Halloweenowy ser terroryzuje kupujących Aldi w tym upiornym sezonie

 Deska do wędlin na Halloween Fattyplace/Shutterstock Aimee Lamoureux


Jeśli chodzi o smaczne, wyjątkowe i niedrogie sery, wielu fanów przysięga na wybór serów w lokalnym Aldi. Podczas gdy alejka z serami jest dość zróżnicowana i dobrze zaopatrzona przez cały rok, sklep spożywczy nigdy nie przegapi okazji, aby przynieść świąteczne smakołyki w okresie świątecznym. Z Świąteczny asortyment koziego sera Aldi o smaku piernikowym, ajerkoniakiem i nadzieniem żurawinowym (przez Małe fasolki ), do sera cheddar w kształcie bałwana i słynnego Ser Gouda w kształcie choinki (przez Wieśniak! ), fani Aldi co roku gromadzą się w sklepie, aby stworzyć idealną świąteczną deskę do wędlin. A ten rok nie jest wyjątkiem.Aldi już rozpoczyna sezon świąteczny, powracając ulubiony przez fanów Transylvanian Cave Cheese Emporium Selection, w sam raz na upiorny sezon. Ten jedyny w swoim rodzaju ser dojrzewa w rumuńskiej grocie solnej, nadając mu nawiedzony klimat, który sam Dracula z pewnością aprobuje. Ten ulubieniec Halloween ma wrócić do sklepów Aldi 5 października, za szacunkową cenę 4,29 USD, według Nawa wstydu . Sądząc po reakcjach fanów, wielu kupujących jest tym podekscytowanych.
Fani Aldi zachwycali się serem w Internecie

 Kropka's Emporium Selection Transylvanian Cave Cheese Reddit

Unikalny Transylwanski Ser Jaskiniowy to twardy ser wytwarzany z mleka krowiego i zapewniający czysty, lekki smak podobny do Asagio lub Parmezanu, zgodnie z Kurier i prasa . Jest dostępny zarówno w wersji klasycznej, jak i w wersji nasączonej czerwonym winem, która nadaje serowi bogaty smak i głęboki czerwony kolor, który z pewnością pasuje do domu na upiornej desce do serów na Halloween, za Kropka .Z biegiem lat ten przerażający ser stał się czymś w rodzaju podstawowego składnika Halloween dla kupujących Aldi, otrzymując entuzjastyczne recenzje w Internecie, gdy co roku wraca na półki. Użytkownik Reddit u/barrelofmonkfish zrobił Poczta zwiastując przybycie sera w zeszłym roku, nazywając go „po prostu typową tandetną dziwnością Aldiego”. Wielu innych kupujących nie mogło się doczekać, aby dostać w swoje ręce produkt sezonowy. „To mój ulubiony ser i nie chcę żadnego innego” — napisał u/Monster_NotWar, podczas gdy inni użytkownicy nazywali ten produkt „pysznym”, „tak dobrym” i „wspaniałym”. „Podoba mi się, jak robią takie rzeczy. To po prostu sprawia, że ​​jest fajnie” – zgodził się inny fan.

W tym roku kolejny Reddit Użytkownik uczcił w tym roku powrót sera wpisem, w którym ogłaszał: „Przybył Transylwanański Ser Jaskiniowy”. „Uwielbiamy ser jaskiniowy”, odpowiedział jeden z fanów, podczas gdy u/WangGang2020 żartował: „Przywołania doktora Aculi. Nowy ser w czwartym przejściu”. Dlatego fani Aldi, którzy czekali na idealną przekąskę na początek upiornego sezonu, mogą chcieć udać się do lokalnego sklepu na kęs tego przerażająco popularnego sera.


Kategorie jeść Zabawa porady