kategorie Inspiracja jak Fakty