Halloween Baking Championship wreszcie ukoronowane zwycięzcą sezonu 8

 Halloweenowe babeczki fałszywe/Shutterstock Amberly Mckee


Każdego października od 2015 r. ” Halloweenowe Mistrzostwa w Pieczeniu ' postanawia znaleźć najbardziej upiornego cukiernika sezonu. W każdej rundzie zawodnicy tworzą najwyższej klasy Halloweenowe smakołyki aby nie spotkali się z eliminacją przez sędziów. Kto rządzi pod koniec miesiąca, otrzymuje 25 000 dolarów i zwykłą dumę z bycia najlepszym.Według Telewizja następnego sezonu , w tegorocznym konkursie wzięło udział 10 piekarzy, a sędziowali ich Stephanie Boswell, Carla Hall i Zac Young. Tematem sezonu były slashery z lat 80., takie jak „Koszmar z ulicy Wiązów” i „Piątek trzynastego”. W tegorocznym programie asystował aktor „Ghost Adventures” Zak Bagans. W tym sezonie zawodnicy zostali poproszeni o upieczenie wielu upiornych słodyczy, w tym „przerażających” babeczek i ciasteczek, „zabójczych ciast zbożowych” i „przerażających ciast z linii błędu”.
Pod koniec sezonu jedna szczęśliwa szefowa kuchni została koronowana na mistrza po tym, jak jej dzieło zostało reklamowane jako „jedna z najlepszych ofert w historii programu Food Network” (za Jedzenie ).

Codzienna praca zwycięzcy zapewniła im sukces

 Ciasto na Halloween aleksanderon/ShutterstockKiedy finał „Halloween Baking Championship” sezon 8 wyemitowano, tylko czterech piekarzy zostało stojących (per Jedzenie ). Pierwszym wyzwaniem wieczoru było stworzenie deski serów na słono-słodko, która miała wyeliminować jednego z zawodników. Zamiast tego, według Food Network's Świergot konto, każdy z piekarzy odszedł od wyzwania, ponieważ ich kreacje były równie imponujące.

W rundzie finałowej zawodnicy zostali poproszeni o wykonanie czarnego tortu weselnego. W tym miejscu zabłysnął Blayre Wright, wygrywając w ten sposób konkurs, łącząc niesamowity smak z estetyką nie z tego świata. Warto wspomnieć, że każda kreacja była imponująca; po tym, jak Food Network opublikował zdjęcie ciastek na Świergot głosy nadchodziły ze wszystkich stron.Za Lancaster online , Wright jest właścicielem „Flouretta Sweet”, firmy zajmującej się tortami weselnymi w Manheim w Pensylwanii. „Wygranie tego oznaczałoby dla mnie wszystko” – powiedział Wright podczas pokazu. „Moi klienci w domu postrzegają mnie jako cukiernika, ale wiem, że jestem kimś więcej.

W końcu jej umiejętności robienia ciastek opłaciły się, ponieważ odeszła o 25 000 dolarów bogatsza i na pewno sprawiła, że ​​jej klienci i rodzina byli tak dumni, jak sobie tego życzyła.